reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

My tez szczepimy Gabi na rotawirusy,a to dlatego ze Viktoria dwa razy miala cos podobnego,wysoka goraczke i nic pozatym a raz z tej temperatury dostala nawet dreszczy,,,o Boze myslalam wtedy ze umiera:szok: ale Gabrysia znow lapie mi zwykle przeziebienia,pare razy miala katarek ale nigdy temperatury przy tym.Zaszczepilismy Gabi na rotawirus bo tak zasugerowala nasza pani dok.no i tez w przyszlym tyg. zaraz przed swietam oprocz normalnej szczepionki bierzemy ostatnia dawke na rot. ale doustnie:happy:

Gabi od rana straszna maruda:wściekła/y: katarek ma juz 4 dzien mam nadzieje ze powoli ustapi,jak widzi ze chce jej nosek wyczyscis to wariuje,ze strachu...biedactwo:eek: U nas zimka na calegona swieta mozna bedzie balwana ulepic:-D a ja od jutra do swiat dietke kapusciana zaczynam do wagi z przed Gabi zostalo mi jakies 4kg.no a niby tyle mozna zgubic przy tej diecie przez tydz. na swieta pasowalo by mi jako tako wygladac ,no i mezusia zaszokowac:-D:-D:-D no ale tutaj sie nie rozpisuje,,,trzymajcie kciuki aby mi motywacji starczylo:-D:-D:-D
 
reklama
Dziewczyny a ta półroczna szczepionka to na co? My mamy za sobą 3 dawki
6 w 1 i 3 dawki na rota. I teraz kiedy mam mieć jakieś obowiążkowe ?? Bo ja się już zgubiłam w tych szczepionkach:zawstydzona/y:
 
reklama
My dostaliśmy dziś mega szczepienie....3 razy dr kuła Fifiego, a teraz walczymy z gorączką.... tylko na rączki i spać biedak nie może, juz nie ma siły patrzec a usnac nie moze. Płakać mi sie chce jak widze jak sie meczy....spadam.
 
Do góry