reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Czesc!!

A ja znow na pare dni wyladowalam w szpitalu i moj P. musial zajac sie moimi malenstwami,dostalam ataku kamieni na woreczku zolciowym i maz musial wezwac pogotowie bo myslalam ze sie z bolu przekrece:baffled::wściekła/y::rofl2: :-):-).

Beatko , mam nadzieje że już ci lepiej :tak: no a mąż spisał sie na medal a swoją drogą jaka mi to sprawiedliwość my jesteśmy z bąblami cały czas , czasem bąbli jest więcej , dotego pracujemy zawodowo , i zajmujemy sie domem a czy ktoś powie miłe słowo ??? a chłopom to odrazu medale sie przyznaje .... kurcze chyba feministka sie wemnie odezwała:sorry2:



Hej hej.
Ja właśnie wróciłam z pierwszej lekcji angielskiego, bałam się jak cholercia ale nie było najgorzej :-D
Z Filipkiem został tata i mieli mieć taki swój męski wieczór, ale skończyło się ciężką szkołą życia dla tatusia :-D Mały podobno wył jak nie wiem i nawet noszenie na rękach nie pomagało. Nie wiem dlaczego tak się stało w każdym razie mój A powiedział że sam już z nim nie zostanie
No to bye bye :-D

Monia a dobrze mu tak niech sie dowie jaka to ciężka praca bycie w domu , szkoda mi tylko ciebie bo bidulko nieprędko sie z domu ruszysz ;-)

A my byliśmy w piątek w kinie na BĘKARTACH WOJNY a z młodym zostali dziadkowie i dał im nieżle popalić , podobno strasznie płakusiał - no jak sie tylko mój Adam o tym dowiedział tak stwierdził że już nigdzie niepójdziemy bo mały nielubi jak zostaje z kimś tzn ja niepójde bo mały ryczy jak mamusi niema - ach te durne chłopy :wściekła/y:.
 
reklama
hej hej.
Andzia na angielski niestety muszę chodzić bo inaczej będę musiała oddać 1600 zł, a kurcze niestać mnie na taki wydatek. Moja mama zaproponowała że będzie pomagać mojemu A dwa razy w tygodniu :tak:
Dobra ide pazury małemu obciąć póki śpi :-D
 
Czesc
U nas spokój względny. Zaczynają się coraz większe przygotowania do chrzcin i zgrzyty z tym związane, bo każda z babć ma inne oczekiwania. Zaczyna mnie to irytować, tak jak by same za to płaciły....

Dominika, super wygląda baby einstein activity
Nie widziała nigdzie takiego, musze się rozejrzeć się za takim.
Czy jest określone od jakiego wieku można go używać?
 
Czesc
U nas spokój względny. Zaczynają się coraz większe przygotowania do chrzcin i zgrzyty z tym związane, bo każda z babć ma inne oczekiwania. Zaczyna mnie to irytować, tak jak by same za to płaciły....

Dominika, super wygląda baby einstein activity
Nie widziała nigdzie takiego, musze się rozejrzeć się za takim.
Czy jest określone od jakiego wieku można go używać?

Jak juz dziecko potrafi siedziec, wiec jeszcze troszke musimy poczekac ;-)
 
Jak juz dziecko potrafi siedziec, wiec jeszcze troszke musimy poczekac ;-)

Uffff, madra z Ciebie dziewczyna, bo juz obawialam sie ze chcesz takiego malego dzidzia na sile sadzac...
Dziewczyny nie spieszcie sie z sadzaniem dzieciaczkow. Dziecko tak male jak nasze powinno przebywac w pozycji poziomej tak dlugo jak jego kregoslup nie bedzie gotowy by usiasc. A kiedy bedzie gotowy?? Dokladnie wtedy gdy dziecie samo usiadzie. Wczesniejsze zmuszanie do siedzenia skutkuje czestymi wizytami u fizjoterapeuty, skrzywieniami kregoslupa itd.. Tak samo zbyt dlugie przebywanie w pozycji pionowej tez jest nie dobre. I nie piszcie ze dziec bardzo lubi i dlatego jest tak trzymany albo o zgrozo wkladany do wynalazkow typu JUMPERO, bo lubi.. a jak za kilka lat bedzie lubilo sobie zapalic jointa to tez mu same przyniesiecie??
A tak wogole to witam sie serdecznie po powrocie z wakacji :):-):-):-)
 
NARESZCIEEEEEEE kasiu bardzo mi cie brakowało :) ale ty o tym wiesz prawda?
Kochane tak siedze i siedze troche nas zagineło Kluseczka wrociła do pl -nie ma neta ale co z mevą ,maginess.tau,olutką,anetką,magni i wiele wiele innych tak duzo ze nie sposob wszystkich wymienić dajcie znac ze zyjecie ...
 
Witajcie, witam się z pobojowiska, jestem w trakcie remontu... pomalowałam :-D::szok: sama pokój i wygląda super :-D już siedzi tam Julka i bycie samej jej się spodobało, bo mi lepiej śpi i nie budzi się w nocy...

jak znajdę chwilkę to zrzucę zdjęcia i pokazę Wam moje dzieło :tak:

Kasiu, witaj z powrotem :-) brakowało nam Ciebie :tak:

Beatko, życzę Ci zdrówka!!!
 
reklama
Do góry