reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witam,
Mało ostatnio jestem na necie, bo wróciłam o pracy... ufff jakoś próbuję to wszystko poogarniać, ale narazie mi nie bardzo wychodzi. Pracuję od 9-17. z małą siedzi teściowa, jak narazie wszystko jest OK :-)
Po pracy przychodzę zmęczona, a tu jeszcze pranie sprzątanie i gotowanie - ehhhhh
naszczęście mam wspaniałego męża, który również uczestniczy w domowych obowiązkach...
My również nie chcemy chodzika, ale zaintrygowałyście mnie tym pchaczem, ale pojęcia nie mam jak on wygląda, może któraś linka by wstawiła, tak, żebym mogła poczytać sobie :-)
Moja malutka sama siedzi już od jakiegoś czasu, pełza do tyłu, natomiast dupę ma jeszcze za ciężką i nie bardzo może sobie z nią poradzić, tylko się złości. Jak ją złapię za rączki to wstaje i przebiera nogami do chodzenia. Lekarka powiedziała, że mała może wogóle nie raczkować tylko od razu pójść. Hmmmm na to ma jeszcze dużo czasu, niech się tak nie wyrywa, wszystko w swoim czasie....
 
reklama
Hello,
Oli juz wkleiła więc nie bede dublowac:)

wczoraj mój skarbek polerował podłogę, odpychał sie rączkami i do tyłu wędrował:) o tak właśnie:
21bknxf.jpg
 
Mysmy byly na wizycie kontrolnej w poniedzialek...mala miala 8.500 ja sie martwilam ze malo...bo wika na pol roczku miala 9 kg.:szok::szok::szok:a teraz widze ze grubasek z niej byl straszny...Gabi jest drobniejsza:-D
 
reklama
Też się zastanawiam nad jeździkiem. Mały raczkuje na całego. Posadzony siedzi-ale krotko-bo moment i upatrzy sobie cos nad czym mozna sie podciągnąć. Bardzo długo potrafi stać. Wydaje mi sie,ze zacznie siadać pozniej niz chodzic-moze wtedy po cos mu sie to przyda. Narazie woli raczkowanie i podciąganie.
 
Do góry