reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Witam nową mamusię.
Z tego co zauważyłam to jednak większość maluchów jest jeszcze pieluchowych więc bez paniki. To jeszcze maluchy i mają czas. Mój Filip się nocnika nie boi i chętnie siada ale niestety sam nie zawoła, widzę kiedy robi kope ale wtedy to już po ptokach. Zresztą jak ma powiedzieć że chce kope jak nie mówi? :-D A propos ja tu o kopie a tu śmierdzi coś koło mnie :-D My odpieluchowywanie zaczniemy po urodzinkach jak już będzie ciepło.
 
Oli widzę że może też będziesz miała Filipka :)
Monika_M będzie FILIP
509.gif
 
AguHan to prawda co dziewczyny pisza,jesli mala jeszcze nie chce,warto poczekac aby dziecka nie zrazic,ja dalam sobie pare miesiecy na nauke malej .ale mala zalapala w pare dni,sciaglam pieluszke zalozylam grube rajstopki zeby mala czula jak sie posika,i 2,3 dni mala przestala sikac w dzien.przedtem zauwzylam ze jest gotowa bop kucala jak sikala,mowila i pokazywala na pieluszke jak zrobila,bardzo sie ciesze i nie moge uwierzyc ze moja mala dziewczynka tak wydoroslala;-)

u nas czas wielkich zmian w zyciu gabrysi,mala spi od soboty sama w swoim pokoiku,zasypia sama czasami pomarudzi troszeczke bo chce sie bawic ale sama dziwie sie ze tak dobrze to znosi....Jej stare lozio niedlugo bedzie mialo nowego lokatora,corcia mojej kolezanki ma sie urodzic koncem marca wiec najwyzszy czas bylo oddac jej lozko aby sobie wszystko przygotowala


Sory za kolorystyke cos mi komp wysiada:-)
https://www.babyboom.pl/forum/members/aguhan-71015.html
 
Oli.B gratuluje drugiego syncia :)
Rybka Piotrek jest zazdrosny o Alę i jak tylko mam ja na rękach to on zawsze tez czegos chce i ciagnie mnie za rękę. Smoczka dostawal tylko do spania, a teraz chodzi z dydem i pieluszka tetrowa co chwilę. Przeważnie nie zwraca na Ale uwagi ale nie raz podejdzie i chwyci ja za rączkę, albo pogłaszcze po główce.

Mam pytanie do mam ze streetcomu, kiedy pierwszy raz dostałyście coś do testowania?
 
reklama
Oli.B Gratulacje :-)
moja kolezanka tez spodziewa się synka i też FIFI będzie ;-)
co do odpieluchowywania to ja tez czekam do wiosny odradzono mi odpieluchowywanie przed narodzinami Norberta bo podobno dzieci czesto sie "cofają" jak jest młodsze rodzeństwo ;-)
u nas tak samo Gabi już prawie pozbyła się smoczka a teraz nic tylko woła NIONIO NIONIO i łazi z tym smoczkiem ... co do reagowania na Norberta to przynosi mu zabawki - pilnuje jego krówki która On bardzo lubi ;-) uwielbia nam towarzyszyc przy kąpieli wtedy robi mu czaś ;-)
daje mi czyste pieluszki jak Go przebieram - brudne zanosi do śmietnika :-)
lubi z nim lezeć na macie :)
buja Go w kołysce
biegnie do mnie np do kuchni jak Mały płacze żeby mi powiedzieć ;-)
jak Norbowi smoczek wypadnie to te z do mnie leci i krzyczy NIONIO NIONIO bach

jestem dumna z mojej córci ;-) w zeszlym tygodniu Gabi mi się rozchorowała zlapała 40 stopni gorączki miałam mega stracha
ale teraz podobno jest taki wirus dzisiaj byliśmy na kontroli u lekarza to został nam tylko kaszel i katar
na nieszczeście norb tez złapał katar ... więc mam przerabane....
marze o tym by sie wyspać ....
 
Do góry