reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Ja już pisałam wcześniej,że siostra mojego S też jest w ciąży- 10 tydzień. On ma liczną rodzinę i już prawie tradycja,że dwie kobiety w rodzinie naraz spodziewają się dziecka.
A poza tym widzę,że dużo moich znajomych teraz w ciąży lub ma maluszka. Chyba nam przyrost naturalny wzrasta.
 
reklama
Hej dziewczyny:-)

Odnośnie tego USG 3D/4D możecie poczytac tutaj. Pokazane też sa supre fotki.

- badanie w I trymestrze
USG 4D 3D Ciąży - pierwszy trymestr
- badanie w II trymestrze
USG 4D 3D Ciąży - drugi trymestr
- badanie w III trymestrze
USG 4D 3D Ciąży - trzeci trymestr

Tu sa jeszcze dodatkowe fotki http://www.ultramedica.pl/zdjecia_usg_4d_3d/50.html#category

Jak widzicie w kazdym momencie ciązy co innego na takim USG mozna zobaczyć i tak naprawde nie ma jednego okreslonego terminu, najlepszego do tego badania. Wszystko zalezy co nas w takim badaniu interesuje i na jakim etapie ciązy.
Ja zapisałam sie juz na 20 marca czyli pod koniec 25 tyg. 250 zł kosztuje pełna diagnostyka.
 
Ostatnia edycja:
tricolor dzieki za rozszerzone informacje :)

a z ta glukoza wlasnie sie obawiaam, ze zemdli heh. ja cale zycie tylko slodkie a teraz jak w ciazy to ot do slodkiego sie dotknac nie moge :)

Czy moze ktoras z was wie jak naprawic suwaczek? Bo mi zniknal i nie ma heh ;;]
 
Hmm... Czy po tej glukozie naprawde jest niedobrze? Az mi sie nie chce isc heh. I mam pytanie a propo moze ktoraś z was robiła ją prywatnie i orientuje się ile kosztuje? :) quote]


ja dzisiaj byłam na tym badaniu, koszt 15 zł...i nic mi nie było, jak i poprzednim razem:) ja tam lubię słodkości:tak:
 
witajcie czerwcoweczki

cos ja mam dzis lenia okropnego nie dosc ze dlugo spalam to teraz nic mi sie nie chce robic.to chyba przez to ze musze duzo odpoczywac i tak juz sie przyzwyczailam ze nie chce mi sie za nic zabierac.oj niedobrze.
z za okna wydaje mi sie ze dosc wzglednie dzis wiec moze sie skusze na jakis spacerek.
pozdrawiam
 
Ja posprzątałam troszkę-chyba tylko dlatego,że mam odczyt wodomierzy i mi by było wstyd. Spacerować dzisiaj to będe chyba tylko do lodówki. Oprócz ugotowania obiadu to zamierzam sobie leniuchować. Po wczorajszym dniu z bólem brzucha to nam się chyba to należy. Wkońcu jest sobota...
Jutro może obiadek u teściów-ale się zobaczy,bo mój S idzie do pracy dziś i jutro na noc. I tak nie wiem jak to wyjdzie. On śpi a ja z nudów przed laptopkiem siedzę...
 
Witajcie kobietki.
Płeć mego dziecka-jeszcze nieznana, jestem po usg, ale bez 3d się nie obejdzie bo na tym sprzęcie, który ma szanowny pan doktor to nie tylko płci nie widać, ale też kształtów człowieka.Przytyłam 4 kg w ciągu niecałego miesiąca -ogólnie od początku ciąży +5, na początku chudłam a teraz jak poszło do przodu- to poszło:szok:


15406844d8.png
 
dziewczyny odnośnie wagi? ile przybrałyście? ja od początku do teraz to jakieś 7 kg.ale to chyba w normie? tylko przyznam , ze nie odmawiam sobie słodkiego:tak:
m.linijka.i.200.jpg
[/url]


 
reklama
Witam Dziewczynki,
od wczoraj jakoś nie miałam weny, że coś napisać, ale podczytywałam po cichu :-)

Przytyłam 4 kg w ciągu niecałego miesiąca -ogólnie od początku ciąży +5, na początku chudłam a teraz jak poszło do przodu- to poszło:szok:

dziewczyny odnośnie wagi? ile przybrałyście? ja od początku do teraz to jakieś 7 kg.ale to chyba w normie? tylko przyznam , ze nie odmawiam sobie słodkiego:tak:

Mamy taki specjalny wątek "Rośniemy" - tam są wszystkie wymiarowe zwierzenia :-D
 
Do góry