reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witam w niedzielne popołudnie, ładnie śnieżku nasypało i aż na spacerek chciałobysie wyjść -niestety moge popatrzeć tylko przez okienko.
Martusia a można wiedzieć gdzie to ten nowy market???
 
reklama
Meva gratuluję córeńki!!!
Kasia Irlandka fajnie, że spotkanie sie udało, to fajna sprawa!!!

U nas też śnieżkiem sypneło i spacerek niedzielny zaliczony
Miłego popołudnia !!!
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkich :-))
Dawno nie pisałam ale starannie podczytywałam was wiec jestem cały czas na bierzaco.
Gratuluje wszystkim które poznały płec synków i córeczek!!!!

Moje dzieci w koncu wróciły z feri i nie jestem juz sama dom nabrał kolorów ze tak powiem i prawie wszystko w normie.NO jeszcze mój małżonek dołączy do nas w środe i beda wszyscy w komplecie.A ja najlepiej lubie jak wszyscy sa w domku blisko mnie.

Ide za tydzien na wizyte moze dowiem sie kogo nosze pod serduszkiem..No i pomimo brania No-Spy brzuszek czesto mi twardnieje obawiam sie ze potrzebuje czegos silniejszego ale niebawem mój gin. zdecyduje co bedzie dla mnie najlepsze.Nie boli mnie nic wiec az tak strasznie sie nie martiwe w poprzedniej ciazy od 5-go miesiaca byłam na lekach podtrzymujacych własnie ze wzgledu na twardniejacy brzusio.

Życze wszystkim miłego reszty dnia,.....pozdawiam ciepło :-)
 
a u mnie dziś w domku małe ale zato głośne spotkanko w męskim gronie , duże dzieci oglądają mecz szczypiornistów i oczywiście wiedzą najlepiej :-) jak sie gra:tak::tak::tak:, a przy piwku to już wogóle rozumki pozjadali. Ja oczywiście zostałam wydalona do sypialni w celu nabycia nowych odleżyn;-);-);-) i dbania o przyszłego kibica:szok::szok::szok: .

Kasiu Irlandko kluseczko i Annya fajnie tak sie spotkać :tak: i poplotkować o wspólnych tematach - możemy wam tylko pozazdrościc bo nasza reszta niestety niema takiej możliwości:no:.
 
Obeszlam caly sklep i nic nie moglam wybrac. Albo nie takie albo za drogie :dry:
Jedynie co to kupilam krem babmbino. Obszukalam caly sklep w poszukiwaniu gruszki do noska firmy Chicco i nie mieli pojecia o czy ja do nich mowie :baffled: Chya kupie przez internet :dry:
Potem spacerek i piekny balwanek ulepiony na babcinej dzialce ;-):-)

Martusia a można wiedzieć gdzie to ten nowy market???

W centrum Dabrowy Gorniczej. Sklep nazywa sie Pogoria.
 
Witam,
Wróciłam wczoraj z 3 dniowego szkolenia ze stolicy. Zmeczona bylam taka ze dzisiaj caly dzien wypoczywalam.

A i nie wiem czy sie chwalilam. Chyba bedziemy mieć córeczkę!
 
Obeszlam caly sklep i nic nie moglam wybrac. Albo nie takie albo za drogie :dry:
Jedynie co to kupilam krem babmbino. Obszukalam caly sklep w poszukiwaniu gruszki do noska firmy Chicco

Witam wszystkie dziewczyny

powiedzcie ci mi czy już zaczynacie robić poważne zakupy , dla Dzieciątek ? :confused:moja znajoma czekała z tym do ostatniej chwili, ale nie wiem czy to najlepszy pomysł, czy będę w stanie potem biegać po sklepach im bliżej końca, niektóre z Was już maja dzieci, wiec może podpowiedzą kiedy najlepiej zacząć zakupy


m.linijka.i.200.jpg
[/URL]



 
Obeszlam caly sklep i nic nie moglam wybrac. Albo nie takie albo za drogie
W centrum Dabrowy Gorniczej. Sklep nazywa sie Pogoria.

Martusia bo to taki niewypał z tego marketu ja jedynie korzystam z mojego ukochanego KFC, a w HM nawet niema działu z odzierzą ciążową mogłaś sie wybrać do plejady w sosnowcu tam są fajne sklepiki dla maluszków.
 
reklama
Witam wszystkie dziewczyny

powiedzcie ci mi czy już zaczynacie robić poważne zakupy , dla Dzieciątek ? :confused:moja znajoma czekała z tym do ostatniej chwili, ale nie wiem czy to najlepszy pomysł, czy będę w stanie potem biegać po sklepach im bliżej końca, niektóre z Was już maja dzieci, wiec może podpowiedzą kiedy najlepiej zacząć zakupy


m.linijka.i.200.jpg
[/url]


ja sie wstrzymuje bo gdy już mam zamiar wybrać się po choćby 1 malutki śpioszek to coś mi sie przytrafia a to londuje w szpitalu a to na nieplanowanej wizycie jak już będe miała pewność że mojej dzidzi nic niegrozi to wtedy poszaleje narazie zbieram kaske-to chyba też coś.

MENIIRA GRATULUJE CÓRCI, MASZ JUŻ POTWIERDZENIE? bo ja też byłam pewna że będzie dziewczynka a tu na leprzym usg okazało sie że mam oskarka.
 
Do góry