reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Ja znow calq w nerwach...Jeszcze nie dostalam badan z tego testu genetycznego a lekarka do ktorej sie przenioslam powiedziala ze tamten test byl za wczesnie i dala mi skierowanie na ten test przeziernosci karkowej razem z testem krwi bo przedtem robili mi tylko z krwi i znow pozostaje tylko czekac te pierwsze wyniki powinnam miec w piatek a te nastepne dopiero za pare tygodni wizyta u lekarza dopiero za miesiac,niewiem czy wytrzymam nerwowo,sama niepamietam juz jak ja przezylam to wszystko z Viki,jedno prawda ze moj terazniejszy lekarz jest bardziej gorliwy niz poprzedni ale to chyba lepiej....O i chyba zaczynam dochodzic do siebie bo mam juz kilo na+ zaczelam na sile troche wiecej jesc bo przerazil mnie ten niedobor zelaza..

Dobranoc kochane mykam spac bo Wy niedlugo powstajecie a ja bede dopiero slodko drzemac.Pa
 
Beata1980 wszystko bedzie dobrze, zobaczysz...lepiej zeby lekarz byl nadgorliwy niz mial traktowac Twoja ciaze na luzaku i bez zainteresowania. Ja mysle ze jak te badania co odbierzesz w piatek beda ok to te nastepne tez, bo gdyby cos mialo byc nie tak to pewnie juz przy pierwszym baaniu to wyjdzie...tak wiec nadal 3mam kciuki i glowa do gory ;-)
Kurcze chcialam wczoraj obejrzec You can dance i co....zasnelam po drugiej reklamie :) W zyciu takim spiochem nie bylam :szok:
A teraz Pan zakleja dziury w scianie ktore wczoraj zrobil zeby sciane uszczelnic a ja znowu spozniona do pracy....a na dole wiercenie, chyba dobrze ze do pracy ide bo jak tak caly dzien mialby wiercic to bym oszalala :crazy: Niech te remonty w koncu sie skoncza:-)

A tak przy okazji to chcialabym zapytac czy moze stosujecie juz jakies kremy na rozstepy czy cellulit, zwlaszcza te dziewczyny ktore zaczely 2 trymestr bo podobno wtedy juz mozna. Jesli stosujece to moze macie jakies sprawdzone? Ja zastanawiam sie juz nad zakupem ale nie mam pojecia ktore warte sa kupienia. Bede wdzieczna za rady :)

No to milego dnia Mamuski!!!
 
cześć dziewczyny;-)
Nika77 ja wczoraj miałam to samo :-D też zasnęłam na You can dance
A odnośnie kremów na rozstępy i celulit to ja już mam zapasy kremów z Avonu ( wszystko przez to że jestem konsultantką) ale na razie ich jeszcze nie stosuje. Zaczekam jeszcze do końca 1 trymestru.
 
Dzisiaj jestem strasznie senna. Cholernie nie chciało mi się wstać o 6 tym bardziej ze mój M spał sobie smacznie bo idzie dzisiaj na 2 zmianę do pracy.
Zaczynają mi się zmieniać objawy :-p
1. przechodzą mi mdłości i wraca mi apetyt:-) kurcze już jem głodna a zazwyczaj jem śniadanie dopiero po 10
2. pojawiły mi się okropne pryszcze na buzi i dekolcie:baffled: a wcześniej miałam zawsze idealną cerę
3. Zmieniałam mi się sylwetka - schudłam mam mniejsza pupe i tak dalej ale brzuszek się ładnie powiększa hihihi
4. a i jeszcze jedno już mi tak szybko włosy po goleniu nie odrastają

A jak u was?
 
CZeść kochane. Muszę się pochwalić. Byłam wczoraj na pierwszym usg :-) Wszystko jest ok. tygodzień ciąży zgodny z obliczeniami a pan doktor powiedział że dzidziuś jest nawet trochę większy:-) dzidzia zdrowa przezierność karku czy jak to się tam nazywa w porządku. Jestem takkkaaaa szczęśliwa :tak: tylko że zdjęcia mi nie dali mimo że prosiłam no i nie mam się czym pochwalić. Ale zaraz lecę do mojej pani doktor to może mi zrobi xero czy coś. Powalczę o to zdjątko. Pozdrawiam Was wszystkie. Miłego dzionka
 
A ja w ciazy z wika stosowałam taki smierdzacy krem fissan..z apteki, tłusty jak nie wiem co...ale jaki skuteczny, ani jednego rozstepiku nie mam

a co do syfków to też je mam ..a nigdy nie miałam :-(, takie grudki bolace pod skórą...na szzcescie nie jest ich tak duzo....

ja wczoraj po południu zdychałam, chyba za duzo sledzików i kopytek..i było mi blee...ale dzis od rana apetyt wielki i wiem co zrobie na obiad bo mi się smiło :-)..sos z piersi kurczaka z pieczarkami w smietanie i kopytka again :-)...do tego surówka z kapusty kiszonej i marchewki z cebulka i oliwą :-)....

a na jutro zakupie jakaś rybozę.....
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czy wam tez zaczynaj sie wachania nastroju? Ja wczoraj ogladałam film była scena swiateczna i sie tak jakos poryczałam, mąż mi sie pyta dlaczego płacze a ja sama nie wiedziałam.
 
Hehehe dobre dobre.... Irka ja mam okropne zmiany nastrojów i na samą myśl o świętach robi mi się tak jakoś miło i cudnie na serduszku, więc pewno też by mi łezka poleciała ze wzruszenia na tym filmie.
 
reklama
Ja stosuję samą oliwkę dla dzieci. W poprzedniej ciąży stosowałam jakiś drogi niemiecki preparat (nie pamiętam nazwy) i mimo tego na 3 dni przed porodem wyskoczyło mi sporo rozstępów.

Dziś rano przytulałam się do kibelka :-( Ogólnie coś się źle czuję - jakoś mi tak słabo i mięśnie mnie bolą. Mam nadzieję, że to nie początek jakiegoś choróbska.
Ostatnio śnią mi się też koszmary odnośnie nacinania przy porodzie.. już wymiękam :angry: A na dworze szaro i ponuro...
 
Do góry