reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
DZiekuje dziewczynki. TO milo wkoncu sie pochwalic malenstwem chociaz na 100 proc nie wiadomo przy dziewczynkach ale bylo widac tylko kreseczke wiec- MATI :) Nie wiem jak to utrzymam w tajemnicy przed J trzeba pochowac do szafy wszystkie dowody zbrodni:-D. :-D
Dzisiaj chyba Ollutka tez miala miec USG- hmm bedziemy potem tworzyc parki i randki.
 
Kluseczko, a ja Ci gratuluję nie tyle dziewczynki, co WIEDZY :-D Bo przecież wiadomo, że czy chłopaczek czy dziewczynka, byłabyś przeszczęśliwa!
Tak więc całusek dla Mati!
 
reklama
kluseczko gratuluje

ja juz sie nie moge doczekac kiedy ja cos bede wiedziec.ale poki co jutro pedze sie uspokoic ( mam nadzieje)do lekarza z tymi kluciami.
znajoma dzis urodzila coreczke wlasnie zdjatko ogladalam jakie te malenstwa slodkie sa.
 
Do góry