reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Cześć Dziewczyny,

my również nie znamy płci naszego maluszka, a kolejne "oficjalne" usg pewnie nam zalecą dopiero za 5-6 tygodni, czyli jakieś półtora miesiąca. Dlatego postanowiliśmy pójść sobie niezależnie od zaleceń lekarza, właśnie po to, aby poznać płeć i żeby pokazać dzidzię na żywo starszej córeczce.
Teraz jestem w 15. tygodniu ciąży i zastanawiam się, kiedy już na pewno da się podglądnąć płeć - możecie coś podpowiedzieć?

A ja na urlopie już od Świąt i nie mam pojęcia, jak wrócę do pracy po takiej nieobecności - przyzwyczaiłam się do leniuchowania ;-)

Jeszcze się pewnie będę dziś odzywać, ale już teraz składam Wam wszystkim i Waszym Rodzinkom najserdeczniejsze życzenia noworoczne :-D
 
reklama
Witam w ostatni dzień starego roku , mam dziś jakieś bojowe nastawienie(hormony szaleją) ,stałam rano grzecznie w ogromnej kolejce po chlebuś a jakaś baba sie wepchała przedemnie ,jak jej zwróciłam uwage to naskoczyła że ta młodziez teraz taka okropna no i niewytrzymałam zrobiłam awanture jak nigdy :wściekła/y::wściekła/y: ,nigdy niebyłam taka kłutliwa niewiem skąd sie to u mnie bierze???hihi:-D:-D
Witam nowe czercóweczki
LENKA na zgage polecam miętke ja ją pije jak mam straszne mdłości -pomaga , polecił mi to mój lekarz .
 
Teraz jestem w 15. tygodniu ciąży i zastanawiam się, kiedy już na pewno da się podglądnąć płeć - możecie coś podpowiedzieć?

Mamy ten sam termin, a na poniedzialkowej wizycie mój gin powiedzial, że na 99% bedzie chłopak. Oczywiscie wszystko zależy od ustawienia, bo jak maluch sie dobrze zasłoni to nic sie nie podejrzy :-( Na pewno juz niedługo dowiesz się jakiej płci jest Twoja dzidzia :-)
 
:) to narazie na zgagę mleko,mięta i spróbuje migdałów-czytałam,że mogą pomóc. Tylko nie są wskazane w końcówce. Nie wiem do końca dlaczego.
 
dziś naprawde mam kiepski dzień ,męża mojego wzieło na sprzątanie pawlacza ,a ja czymam sobie tam takie pierdólki i powyrzucał mi prawie wszystko ,pokłuciliśmy sie az sie popłakałam a akurat zadzwoniła moja mama no i wyładowałam sie na niej ,:crazy::crazy:.niewiem co sie zemną dzieje taka jestem rozdrażniona i płaczliwa.
 
i spróbuje migdałów-czytałam,że mogą pomóc. Tylko nie są wskazane w końcówce. Nie wiem do końca dlaczego.

ja o tych migdalach czytalam tu na forum, w temacie zgagi. Najsmieszniejsze jest to, ze jakies 2 dni zanim przeczytalam, kupilam sobie w sklepie migdaly, bo tak jakos ochote mialam, choc nigdy nie kupuje. I jak zaczelam czytac tamten watek w pracy, to tak pomyslalam, ze faktycznie, wcinam te migdaly od wczoraj i jakos tak lepiej jest :-) Od tej pory mam w domu i w torbce ze soba, choc zgaga daje mi ostatnio odpoczac. Poza tym sa zdrowe :)
 
Hej

U nas wszystko po staremu ;-) Wcale mi sie nie chce dzisiejszego sylwestra, rozleniwilam sie przez te swieta chyba. Wogole do mnie nie diciera, ze to juz dzis witamy Nowy Rok. Trzeba cos pzygotowac, posprzatac,a ja pzed kompem siedze zamiast cos robic :-p Mielismy 3 opcje co do dzisiejszej imprezki, az w koncu wpadlismy na pomysl zeby je polaczyc w jedna i w sumie bedzie 19 osob + dwoje dzieci :tak:Mam nadzieje, ze wszystko dobrze wyjdzie i bedzie fajna zabawa ;-)

Co do plci to ja tez pewna nie jestem, mam nadzieje, ze 21 stycznia lekarz na USG mi juz powie. Mam przeczucie i ciekawa jestem czy sie sprawdzi ;-)

Witam nowe forumowiczki :-)

Do popisania za rok dziewczyny :tak::-)
 
reklama
Tricolor ja tez lubie ta stacje, jest super...

a co do rennie to lekarz mówił, zę to chyba jeden z nielicznych leków bez recepty przebadany klinicznie i bezpieczny dla ciezarnych...ale jak to z każdym lekiem bywa, najlepiej uwazać i nie przesadzac z iloscią....
 
Do góry