reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Byłam dzisiaj na USG 3d/4d - fotki na wątku zamkniętym - i już na pewno bedzie córusia:tak:. Na zdjęciach 3d mała się nam trochę zasłaniała, więc niedługo idę na kolejną, tym razem darmową wizytę, aby zrobić ładne zdjęcie. Bardzo się ucieszyłam bo tu dużo to kosztuje, ale się starają i przynajmniej wiem za co zapłaciłam.
Kupłam sobie dziś maszynkę do utylizacji pieluch, bo była w fajnej promocji:happy:.
Poza tym bardzo się czuję super ostatnio, mam nadzieję że tak zostanie.
 
reklama
Meva gratuluje córeńki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wracając do usg to ja miałam w czwartek to prenatalne i mimo że trzęsłam gaciami ze strachu czy wszystko z dzidzią dobrze to naprawde polecam - koszt 320 zł ale warto , obejrzeliśmy oskarka z karzdej strony ,każdą kosteczke , policzyliśmy paluszki, widzieliśmy jak ssie kciuk jak bije serduszko , poprostu wszystko! mam kupe zdjęć , płytke i opis karzdego organu poświatczający stan zdrowia dzidzi( - idealny.), teraz chodze spokojna także warto.
mam pytanko czy któraś robiła sobie odczyn combsa?ile to kosztuje?
 
Byłam dzisiaj na USG 3d/4d - fotki na wątku zamkniętym - i już na pewno bedzie córusia:tak:. Na zdjęciach 3d mała się nam trochę zasłaniała, więc niedługo idę na kolejną, tym razem darmową wizytę, aby zrobić ładne zdjęcie. Bardzo się ucieszyłam bo tu dużo to kosztuje, ale się starają i przynajmniej wiem za co zapłaciłam.
Kupłam sobie dziś maszynkę do utylizacji pieluch, bo była w fajnej promocji:happy:.
Poza tym bardzo się czuję super ostatnio, mam nadzieję że tak zostanie.
no i jest dziewczyna:-) Gratuluje:-)
 
Hello, witam wieczorowa pora :) Ja dzi spedzilam bardzo mile popoludnie w towarzystwie nie mniej milych pan - Kluseczki i Annya :D
Fajnie jest zobaczyc na zywo z kim sie klika :D, oczywiscie po kawce obowiazkowo poszlysmy do kilku sklepow z ciuszkami, i wozkami i lozeczkami... Faaaaajnie. Polecam spotkanka na zywo :D
 
Fajnie Kasia, że miałyście okazję się spotkać:tak: A swoją drogą to cóż to za ironia losu, że Wy spotkałyście się gdzieś tam w świecie a my mieszkające, że tak powiem, na miejscu jesteśmy tak rozproszone, że o jakiekolwiek spotkanko trudno:-)
 
Wiesz, ze gdybysmy mieszkaly nadal w PL, w swoich miejscowosciach to wlasciwie nie mialybysmy szansy sie spotkac. Nasze miasta - Siedlce, Legnica i Inowroclaw sa nieco :-)oddalone od siebie. Takze tylko dzieki temu ze mieszkamy w Irl dostalysmy od losu taka szanse :D
 
witam w niedzielny poranek
mnie dzis jakis dolek zlapal chyba hormony tak na mnie jakos wplywaja oby do konca dnia humorek mi sie poprawil

zycze milej niedzieli i oby wasza byla weselsza od mojej:-(
pozdrawiam
 
reklama
Dzien dobry :-)

Znowu siniegu nasypalo. Sandra przeszczesliwa :-) Wczoraj wrocila z dworku cala przemoczona i zachwycona :-)

Zaraz jedziemy na zakupy do nowo otwrtego amrketu ponoc strasznie duzy i duzo promocji ;-) A potem znow wariacje na sniegu :-)

Zapomnialam Wam powiedziec, ze wczoraj bylam u fryzjera :-) Tylko podcinanie i nadanie fryzurce ksztaltu :-) Zadowolona jestem :-) Lepeij wygladam :-)

Wszyscy o nas dbaja :-)
Obiadow gotowac nie pozwalaja tylko odpoczywac musze hehe fajnie :-)

Meva gratuluje corci :tak::-):-):-):-)

Milej niedzieli paaa
 
Ostatnia edycja:
Do góry