reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Hej! Jestem tu nowa:-) jestem w 4 miesiącu ciązy....mam 19 lat i bardzo boje się ....co mam robić?? Boje sie tego wszystkiego;( nie wiem jak sobie z tym poradzić:-:)zawstydzona/y::zawstydzona/y::-:)-:)-:)-:)-:)-:)-( Błagam...pomóżcie...
 
reklama
Cześć Natusia!
Myślę, że każda przyszła mama jest troszkę przerażona "nowym", które ją czeka. Ale po to jest to forum, aby sobie pomagać ;-)
Twoja dzidzia będzie miała młodą, pełną siły i energii, piękną mamusię :-D

Witaj i mów, co Cię trapi!
 
Cześć dziewczyny! Co do sylwestra to idziemy z m do znajomych, bo nas zaprosili i mam aż strach pomyśleć, że będzie tam 7 dzieci w wieku od 1-7 lat.
Ja tak samo jak Wy odliczam dni i tygodnie.
Jestem ciekawa czy jak pójdę 9 I do lekarza czy zrobi USG?
Jestem ciekawa jak tam moje maleństwo. Ruchów jeszcze nie czuję, ale czasami takie motylki latają.
Bardzo mnie cieszy to, że synek bardzo uważa na mój brzuch i wszystkim powtarza, że tam jest mała dzidzia. Cieszy się na nią i mnie też to cieszy.
Czy wiecie, że za 2 dni powiemy,ze maleństwa nasze urodzą się w tym roku 2009.;-)
 
kochane dziewczynki prosze o wiadomosc prywatną tych ktore wiedza co mieszka w brzuszku jezeli jakies daty sie zmienily rowniez :)


jezeli ktorejs mamy nie ma na liscie a udziela sie na wątku głownym rowiez prosze o wiadomosc :)


i troche mniej przyjemna prosba mianowicie zastanowcie sie co zrobic z tymi mamami ktore przywitaly sie napisaly kilka postów i znikneły czy kasujemy takie osoby z listy mamuś czy zostaje tak jak jest wiem ze na innych watkach są kasowane dlatego pytam ...
 
Natusia witaj w naszej grupie...wszystko sie ulozy...zobaczysz. Musisz byc dobrej mysli bo stres i nerwy Maluchowi nie pomagaja...tak wiec uszy do gory!

Agata....ja mysle ze moze jeszcze z tym kasowaniem poczekajmy, mozna je wezwac do odezwania sie i "zagrozic" wyrzuceniem w przypadku braku odpowiedzi.

Ja wlasnie wzielam dlugi prysznic, maseczka zrobiona, nozki ogolone, moge wkraczac w nowy rok:-) Faktycznie juz za "moment" nadejdzie rok, w ktorym wszystko sie zmieni, a juz na pewno dla tych ktore beda mialy pierwszego Malucha...juz sie nie moge doczekac:-) Pozostalym tez sie oczywiscie zmieni ale te ktore juz maja dzieci wiedza co je czeka :-) A dla mnie to jak na razie maly KOSMOS:-D
Milego wieczoru Mamusie;-)
 
nika juz wzywałam do podpisania listy obecnosci :)


ja robie liste zakupów tzn co musze kupic w pl a co jest niedostepne w uk juz niemoge sie doczekac kiedy stane w ojczyznie poczuje sie bezpieczniej jak mi normalny lekarz powie ze jestesmy bezpieczni :)
 
reklama
Do góry