reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Kluseczko gratuluje córci!!!!!!!!!!!!!

Dziewczyny, które już mają dzieci- powiedzcie mi co jest zawarte w akcie urodzenia dziecka??? Czy w Irlandii piszą też nazwisko panieńskie matki??? Pytam ponieważ.....( hehehe oki :zawstydzona/y:powiem Wam) 14.02.2009r. biorę ślub:-) ale tylko cywilny na razie (12.09.09 kościelny) i nie będę miała żadnego dowodu na nowe nazwisko, a w sierpniu zamierzam bez męża lecieć do Polski- on przyleci przed samym ślubem. No i pytam po to czy nie będę miała problemów z dzidzią na lotnisku jeśli mama i dzidzia będą miały inne nazwisko??? Co aktem ślubu mam się wszędzie bujać???:sorry:
 
Kamireszel jak slub bierzesz w Lutym to na akt malzenstwa czekasz jakies 2 miesiace o ile dobrze pamietam. Moze 3- wiec bedziesz mogla wziasc akt malzenstwa z nowym nazwiskiem a sama leciec na stary dowod czy paszport. Zapypytaj Pani konsul
 
Ja na panieńskim nazwisku a dzidzia na taty??? przejdzie to???

aaaa zapomniałam pochwalić się, że Filipek w sobotę po raz pierwszy dał znać o sobie:happy: Na początku nie wiedziałam czy to maluch czy może coś we mnie, ale teraz już mam pewność, że to on gimnastykuje się we mnie. Będzie mały sportowiec- po mamusi :-D:-):tak:
 
eeee :sorry::eek:jaki ze mnie głuptas. Ciekawa jestem do kiedy mam paszport waży-latam na dowód. Jeśli okaże się,że mam jeszcze paszport ważny to wrócę do Irlandii na paszport a dowód od razu wymienię tzn złoże wniosek i poproszę by ktoś z rodziny go odebrał

Kasiu dzięki, że przypomniałaś mi o czymś takim jak paszport.
 
Ksmireszel przeciez bedziesz miala akt malzenstwa poza tym na akcie urodzenia tez na pewno jest Paninskie matki
dostalas

Kasiu - wyslalam CI wiadomosc na gg ale nie wiem czy
 
reklama
Do góry