reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Monika M, mam nadzieje, że po południu zgodnie popędzimy obwieścić na forum, że wszystko ok i maluchy rosna jak na drożdżach....trochę się stresuję, ale nic to...
 
reklama
Ja też się straszne stresuję ale wszystko będzie ok. Już nie mogę się doczekać chętnie bym już poszła poczekać pod gabinetem :-D
 
Cześć dziewczyny!
Nim doczytałam wszystkie zaległe posty, to się mega zmęczyłam - tyyyle tego było ;-)
Co do różnych dolegliwości, to jeszcze mi się przypomniała porada doświadczonej położnej - przy wszelkich bólach, skórczach i plamieniach - nospa (taka zwykła, nie forte) 3 razy dziennie. Dziama i inne dziewczyny, które się martwiły - próbowałyście tego starego jak świat medykamentu?
Margarytka, cieszę się, że uspokoiło Cię to, co pisałam o usg - czekam na dobre wieści!
Pixella, ja mieszkam na Tarchominie.

Coś mi się wydaje, że trochę mi puchnie brzucho. Bardziej to niestety efekt jedzenia, chociaż nie przejedzenia. Mam wrażenie, że nawet myślenie o jedzeniu powoduje u mnie wzdęcia! A chwilowo jeszcze nie chcę się afiszować, bo nic w pracy nie mówiłam i chcę się pochwalić dopiero na koniec roku :baffled:

A śnieg ma jutro zniknąć kompletnie, będzie odwilż, deszczysko na pewno, brr...
 
Ja też mam mały problem z jedzeniem...zwłaszcza mięsa. Jakoś mi ani na obiad ani na kanapki żadne mięsko nie pasuje....mam za to ochote na niezdrowe jedzenie...frytki, kebab...mniami :) No i kwaśne ogórki czyli pikle albo korniszony:-) Poza tym do oporu mogę jeść owoce. Ale najgorzej jak czegoś mi się chce, ale nie wiem czego...też tak macie? ;-) Właśnie zastanawiam się co bym na kolację zjadła :-) No to miłego wieczoru kobitki ;-)
 
Monika na wszelakie bole mozna brac paracetamol, tak przynajmniej poinformowal mnie moj gin. Ja mam usg w czwartek i juz jestem troche poddenerwowana, jak zawsze z reszta przed wizytami u gina. Jezeli chodzi o jedzenie to wlasciwie nic "mnie nie kreci", jem, bo musze, pic moge tylko herbatki ziolowe, soki i wszystko inne mnie odrzuca.
 
kurcze ale mnie głowa rozbolała...dziwne bo raczej nie miewam bólu głowy...albo to cisnienie albo za duzo przed kompem spedzam czasu :-( Chyba do łóżeczka zaraz pójdę...
 
Hej dziewczynki jeśli chodzi o jedzenie to ja zawsze niejadek byłam a teraz jem wszystko mięsko to mi po nocach się śni nie przepadałam też za nabiałem a teraz mogę wypijać dziennie po 2L maślanki nie wiem ale tak mi ona smakuje :szok: a kapusty kiszonej to mogę zjeśc1/2 na raz i tak codziennie przeszkadzają mi jedynie mocno doprawione dania to znaczy wszystko wydaje mi się za pikantne ale mój mąż mówi, że zawsze tak jedliśmy czyli wyoszczył mi się smak, tylko do słodkiego coś mnie nie ciągnie a tak zawsze lubiłam różne ciasteczka.

Jeśli chodzi o ból głowy to jeszcze jakiś tydzień temu rozsadzało mi ją i trzymało mnie tak przez jakieś 2 tygodnie w ciąży to niby normalne wszystko przez hormony ale jak na razie mam spokój zobaczymy jak długo

Dziewczyny trzymam kciuki za wszystkie najbliższe USG aby pyły pozytywne pozdrawiam:-)
 
reklama
A my z moja malenka dopiero co wrocilysmy z tego przedszkola fajnie tam jest bo codziennie sa programy dla dzieci i pare razy w tygodniu dla takich malych jak Viki,pozatym mnostwo zabawek no i inne dzieci.Jest ono bezplatne tylko trzeba sie zapisac a isc mozna kiedy chcesz,dobre to jest szczegolnie teraz zima kiedy na spacerek wyjsc czasami pogoda nie pozwala.:-)
Ale troszke sie boje bo w drodze powrotnej rozpadal sie snieg z deszczem a ja jeszcze nie skonczylam tego antybiotyka no i cala mokra bylam dobrze ze chociaz mala miala pokrowiec...
Co do jedzenia to ja tez nie moge patrzec na mieso no i sa tego skutki bo ostatnie badanie krwi wykazaly duze niedobory zelaza ,chyba bede musiala mieso polubic bo tabletki jakos mi nie wchodza...
Sylwiaa28 ja to bym jadla codziennie tylko ziemniaki maslanke i kapuste kiszona ale z reszty nabialu nic innego nie moge wmusic,a przed ciaza maslanki nie tknelam:happy2:
Mala M ja
ostatnio wcinam jajka z chrzanem ktory teraz zagoscil u mnie codziennie

Ja bole glowy mialam w 1 i 2 m. przewaznie wieczorem czasami az mialam ciemno przed oczami,teraz jest troszke lepiej ,ale nigdy nic nie bralam bo tez mam awersje do wszelkiego rodzaju tabletek

Zycze wzystkim dziewczynom ktore wybieraja sie w najblizszym czasie na usg samych dobrych wiadomosci:-p:-p:-p
 
Do góry