reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Króliczku dziekuje za odpowiedz :-) nie nadążam za czytaniem postów tyle tego :-p jesli chodzi o seks mam na niego wielka ochotę ale jak narazie fizycznie nie mogę tego wcielic w zycie :-(( mój meżczyzna jest nieosiagalny )
Od wczoraj pobolewa mnie bardziej brzuch ale nie krwawie i nic poza tym niepokojącego sie nie dzieje. Byc moze wszystko w srodku rośnie i dlatego tak :-p pozdrawiam Was wszystkie i zycze miłego popołudnia :-)
 
reklama
Sunniva-skoro mowisz,ze jestem seksocholiczka to musze zaraz z kroliczkiem sie na nick zamienic-bedzie bardziej adekwatny...:-)
Ja tez w bajuchy nie wierze ale...pomiedzy tymi snami o seksie snilo mi sie ze mialam dwie dziewczynki-blizniaczki:cool2:
Ale mój nick wziął się nie od seksu tylko od puchatgo zwierzaczka, które mam:tak:
 
No właśnie nie wiem skąd takie przesądy.Króliczki są wszechstronne:-)Miałam przedtem dwa maluchy, ale w tym roku odeszły, teraz mam franusia, który skacze jak kangurek, zapiera się jak rasowy osiołek, płochliwy jest jak sarenka i bardzo towarzyski. Bogata osobowość po prostu:tak::tak:
 
jejku Dziewuszki! ale wy produkujecie tych postów - na potęgę. dobrze, że siedzę sobie w domku, to przynajmniej mam czas, żeby podczytywać:tak:

Isia22 nie strasz z tym seksem i dziewczynką, bo mnie się ciągle chce, ale liczę na pierwszego synusia (a najlepiej dwóch na raz - chociaż w przypadku bliźniaków mogłaby być parka;-))

Co do Zodiaku i imion, to chociaż nie wierzę w to z całym przekonaniem, to myślę, że może coś w tym być - przynajmniej w moim przypadku dużo rzeczy się zgadza... Dlatego mam nadzieję, że dzidzia urodzi mi się w Raku, jak jej tatuś i będzie miała taki sam charakterek - byłaby wtedy złotym dzieckiem. Co do Bliźniąt, to to też są fajne osoby - mam w rodzinie 3 osoby spod tego znaku - więc gdyby jednak dzidzia okazała się Bliźniakiem, to też nie będę zbytnio rozpaczać z tego powodu.

Zresztą i tak najważniejsze, żeby było zdrowe - czego sobie i Wam życzę z całego serducha:-)

Przy okazji pozdrawiam wszystkie Ciężaróweczki, których wcześniej nie poznałam :happy2:
 
Króliczku - zazdroszczę Ci tego Twojego króliczka... Sama również miałam takiego małego puchatego przyjaciela, ale niestety odszedł jakiś miesiąc temu:-( a mnie niestety wtedy nie było w Polsce, więc tym bardziej mi smutno...
 
No dobra to i ja sie przyznam....mam 2 chomiki robovskiego(najmniejsze istnejacy gatunek) i szczurke...a moj Rafik(facet) ma ok30 rybek z tanganiki i malavi(zbiornik ponad 200litrow). Ale kocham kotki....:tak:

Wlasie ogladam program o ciazy u hipopotamow i wiecie co ciesze sie ze nim nie jestem...
 
Ostatnia edycja:
reklama
No to ja też... ja mam owczarka niemieckiego, ma 11 miesięcy i jest kochany, chociaż niezły rozrabiaka z niego:-)
 
Do góry