reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Moj Fifi 5go skończył 7 mieś i chwile po tym bylismy na kontroli i wazył 8300. Pani dr powiedziala ze troche ponizej sredniej ale ok. (waga urodzeniowa 2800):tak:
 
reklama
kurcze jak to zrobiłyście,ze Wasze dzieci tak mało ważyły przy porodzie?? Tymek urodził sie w dniu terminu i 3845! 54cm...ciezko wycisnac taką kulkę a sprzeżenie miałam 18.:szok:
 
Mój Fifi 1 kończy 9 miesięcy a waży coś ponad 10,5 kg. Jak miał 6,5 miesiąca ważył 9500 g. Pani doktor powiedziała że jest ponadnormatywny :-D
Jak się urodził ważył 3100 i miał 57 cm. (jest wcześniakiem).
 
Moja Viki i Gabi obie przy porodzie mialy 3 kg. ,Viktoria na 6 m. miala 9 kg. Gabi na 7 m 8 5. tak ze dzieci sa rozne ,maja rozne apetyty...i ja mysle ze nie ma sie co martwic,,,jak tylko zdrowo rosna:-D:-D:-D
 
kurcze jak to zrobiłyście,ze Wasze dzieci tak mało ważyły przy porodzie?? Tymek urodził sie w dniu terminu i 3845! 54cm...ciezko wycisnac taką kulkę a sprzeżenie miałam 18.:szok:
Mój Fifi urodził sie w 38tyg +2 dni i tak jak mowilam 2800 i 51cm.
Jak pielegniarka powiedziala nam wage małego to ja razem z mężem 3 razy poprawiliśmy ją ze chyba 3800 sądząc ze ona sie pomyliła:-D:-D:-D a ona 3 razy nam powtarzała ze 2800:-D
Nie mogliśmy uwierzyć bo moja mama urodziła nas 3 i wszycy wazylismy okolo 4kg i mierzylismy prawie 60cm a tu taka niespodzianka. Nie wiemy jakie dzieci rodziła mojego męża mama bo od dawna nie żyje....
aaaa zapomnialabym dodac, ze dla mnie fajnie sie rodziło....hehe w 6 minut.... nie nacierpialam sie za bardzo hehe ale podobno mialo to zwiazek z tym ze 8 lat uprawialam sport dlatego tak gladko poszlo
 
Ostatnia edycja:
Kamireszel ja tez nie wspominam cięzko porodu, nie mialam znieczulenia ale tez nie mialam bóli krzyzowych tylko słabiutka byłam i dopiero na 3 skurczu wypchnełam kulkę :) dlatego 2 faza porodu trwała jakoś 30 min...
 
Ja też nie mam złych wspomnień z porodu ,miałam cesarkę Te pierwsze porody takie nienajgorsze, żebyśmy na następne się zdecydowały:-D pozdrawiam:-)
 
reklama
Hej mamunie moja Julcia urodziła się 3400kg wzrost 56cm po jutrze ma 7miesięcy ma 7900kg i 72cm rośnie mi modelka haha:-D siedzie sama śmiga w chodziku i zaczyna pełzać .Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry