reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Witam!

Ja tez dzisiaj troche kaszlaca,wczoraj chyba za dlugo z mala spacerowalysmy a troche wialo...

pixella ja mialam tego wrusa jakies dwa tyg. temu,wymioty na przemian z biegunka,moja wiki wymiotowala cala noc a ja na nastepny dzien,nawet wody nie moglam utrzumac w zoladku,na szczescie trwalo to tylko dobe.Tydzien pozniej mialam usg i wszystko bylo w porzadku.zycze Ci szybkiego powrotu do zdrowka:happy:

kwiatek84 oby tak dalej ...teraz spokoj jest dla dzidziusia najwarzniejszy,,,,u nas tez jakos tej zimy nie widac,ale zimno sie zrobilo i to bardzo.:tak:

Ja tez chyba ubiore choinke juz w to sobote zawsze robilam to dopiero na swieta,ale chce zobaczyc jak zareaguje moja mala,bo to jej pierwsze takie prawdziwe swieta,no i tak musialam pokupic plastykowe banki,bo mamy malego psiaka Shit-zu a ten skacze za wszystkim co okrogle no i Wiki pewnie bedzie tez nimi zainteresowana.Juz teraz przystaje przy wszystkich choinkach w centrach handlowych i ma ubaw.
Dziewczynki jeszcze tylko sniegu nam brakuje i SWIETA beda jak najbardziej odczuwalne...
 
Hello,

Dziewczynki ja juz mam choinke od kilku dni. Co prawda taka malutka ale jest. Ozdoby tez juz powyciagalam bo jakos tak przyjemniej jak mezusia w domu nie ma wieczorami.

Ja jakos dziwnie znowu sie czuje po lunchu mam straszne wzdecia, jest mi nie dobrze i peka mi glowa czyli ogolnie nie komfortowo. Wolalabym byc dzisiaj sama w pracy, przynajmniej moglabym poprzytulac kibelek. A za oknem zimno, wietrznie i leje. Ach znowu narzekam :(

Kwiatek co Ci lekarz powiedzial na te bole podbrzusza bo ja tez tak mam czy to normalne?
 
No niby to normalne ale nie wszystkie kobiety tak mają. Stwierdził że niekiedy wszystko jest w porządku a i tak są takie bóle których lekarze nie potrafią wyjaśnić. W sumie to nic konkretnego.;-)
Bynajmnije powiedział ze noska i odpoczynek powinny mi pomóc. To tylko tyle.
 
Melduję, że żyję :-D
Kiepsko, ale do przodu. Mam już dość nieustannej senności, totalnego braku sił na cokolwiek (nawet kilka szklanek i talerzy myję na 2 razy - z przerwą), porannych bóli żołądka i takich wahań nastrojów, że rodzina mnie chyba wydziedziczy :baffled:
Dzisiaj tak się pożarłam ze swoim, że się nie odzywamy do siebie, a ja ryczałam godzinę po tej awanturze. Ale uważam, że miałam rację i nie odpuszczę, a poza tym jestem w ciąży, nie należy mnie denerwować i mógłby się z tym liczyć :angry:

Dziewczyny! Od którego tygodnia robi się USG przez powłoki brzuszne?
Pytam, bo mam następną wizytę 29 grudnia, to będzie początek 14 tygodnia i ciekawa jestem, czy nadal będę miała dopochwowe USG czy już może nie :confused:

A poza tym kiepski nastrój mam ostatnio, bo nawet swojego lekarza zaczęłam podejrzewać o "olewcze podejście", bo jak byłam u niego ostatnio, to był prawie 10 tydzień wg.USG, a on mi nawet karty ciąży jeszcze nie założył :baffled:
W sumie to niewiem, kiedy się zakłada taką kartę i może niepotrzebnie się denerwuję, ale mówię Wam - taki mam nastrój podły, że wszystko mnie irytuje i niektórych bym pozabijała... :no:

Pozdrowionka dla Wszystkich Mamusiek!
 
Mi załozył karte jak miałam 11/12 tydzien. Jesli chodzi o USG to zalezy jaki sprzet i czy pacjentka jest szczupła czy tez ma troche tłuszczyku na brzuchu..
 
Cypisia niewiem jak u was ale ja w10 robilam normalne usg,i juz bylo ladnie widac,dopachowe mialam robione tylko jak poronilam wtedy byl jakis 5,6,tydz,wic wczesniej.
Mnie czesto w nocy tez budzi bol zoladkai to taki ze musze wstac i zrobic sobie cherbatke mietowa bo nie dam rady spac daleja jem to co jadlam.a moj lekarz jak poszlam w 10 tyg.na pierwsza wizyte i chcialam zrobic usg to sie pytal dlaczego tak wczesnie i czy mnie cos boli ze chce...i byc tu madrym
 

Załączniki

  • 418.jpg
    418.jpg
    139,8 KB · Wyświetleń: 18
Ostatnia edycja:
cypisia, mi w szpitalu robili jeszcze dopochwowe usg (9 tydzień), bo przez brzuch słabo było widać (niby coś było, ale niewyraźnie). Z kolei, jak byłam na ostatniej wizycie u mojej gin (12 tydzień) robiła mi przez brzuch i było już ok. Myślę, że podczas Twojej następnej wizyty będziesz już miała robione przez brzuch. Ja też mam kolejną 29 grudnia, tylko u mnie to będzie już skończony 17 tydzień i mam nadzieję, że dowiem się, czy noszę chłopca, czy dziewczynkę :-)

Moja gin założyła mi kartę ciąży już na pierwszej wizycie, po zbadaniu akcji serca dziecka na usg, a był to 7 tydzień ciąży. Upomnij się następnym razem. Jakbyś (odpukać) wylądowała w szpitalu, albo musiała iść nie do swojego ginekologa, to ta karta (+ wyniki dotychczas zrobionych badań) ułatwiają diagnozowanie.
 
Mysmy dopiero wrocily z buszowan swiatecznych po sklepach,tyle slicznych ubranek na wyprzedarzach przedswiatecznych na maluszki widzialam ale sie jeszcze wstrzymam....Dobranoc dziewczyny...slodkich snow:yes:
 
reklama
Cypisia, no mi lekarz założył kartę ciąży, jak okazało się że jestem w ciąży ( to był 6 tydz ). W sumie dziwne że jeszcze nie masz. :( no ale to zależy wszystko od lekarza.
 
Do góry