reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Carmi gratuluje coreczki!!:tak:
agata dobrze, ze pomyslalas o tzw. zawezeniu naszego grona, choc ja sama, tez nie zawsze mam czas by sie czesto udzielac (praca, dziecko), ale staram sie jak moge:tak: Rzeczywiscie czesto jest tak, ze duzo mam sie zglasza, a pozniej nic o nich nie slychac i wlasciwie aktywnych jest jedynie kilka osob. My sylwka rowniez spedzamy w domu,tesc jest w odwiedzinach wiec zrobimy raklet. Znowu sie pewnie objem jak nie wiem co. :szok:
 
a ja też dzisiaj w pracy ale co tam, niech się młodzi bawią, ja i tak planuję domowego sylwka;) w nastepne weekendy czekaja mnie imprezy, wiec teraz troszkę wyciszę się;-) marzy mi się jakis filmik:) i ciepły koc:tak:

Ciagle tylko martwią mnie moje bóle jak na @....za tydzien wizyta i już mam stracha:no:
 
Ale...... widzę, że niektóre z Was znają już płeć swoich Skarbów... pozazdrościć no i GRATULACJE!!!! :tak:
Za tydzień mam wizytę w szpitalu, ale jak to bywa na wyspach nigdy nic nie wiadomo, także nie wiem czy w ogóle będę miała robione USG :confused:
Biorę ze sobą mojego M bo jeszcze nie widział naszego maleństwa. Mam nadzieje, że będzie miał okazje zobaczyć naszego brykającego po brzuszku skarba, a jak nie to dopiero za miesiąc w Polsce :sorry2:
Pozdrawiam wszystkie mamcie i życzę Szczęśliwego i spokojnego Nowego Roku.
 
Witam witam jeszcze w starym roku...Nowego az sie boje... Dla mnie to drugie dziecko - czyli dwa razy wiecej pracy, odpowiedzialnosci, troski...ale i radosci z pierwszego usmiechu, zabka, kroku, slowa...Duuze zmiany. I jeszcze ta niestabilna sytuacja ekonomiczna...Nie wiadomo co przyniesie szeroko pojete jutro_Ogladalam rano DZDTvn, i tam astrologowie i wrozbici twierdzili ze nadchodzacy rok bedzie nieciekawy. No ale nie trzeba w koncu im wierzyc. Inna tarocistka stwierdzila ze nalezy brac los w swoje rece, to nie bedzie zle.
Carmi - gratuluje coreczki. Tez tak po cichu bym chciala, ale co los przyniesie.... zobaczymy
A jesli chodzi o zgage to tutejsi lekarze i polozne odradzali Renni jako niebezpieczny w ciazy. Na zgage polecali Gaviscon. Nie wiem czy jest dostepny w PL>
 
Ale...... widzę, że niektóre z Was znają już płeć swoich Skarbów... pozazdrościć no i GRATULACJE!!!! :tak:
Za tydzień mam wizytę w szpitalu, ale jak to bywa na wyspach nigdy nic nie wiadomo, także nie wiem czy w ogóle będę miała robione USG :confused:
Biorę ze sobą mojego M bo jeszcze nie widział naszego maleństwa. Mam nadzieje, że będzie miał okazje zobaczyć naszego brykającego po brzuszku skarba, a jak nie to dopiero za miesiąc w Polsce :sorry2:
Pozdrawiam wszystkie mamcie i życzę Szczęśliwego i spokojnego Nowego Roku.
Masz pierwsza wizyte w szpitalu?? Bo jesli tak, to powinno byc usg :) i mezowie bardzo mile widziani.A w ktorym szpitalu jesli moge wiedziec ?
 
O, jak czytam, to co kraj to obyczaj. U nas zalecaja brac renni na zgage w ciazy:tak:, zreszta bralam pod koniec pierwszej ciazy prawie codziennie. Za bazpieczny lek uznaje sie rowniez paracetamol:tak:, oczywiscie nie na zgage, ale na wszelakie bole.

Ell trzymam kciuki, ale napewno bedzie wszystko ok.:))
 
Witam Was w ten sylwestrowy poranek :-)

Widzę, że faktycznie źle zrozumiałam sprawę "wykresleń" z forum. Dobrze, że sprawa juz sie wyjaśniła no i dzieki za uzupełnienie moich danych :-)

A tutaj coś co pozwoli sie wam zrelaksować Chilli ZET - Chilli ZET . Kolezanka polecila mi to radio i zakochalam sie :-) Nawet mój M z przyjemnoscia go slucha choc na codzień lubi rock'a.

Dziewczyny, juz jutro Nowy Rok ! Niech bedzie dla nas wszystkich jak najlepszy, pełen spokoju i miłosci :-)

Pozdrawiam i zycze udanej zabawy sylwestrowej :-)
 
reklama
Już w kilku miejscach czytałam,że lekarze polecają ten Gaviscon.
Chyba się wstrzymam z tym Reni do wizyty u lekarza. Mleko co nieco mi pomaga. Zgaga mi już nie mija całkowicie jak kiedyś,ale jakoś troszke ustępuje no i oczywiście po mleczku lepiej śpię. Ja jestem ogólnie przeciwna co do zażywania czegokolwiek,więc wytrzymam te 2 tyg. do wizyty.
 
Ostatnia edycja:
Do góry