reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

(np. jak sie ucieszylam, ze dzidzia na usg raczka machnela, i ze sie rusza, a on na to: jasne, ze sie rusza, jakdy sie nie ruszala oznaczaloby ze nie zyje :no:), ale tak jak pisalam, nie moge tak zwyczajnie pojsc do innego lekarza, bo mnie nie przyjmie ot tak, na 1 raz, a i z terminami nielatwo.


Kochana toż to jakiś konował a nie lekarz ,niewiem jak to u was z tymi lekarzami ale szukaj innego , a pisałaś coś o zakładowym- do niego niemożna chodzić?
 
reklama
a pisałaś coś o zakładowym- do niego niemożna chodzić?

to jest taki "przechodni" zakladowy. Kto jest naszym zakladowym nawet u mnie w pracy w sekretariacie nie wiedza :dry:Ten u ktorego bylam, to jest taki od wypadkow w pracy, ale nie ma zadnej mocy decydujacej. Wedlug niego od razu nalezy mi sie zakaz, ale on nic nie moze, choc sam mi polecil zmiane lekarza, skoro i moj nie chce tego wystawic. Tyle ze....nawet w klinice w Hamburgu chwalili bardzo lekarza prowadzacego moja ciaze. Teraz jeszcze dostalam polozna, ktora jest z nim zaprzyjazniona, ale mi bardzo odpowiada i jak zmienie lekarza, bede musiala chyba zmienic i polozna.
Mysle, ze po prostu wezme jeszcze ostatnie zwolnienie i biorac je powiem im, ze wracam do roboty z bolami i pomecze sie jeszcze ten m-c. do kwietnia. W kwietniu urlop i od polowy juz macierzynski. Ale nie bede ryzykowac i finansowo, bo potem to sie odbije na moim calym macierzynskim i wychowawczym, a przeciez utrzymanie dziecka nie konczy sie na wyprawce, a dopiero po porodzie zaczyna....
I tak zle i tak nie dobrze. W najgorszym wypadku, jak bede w pracy co chwile przerywac robote i lazic, pojde po zwolnienie do zwyklego lekarza, jak bedzie z innego powodu niz ciaza, to okres 6tyg. platne przez firme zaczyna sie od poczatku,. Ale w pracy mnie wtedy przeklna....

ale Wam marudze :-(
 
Zrobisz jak dla ciebie będzie najlepiej , ale uważaj na siebie - te bóle to nic dobrego a powiedział ci chociarz ten doktorzyna skąd one sie biorą?
 
A ja mialam dzis szczesliwy dzien, zdalam w koncu torie na prawko bezblednie i jestem super hiper szczesliwa. Facet z urzedu sprawdzajac moj test caly czas bacznie mi sie przygladal i kazal oddychac, cobym mu nie urodzila:-D:-D:-D. Dowcipnis:-D Jeszcze tylko praktyka, mam nadzieje, ze dam rade z tym brzucholem:tak:
 
a powiedział ci chociarz ten doktorzyna skąd one sie biorą?

ten zakladowy? nie do konca, bo on ginekologiem nie jest, ale wedlug niego to od ciaglego nacisku na organy podczas siedzenia.

a ten moj gin....w tym wlasnie najwiekszy problem, bo gdyby powiedzial mi wprost: to nic zlego, to normalne, nie walczylabym w ogole o zwolnienie i wytrzymala do kwietnia, ale on nawet nie powiedzial do tej pory, czy to w koncu niebezpieczne czy nie i skad one sa. U niego czuje sie doslownie jak u nauczyciela. Chyba z gory zaklada, ze chce zwolnienie z wygody, nawet w tym kierunku pobakiwal...

Aga, gratuluje Tobie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tak:
 
Ostatnia edycja:
Aga...gratuluje...dasz rade z jazdami...ja z brzucholem caly czas jezdze autkiem i nie jest zle:-) Jeszcze za kierownica sie mieszcze...hehe:-D

Carmi wspolczuje z tym zwolnieniem, jakies dziwne prawo pracy u Ciebie jest:crazy:
 
Carmi ale pogmatwana ta cała sytuacja, nie zazdroszczę:no:

Aga gratuluję!! Powodzenia na praktycznym:tak: a znasz już termin? Ja swój zdawałam pół roku temu, jeszcze pamiętam ten stres:baffled:
 
Sunniva jeszcze nie znam terminu praktycznego, ale pewnie niedlugo sie dowiem:tak:. Wszystkim dziekuje za gratulacje:tak::-)
Carmi rzeczywiscie jakiegos niefarta masz do tych lekarzy, co za dupek:wściekła/y:
Jak tak dalej bedzie, to watpie w to, ze cos sie zmieni w DE i bedzie wiekszy przyrost naturalny, tym bardziej, ze za zlobek czy przedszkole takie kwoty sie placi, ze glowa boli:szok:, a Merkel tak obiecywala, ze sie duzo zmieni w polityce prorodzinnej:baffled:
 
reklama
Witajcie wieczorkiem

basiaw1983_23
trzymam kciuki za obronę

Carmi kombinuj jak się da tylko, zeby Tobie bylo wygodnie, ważne zebys sie nie stresowała bo i Dzidzia będzie zła

juz jutro nasze usg, la l al la la:-)



]
m.linijka.i.200.jpg
[/url]


 
Do góry