reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Jejku jak czytam, ze tyle z Was juz cos tam ma dla maluszka, a niektore nawet sporo;-) - to sie przerazam, ze ja jeszcze nic nie kupuje i uwazam, ze mam na to czas:zawstydzona/y: Ja nie mam od kogo dostac cokolwiek, bo moja siostra ma coreczke a ja na synusia czekam, a ze w wakacje chca sie starac o rodzenstwo to sami zbieraja:-) choc duuuzo ubranek oddali. Cypisia nie martw sie - wszystko zdazycie powolutku sobie zrobic:-) a stres nie jest Tobie potrzebny. Ja dopiero 23.01 slub biore i bedziemy mieszkac z moimi rodzicami - no czyli bedziemy mieli dla siebie i dzidzi 1pokoj i to jedynie taki ok12m^2. No ale trzeba byc dobrej mysli, ze wszystko sie ulozy:-)
No ja mam dzisiaj dola, bo moja chrzesna, na ktora zawsze moglam liczyc oswiadczyla, ze nie bedzie mogla byc na moim slubie. No rozumiem ja bo przeprowadzila sie do Norwegii i to bylyby dla niej jakies tam koszty, ale nie zmienia to faktu, ze jest mi przykro:-( No ale coz - tak czasami bywa w zyciu:-(









 
reklama
My czasami kupujemy "okazyjnie" ubranka dla maluszka i juz w miare wiemy, jakie kupimy lozeczko. No i mamy wozek, ale to dlatego, ze dostalismy go od znajomych za symboliczna zlotowke, tylko musielismy zapewnic natychmiastowy odbior ;-)
Mysle, ze warto rozlozyc te zakupy w czasie, bo jak nagle trzeba bedzie wylozyc mala fortune... No chyba, ze ktos umie oszczedzac kase, ale nam to zupelnie nie wychodzi :zawstydzona/y:
 
Ja o rzeczy sie nie martwie mam po corkach a jak bedzie chłopak to tez sa rzeczy po moim bratanku i synkach mojej bratowej siostry. Niestety łóżeczko musze kupic bo te po mojej corci nie było nowe, bardzo słabe i sie całe rozsypało. Co do wozka to nie wiem czy bede kupowac, bo do corki miłam kupiony odrazu wozek firmy Deltim Kazzoo (taka laska ale całkowicie rozkłada sie na lezaca) i nadal jeszcze jest dobry.
 
Dziewczynki zauważyłyście ,że są już mamusie wrześniowe :szok:. Oj starzejemy się , starzejemy;-)

Ja wszytkie rzeczy po córce oddalam bratowej i teraz jak mi tego nie odda to jestem z niczym. No i jak będzie chłopak to tak czy siak trza by jakieś portki kupić zamiast różowych sukienek ;-)
 
Ja tez jeszcze nic nie kupilam dzidzi. Uwazam ze jest jeszcze duuuuuzo czasu.W sumie duzo ubran mam po Stasiu ale... wszystkie sa w Polsce. No i jeszcze jest inna sprawa mianowicie nie zdecydowalam jeszcze gdzie bedziemy rodzic - czy w PL czy tu...Jak podejmiemy ostateczna decyzje. to zaczne albo i nie zaczne sie okupowac :D
 
Hej dziewczynki,
A ja mam mega doła, schizuje, że coś jest nie tak, bo wcale nie czuję ruchów maluszka:-( to już prawie 17 tydz. druga ciąża, powinnam już przecież coś czuć, chociaż troszkę a tu nic, zupełnie nic. Jeszcze 2, 3 tyg. temu wydawało mi się, że coś tam zaczyna się dziać, ale nie byłam pewna czy to to, a od tamtej pory cisza. Pierwszy raz w tej ciąży ogarnął mnie taki niepokój, wczoraj ryczałam jak głupia z tego powodu , mój K nie wiedział jak mnie pocieszać:-( Dobra, sorki za to marudzenie, ale musiałam się trochę wygadać..

Ja jeszcze też nic kompletnie nie kupiłam dla maluszka, jeżeli będzie wszystko dobrze, to zacznę kupować jak się dowiem jaka płeć. Dużo rzeczy mam po córci, więc będą to jakieś drobiazgi ciuszkowe.

Co do spraw mieszkaniowych to też teraz mam urwanie głowy, bo wykańczamy nasz domek i ciągle biegam to za płytkami to za meblami, AGD itd. itp. Mam nadzieję, że już w marcu uda nam się wprowadzić na swoje, bo dość mamy wynajmowanych mieszkań.
 
sunniva nie martw sie ja tez nic a nic nie czuje czasami mi sie wydaje ale chyba tylko wydaje wiec kochana nie jestes sama ;(
 
kochana jestes w lepszej sytuacji odemnie zawsze mozesz pojsc do lekarza u mnie na wszystkie moje niepokoje jest jedna odpowiedz tak ma byc!!!! wiec jak sie stresujesz idz i sprawdz napewno nikt nie powie ci ze tak ma byc Ja juz nie moge sie doczekac wizyty ;)
 
reklama
No idę na wizytę w piątek, ale moja ginka nie ma USG, więc i tak nie sprawdzi, jakby co to polecę gdzieś na dodatkowe USG bo oszaleję.. A Ty kiedy masz wizytę?
 
Do góry