reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witaj ponownie Dorotko,szybciutko Twoja mala zaczela chodzic:-) tera to trzeba miec oczy naokolo glowy co:-)

Pozdrow Ewe,domyslam sie ze jej sprawy rodzinne nie ulozyly sie za bardzo ze mieszka u rodzicow....
 
reklama
Hej Dziewczyny
Jak Wasze pociechy znoszą maluchy?
Mój ma śluzowatą biegunkę :( czy u waszych też coś takiego występuje, co na to poradzić?
pozdrawiam
 
hej dziewczyny
jak wasze pociechy znoszą maluchy?
Mój ma śluzowatą biegunkę :( czy u waszych też coś takiego występuje, co na to poradzić?
Pozdrawiam

witaj
jeśli kupka mocno śmierdzi tak jakby kwaskowo, to może być ,że mały załapał rotawirusa. Moja mała tak miała już ze 2 razy. Okropne kupki robiła koloru pomarńczowego- kilka dziennkie. Okropnie śmierdziały. Dostała jak była w szpitalu gdzie panował rotawirus. Miała z tydzień taką sraczkę.
Potem dostała jeszcze raz coś takiego niedawno ale przeszło po 3 dniach.
Ja nic z tym nie robiłam , bo nic nie kazali robić,że samo przejdzie. I tak było.
To tyle. Ale jeśli masz jakies jeszcze pytania w tej sprawie to odpowiem.
 
Witam :-D Jestem tegoroczną czerwcówką i chciałam się Was zapytać o jakieś sprawdzone kremy lub zabiegi kosmetyczne na rozstępy?? Nie wiedziałam gdzie się zapytać, tegoroczne czerwcówki są na etapie sprawdzania kremów ale może któraś z Was mogłaby coś polecić?? Wiem że to okropieństwo już nie zniknie ale żeby przynajmniej je zminimalizować :-( :-D
 
dzięki dziewczynki :)
tak tak w brzuszku zagościła druga dzidzia :)
zobaczymy jak ten mały berbeć potraktuje moje ciałko ;) mam nadzieję ze oszczędzi mamie rozstępów :)

ostatnio moja koleżanka poleciła mi żel pod prysznic nivea z olejkiem ... chyba sobie kupię :)

co tam u Waszych pociech ??
 
U nawet w porządku. Mały nie choruje. Nie marudzi wyjątkowo,choc idzie mu kolejna czwórka. Tylko walczymy z potówkami. Gdyby nie to było by swietnie. Mały jest ostatnio kochany. Taki samodzielny, pomysłowy. No,ale wiadomo,ze oczy trzeba miec dookoła głowy. Adaś chodzi od miesiąca. A teraz właściwie biega. Narazie nie jest tak źle. Gorzej jak zacznie się wspinać po meblach jak jego kuzyn w podobnym wieku. Mam nadzieje,ze na to nie wpadnie.

karlita- gratulacje. Chcecie wiedzieć płeć? Jeśli tak to pochwal się nam. No i jak starsza pociecha?daje mamie wytchnienie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
No z Karlitą bedziemy styczniówkami :) mi przydałaby się córeczka, a Karlita pewnie by synka chciała hehe. Zobaczymy jak wyjdzie.
Mój syncio narazie jeszcze nie chodzi jest prawdziwym leniuszkiem, wszędzie woli na czworaka dojść, ale tez chetnie przy meblach chodzi, no i wdrapuje sie sam na kanapę hehehe.
 
Do góry