reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Hello dziewczyny

U nas nic nowego..zimno sniegu strasznie duzo spadlo starsza corcia ma ubaw a Gabi tylko sie zlosci bo strasznie nie lubi kombinezonku ubierac:-D
Ja bez zycia calkowicie bo juz 4 dzien na diecie..no ale juz ponad 2 na - a jeszcze 9 dni zostalo pozatymchcialam zrzucic chociaz 5,6 chyba dam rade
Tylko dostalam @ wiec troche slaba przez to jestem...ale zaraz wychodzimy na spacerek to sie rozruszam:-D:-DNo Gabi krzyczy ze kache chce wiec uciekam.Pa pa dziewczyny:-):-)
 
ja własnie dziś sie wazyłam i mam 52,9kg, ja juz sama nie wiem ile waze - po swietach bylo jakos 55,5kg..trzymam kciuki za Ciebie beata!

my po spacerze- jakos 40min bylismy na dworzu,teraz zjadłam rosolek i pączka:baffled: no bo mam jazde na słodkie..chyba zrobie karpatke..:) mam nadzieje,ze to na @ a nie na bobo:confused:

pozdrawiam cieplutko!
 
CZEŚĆ DZIEWCZYNY
ja dziś z moją małą byłam na szczepieniu na wzwB. mała nie plakała wcale.:-)
kończy dziś 7 miesięcy!!
jeszcze sama nie siedzi tylko chwilkę i zaraz na bok leci...,
ale za to raczkuje po całym domu.
 
Dorotka mój Piterek jutro 7 miesięcy kończy, też jeszcze nie siedzi sam, na boki się kołysze i przewraca. Z raczkowaniem jest śmiesznie, bo od Sylwestra stoi na czworakach kołysze tyłkiem i nie wie co dalej, :-D:-D
Ale rewelacyjnie się turla i czołga :-)

Czy wy dziewczęta tez macie tyle pranie?:confused2: 5 razy młodego dziś przebierałam z body. Normalnie wszystko jest ciągle w jedzeniu ;-)
 
dziewczyny czy ktoras z was byla (lub jest na diecie )jak karmila piersia?ciekawa jestem,musze zaczac bo juz patrzec na siebie nie moge

a mój mały dzisiaj pierwszy raz jak to nazwe wprzetarl podloge,jakies 1,5 metra,i zmeczony padl, :)
 
Hello
Dorota-duzo zdrówka dla małej i super,ze tak dzielnie zniosła, ja dzis własnie małego zarejestrowałam na 22ego na wzwb. sama tez byłam po skierowanie do laryngologa,bo czeka mnie wycinanie migdałkow- juz czas sie za to zabrac,bo jak nie angina to zapalenie ucha:baffled: ile mozna!

Oli ja mam wrazenie,ze sliniaki to tylko dla picu sa zrobione- Tymo uwielbia wkładac raczki do buzi podczas karmienia - szczególnie gdy jest cos z marchewka:-D i pozniej marchewka jest wszędzie! mam vanish i zawsze na plame ale nawet on sobie nie radzi za pierwszym razem. zwykle dziennie 2 razy przebieram bluzeczki lub body.

gabriela raczej nie powinno się byc na jakiejs drastycznej diecie w czasie laktacji, myślę,że warzywa,owoce, mało pieczywa i zero cukru i soli, małe ale częste posiłki- i duzo ruchu- to powinno pomóc. Kolezanka miala problem z dzieckiem ,bo mialo skaze bialkowa i jadla tylko ryz, warzywa i owoce, jakies ciemne pieczywo i schudla ok.20 kg.

dziewczyny co dajecie dzieciom z "dorosłego" jedzenia? ja jade na kaszkach i słoiczkach, czasem piętkę pociumka.
 
OLI.
moja mała też tak "zaczynała" raczkować stanęła na czworaka i bujała sie w przód i tył i nie wiedziała co ma zrobić ...aż wpadła ,że trzeba rączkami przebierać a jak śmiesznie to wyglądało jak sprawdzała grunt pod rączkami a najlepiej, to trzeba ustami wszystko wybadać !!:tak:polizać:tak:Ona jest niemożliwa strasznie jest ruchliwa i żywa dosłownie nie poleży minuty spokojnie na pleckach. Lekarze to chwalą i śmieją się z niej a ja jak mam ją ubrać lub zmienić jej pampersa to musze się nieźle namęczyć z nią bo ona tylko fik na brzuszek i ucieka mi...:-) na przewijaku na łóżeczku to jej juz od 4 miesiąca nie przewijam, bo to niebezpieczne by było!!:szok:
AHA co do prania, to moja też sie tak ślini mocno i jak je to raczki wkłada do buzi i jedzenie jest wszedzie!!
 
Ostatnia edycja:
U nas dziś kontrola 7 mieś za nami. Mlody sprawny jak cholira, p. dr śmiała się z niego ze az taki zywy jest :-D nie mogła go zważyć i zmierzyć bo nie chciał położyć się na plecki.:-D Niby ma 70 cm ale mi sie wydaje ze wiecej bo w ubrranka 74cm jeszcze chwilke wejdzie i wywale do kartonu:tak: Badano mu także słuch- reakcje na dzwięki. Śmiały sie babki z niego bo jedna babka nie dążyła włączać stopera a mały już sie na nią patrzył. Takze super.:-D Kazały podawać po troszku różnego naszego jedzenia by powoli uczył się innych smaków. No i oczywiście za mało pije....ale to ja sama wiem, widze i na wszelkie sposoby kombinuje by cos pił. Jedynie co mi sie bardzo nie spodobało (ale nie przyznalam się) to waga młodego. 16,12,09 miał szczepienie i wtedy ważył 8140 a dziś tylko 8300. Troszke mnie to martwi ale mam nadzieje ze kulanie sie po podłodze małego i inne wygibasy są też przyczyną tego. Bo w koncu jak lezal to i tył a jak zaczal sie ruszac..... co o tym myslicie???
 
reklama
kamireszel
nie martw się moja mała ma 7 mies i 1 dzień i tez ja wczoraj ważyli i waży dokładnie 8300 i to jest waga w porządku:tak::tak:. wszystko jest ok!
mam taką ściągawkę w książeczce zdrowia dziecka i jest wszystko w normie! tzw SIATKA CENTYLOWA.
utyła przez 2,5 miesiaca tylko 1 kilogram:tak::tak:i to jest poprawnie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry