reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Kasiu Irlandeczko mąż napewno się ucieszy z piżamki ja dla mojego w tym roku będe miała tylko całusa tak bym chciała pobuszować po sklepach ....w tamtym roku miałam już całą sterte prezentów ...i pusty portwel:-):-):-):-):-).no a swięta już za pare dni....macie już choinke????? mi wczoraj siostra ubrała -oj dziewczyna wykazała się ogromną cierpliwością do mnie i do drzewka.
 

Załączniki

  • zimowy4.gif
    zimowy4.gif
    2,5 KB · Wyświetleń: 68
  • pu_i_wp_plCAXB33IF.gif
    pu_i_wp_plCAXB33IF.gif
    47,4 KB · Wyświetleń: 21
reklama
Hej dziewczyny, też jestem już po wizycie;)
A myślałam że już będę musiała to odwołać, bo po 8 przyszedł do nas gościu z komunalki że będą wymieniać okna, no myślałam że szlak mnie trafi. Szczegół że mieli te okna wymieniać w lipcu. A ile sprzątania, jakbym nie miała innych rzeczy do roboty.W końcu do lekarza wchodziłam jako przedostatnia ale zdążyłam. Maleństwo ma 73 mm i ślicznie się rozwija:-) więc milutkie wiadomości na święta. Pozdrawiam
 
A ja dzisiaj wywinelam numer....pojechalam na zakupy przedświąteczne...napakowalam do koszyka ostatnie prezenty (fajne rzeczy wypatrzyłam) i troche produktów spożywczych....stoje przy kasie, stoje, stoje, stoje (oczywiscie mam pecha - stnęłam do kasy gdzie PANI kasowola w nieskonczonosc) nagle czuje że mi gorąco, duszno, w uszach szumi, w glowie zaczyna się kręcić....czuje ze zaraz padnę jak długa...mówię do pani stojącej za mna ze zaraz zemdleję...ta sama pani zawlokła mnie jakoś do ławeczek, przyniesli mi wody, wezwali pogotowie....jeszcze nigdy nie zrobilam wokół siebie takiego cyrku...przyjechali, zbadali i stwierdzili ze musze jechac do szpitala...w szpitalu zrobili usg...z Maluszkiem wszystko OK. Dali kroplówkę i puścili....dobrze że tylko tak się skonczylo...Fasolek był dzisiaj bardzo ruchliwy, kopal nóżkami i ruszał rączkami...cudowny widok :-)) pozrawiam wszystkie Mamuśki
 
hej dziewuszki L:)

ja mialam pracowity dzien od poludnia szukalismy zywej choinki normalnie jechalam w nastepne miejsce ze lzami w oczach ale wreszcie sie udało wlasnie skonczylam ubierac moje cudo dzieci krzyczaly ze beda ubierac a w sumie musialam ubrac sama najgorsze sa cukierki ale jak choinka bez cukierkow :) lece piec piernik mialam dzis tyle rzeczy zrobic i przez te poszukiwania nie zrobilam nic


a i witam wszystkie nowe mamusie :)
 
Witam, juz po usg.dzidziuś piękny, duży 7cm 42 mm co odpowiada 13t4dc :-) a ja mam 12t5dc i termin mi sie przesówa na 21.06.08 :-) albo dzidziuś gigant..tak stwierdził lekarz...nic miedzy nóżkami nie było więc prawdopodobnie bedzie druga dziewczynka ....
 
Dominika, Tobie również życzę spokojnych Świąt i spełnienia marzeń, no i przede wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku:-)

Pixella i po co się było tak niecierpliwić? Gratuluję dużej dzidzi, teraz to mnie o kilka dni wyprzedzasz z porodem;-)
 
Andzia....wazne ze maz bedzie przy tobie...mojego niestety przy nas w tym roku nie bedzie :-( A to nasze pierwsze swieta...smutno jak sobie pomysle...ale dam rade, mam nadzieje ze chociaz uda Mu sie zadzwonic.

Dominika-Essex....szczesliwej podrozy i spokojnych, radosnych swiat...no i szybko do nas wracaj :-)

Ale sie dziewczyny dzisiaj rozpisalyscie.....nie nadazam...w pracy niestety nie mam czasu pisac, po zwolnieniu musze nadgonic zaleglosci, tym bardziej ze od poniedzialku znowu ide na zwolnienie:-) Wiec byle przezyc jutrzejszy dzien ;-)
Ja dzisiaj po pracy pojechalam do Reala na zakupy...masakra - tlum ludzi, duszno...grrrr, a potem 3 kursy do mieszkania bo na raz to za ciezko wszystko zabrac...ehhh ciezkie zycie kobietki w ciazy :-) No to sobie pomarudzilam...a teraz spokojnej nocki bo zmykam za chwile do lozeczka:-D
 
reklama
Do góry