reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witam ponownie Kobitki,
Próbowałam się troszkę przespać po zarwanej nocce ale mi nie wychodzi.
W głowie mi się nie mieści że z jednej głupiej pękniętej żyłki tyle krwi i strachu.
Przeleżę sobie kilka dni żeby się wszystko wygoiło, ale stracha mam przy każdym kichnięciu czy wyjściu do toalety.

Anavel i Dziama - mam nadzieję że u Was też się wszystko dobrze skończy.

Ja cały czas czekam aż suwaczek przesunie się na czwarty miesiąc:).

Strasznie sympatycznie jest oglądać Wasze brzuszki, są takie słodkie:tak:
***
Jeszcze chciałam dodać, że dziękuje za wszystkie ciepłe słowa. Mąż mnie podnosił na duchu w szpitalu czytając z telefonu Wasze wpisy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cypisia w Galerii brzuszkow i USG. Podforum czerwcowek

Dilajla ja mam to samo z pobrzuszem to chyba norma. Najgorzej jak sie obudze w nocy.

Meva fajnie ze juz jestes w domu.
 
oj te zaparcia:baffled:
ale dziś mam już ispagul wiec znowu bede pic to napewno wszystko wróci do normy
mam tez spodnie ciążowe, zamówiłam sobie na allegro i jestem zadowolona z zakupu:tak:
nareszcie nic mnie nie bedzie cisnac
 
Cześć Dziewczynki!!
U mnie powoli zaczynają zanikać nudności, chociaż część zapaszków nadal bardzo mnie drażni. Ale wczoraj po raz drugi od początku ciąży udało mi się zjeść cały obiad - więc myślę, że zmierza ku lepszemu:tak:

Meva bardzo cieszę się z tego, że wszystko okazało się być w jak najlepszym porządku i życzę dalszej ciąży bez najmniejszych komplikacji:happy2:

Anavel, Dziama trzymam kciuki i mam nadzieję, że i Wy niedługo podzielicie się z nami radosnymi wieściami, że wszystko jest ok...

Witam serdecznie wszystkie nowe oczekujące Mamy i życzę nam wszystkim, żebyśmy w pełnym składzie dotrwały do pomyślnego rozwiązania;-)
 
Ja też miałam takie bóle, byłam u lekarza i przepisał mi nospe 3 razy dziennie i pomogło. Z tym że ja z prawej strony mam torbiela no i ta strona boli mnie często zwłaszcza jak na niej śpie. Przez to też jestem na L4 i biorę tą luteine, dzięki której mój brzusio wygląda jak brzusio grudniówek : D: D: D hihhihi
 
Czesc kochane,,,! U mnie na szczescie bol brzucha minal i juz 2 dni nic nie boli tylko jak sie zmecze o kregoslup.Tylko te mdlosci jakos nie ustepuja wczoraj mnie meczyly caly dzien.

Meva jak dobrze ze juz jestes spokojna biedactwo ales musiala sie wystraszyc wiem cos o tym...

dilajla, widzisz z tymi naszymi brzuszkami ciezka sprawa jak nie bola w jednym miejscu to w innym mnie tez moj czesto daje sie we znaki

kluseczkaS
ja w nocy to sie budze co godzine dwie do konca ciazy to chyba padne z niewyspania...

Caluski dla nowych mamus na forum.

Uciekam bo chce zabrac mala dzisiaj na pare godzin do przedszkola niech sie pobawi z innymi dziecmi ,a i pogoda dzisiaj w miare to spacerek dobrze nam zrobi.Pa.
 
reklama
powiedzcie mi jak to jest z tymi miesiącami bo ja zawsze miałam z tym problem jak to sie liczy...od którego tyg zaczyna sie 4 mies i kolejne
znalazłam na necie
1mies- 1-4tydz
2mies- 5-8
3 - 9-13
4 -14-17
5 -18-22
6 -23-27
7 -28-31
8 -32-35
9 -36-40

wy tez tak liczycie czy inaczej bo znalazłam na necie jeszcze jakies inne wyliczenia
 
Do góry