reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

mam nadzieje ze w przyszly piatek zalezy od ilosci pacjentek mam czekac na telefon powiedzieli ze zadzwonia dzien wczesniej bedziemy jechac do pl kliniki w londynie ale bede miala wszystko od badania krwi , moczu i krzywej cukru po badanie i usg :D
 
reklama
Agatko, a z ciekawosci, gdzie w Londynie taka klinika. :confused:
Na przyszlosc jak co, juz bede wiedziala.;-)
Mam w prawdzie polskiego gina niedaleko, ale nie jestem pewna czy robi krew i cukier.
 
Spokojnie jeszcze zdążysz wypatrzeć inną. Masz jeszcze troszkę czasu.Mi ostatnio też podobało się łóżeczko na allegro-i cena korzystna,ale nie mieliśmy już kasy i przepadło liczę,że jeszcze trafię na podobne.
 
Ja też bym już chciała,ale się wstrzymuje. Narazie kupiłam śliczny rożek i kocyk.Kupuje powoli ciuszki.Łóżeczko jeszcze z miesiąc lub dwa sobie odpuszczę.
 
reklama
U mnie dzisiaj zdecydowanie lepszy nastrój :-) Moja teściowa jest jednak niezastąpiona! :tak: Zabrała mnie dzisiaj na zakupy i wróciłam z kilkoma drobiazgami kosmetycznymi, kompletem bielizny (koniec z za ciasnym stanikiem :-D) oraz kilkoma parami bawełnianych wygodnych majteczek - szortów :happy:
Ale to jeszcze nic. Namówiłam ją na zmywarkę, o której marzę od 2 lat, bo nie nadążam ze zmywaniem garów (jesteśmy "megazabrudzaczami" naczyń:-D).
No i wróciliśmy ze zmywarką :-D Zaliczyłam już nawet kilka myć, hehe. Zbierałam po całym domu, co tylko znalazłam, żeby tam wpakować :-D
Oprócz tego ustaliliśmy plan działania odnośnie remontu, no i jestem zdecydowanie spokojniejsza.
Ustaliliśmy to wszystko razem, ponieważ my mieszkamy z teściową. Mamy co prawda swój własny prywatny pokój, ale on za często robi za sypialnię i pracownię, a nawet trochę za kuchnię :-D, co za pół roku będzie nie do przyjęcia!
No, ale dzisiaj opowiedziałam teściowej, że na przystosowanie naszego pokoju na sypialnię i pokój dziecka w jednym potrzebuję ok. 2000 PLN. Powiedziała, że nam pomoże i mam się nie martwić, a przy okazji zrobimy w domu wszystko, co tylko się da.
Czyli moje obawy zostały rozwiane, a ja czuję radość, spokój i bezpieczeństwo :happy:
I taka megaszczęśliwa idę spać :-)
Dobranoc Kochane!
 
Do góry