reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Hej dziewczynki
dawno nie zaglądałam, bo żyję pracą :)))) Skrzydła mi urosły odkąd zaczęłam pracować. Mała w złobku podobno jest grzeczniutka i śmieje się w niebogłosy (mój smieszek). Poza tym chodzi za rączki, etap raczkowania chyba został pominięty :-) Czekamy kiedy się puści i sama poleci :tak:
Nie wiem dokładnie ile waży ale myślę ze nie wiecej niż 8.5kg. 25go mamy ostatnie pneumo to będziemy wszstko wiedzieli.

Pozdrawiamy cieplutko
 
reklama
Troszkę pomarudze bo moja Majeczka strasznie źle teraz śpi potrafi budzić się co godzinę po smoczka a tak ładnie wcześniej spała Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje Może to przez zęby? Już nie wiem co robić Strasznie to męczące!!!! Może macie jakieś sposoby na przespanie nocy?
 
Troszkę pomarudze bo moja Majeczka strasznie źle teraz śpi potrafi budzić się co godzinę po smoczka a tak ładnie wcześniej spała Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje Może to przez zęby? Już nie wiem co robić Strasznie to męczące!!!! Może macie jakieś sposoby na przespanie nocy?

Sposobów to raczej nie ma :) Takie są uroki tego naszego macierzyństwa :) Goniasobol ja miałam tak samo,i zauważyłam że to nie tylko zęby się do tego przyczyniaja ,mianowicie nasze dzieciaki poznaja tyle nowych rzeczy,nowych kolorów,robią codziennie coś innego -poprostu maja za duzo wrazen :) Ja staram się żeby po kąpaniu małego już nikt nie rozbawiał ,żeby spokojnie sobie sam sie bawił,daję mu tylko jedną zabawkę:)
 
tak czytam ile wasze maluszki waża, mój synuś 29 skończy 7 miesięcy, waży 7,200 ale lekarka nie miała zastrzeżeń, mały ma wielki apetyt i je regularnie, myślicie że waży za mało? :(
 
tak czytam ile wasze maluszki waża, mój synuś 29 skończy 7 miesięcy, waży 7,200 ale lekarka nie miała zastrzeżeń, mały ma wielki apetyt i je regularnie, myślicie że waży za mało? :(
ja myślę że to indywidualna sprawa tak samo jak z siedzeniem czy chodzeniem. Moja Maja nie jada dużo a waży 8.500 :tak:
 
reklama
Do góry