reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Macie racje dziewczyny,ale tutaj przeciez nikt nikogo nie zmusza pisac codziennie,czasami po prostu nie ma sie checi ani ochoty,ale milo jest sie wymieniac doswiadczeniami tym bardziej jak sie mieszka w innym kraju...
 
reklama
chodzi mi o te ktore maja po 1 poscie gora 2 dziewczynki ja nikogo niechce wyrzucac dla mnie moze zostac tak jak jest ale wiem jak bylo na lutym kiedy sie nieudalo po jakims czasie dziewczyny zrobily porzadki w liscie bo lista miala prawie 80 osob a udzielalo sie polowa druga polowa to wlasnie te mamy ktore wpadły przywitaly sie i polecialy osobiscie niechcialabym pozniej aby wszyscy czytali moje zwierzenia porodowe czy widzieli zdjecia zaraz poporodzie a tak admin da dojscie tylko tym mamom ktore sa na liscie rozumiecie mnie dobrze mam nadzieje ja wiem ze jak przychodzi mi cos wytlumaczyc to robie na okretke ....i rozumiem tylko ja sama :(
 
Padłam z moją małą przy usypianiu, o 3 zwlekłam ciało i dopiero poszłam się porozbierać i wykąpać a teraz oczywiście odechciało mi się spać:baffled:

andzia111, nanya i regina gratuluję Wam córeczek:-) a tricolor i sylwii28 synków:tak: super, że już wiecie, ja dowiem się dopiero za jakieś 5 tyg na USG połówkowym, muszę się uzbroić w cierpliwość:baffled:

agata077 ja zrozumiałam Twą intencję i fajnie, że ktoś dba o porządek na naszym forum:tak::-)
 
Witam Sylewstrowo :-)

A ja w pracy spedzam ten ostatni dzionek w roku :-)...posiedze do 16-tej zapewne.
Moja impra sylwkowa tez z dzieciakami tyle, ze ja swojej myszy nie biore, miała rotawirusa 2 tyg temu i czytalam, ze te cholestra zarazki nawet do 2 tyg sie trzymaja więc nie chce innych dzieciaczków narazać....przynajmniej bede mogła zatańczyć i posiedzieć, co mi sie nie czesto zdarza na imprezach...i pogadac z dorosłymi, pomóc siostrze..bo oczywiście impra w jej domku....

irka...mysle, ze córci sie odmieni, w końcu niedługo sama bedzie dorosłą kobietą...jak zobaczy maleństwo to bedzie je kochała najbardziej ze wszystkich dzieci.

agatko077 ja zrozumiałam twoja intencję, a wy dziewczynki, które bardzo mało sie udzielacie napiszcie czasem jakiegos posta, ze zyjecie i jak sie wasze dzidzie mają... pochwalcie brzuszkami...zrobi sie nam milutko...

lenka..na zgagę polecam rennie, 0,5 tabsa...max 1 i po kłopocie, mnie koszmarnie meczyła do 14tc...

tricolor..gratuluje syneczka...
 
no to i ja sie pochwale, bo wlasnie dzwonilam do kliniki pytac o wyniki badania wod plodowych.....malenstwo zdrowiutkie, nie ma zadnych powodow do obaw!!!!!!!! :-D Piekna wiadomosc na zakonczenie roku!
Poniewaz bylo to badanie chromosomow, wiemy tez na 100%, co nam czerwiec przyniesie :tak:bedzie to........malutka dziewczyneczka L... ;-)
 
Carmi ale się cieszę, że wszystko dobrze i gratuluję córci!!:-)

A co z kluseczką:confused: ona raczej udzielała się regularnie a teraz cisza, odezwij się kochana bo się martwimy:tak:
 
reklama
Ja niestety też w pracy:-( Ale mam nadzieję że uda mi się trochę wcześniej urwać.

Chciałam Wam dziewczynki życzyć szczęśliwego Nowego Roku. Oby przyniósł Wam jak najwięcej szczęścia i pociechy z Maleństw tych już biegających obok Was jak i tych, które dopiero się pojawią w czerwcu. I jak najwięcej spokoju. I miłości. I ciepełka. I w ogóle wszystkiego co najlepsze.
Całuję Was z całej siły noworocznie :-)
Gosia
 
Do góry