reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

witam
wypadaloby sie wziazc za jakies porzadki poki Oliwka spi ale jakos zapalu brak:no:.czy to nie mogloby sie samo posprzatac:confused:
Ja od jutra ma Panią raz w tygodniu do sprzątania. :rofl2::happy2:
Mój K. stwierdził, że tak nie może być, że ja nawet nie mam czasu głowy sobie umyć. Mam się zająć tylko małym i sobą ;-)
 
reklama
kaska76- moj tez wczoraj po wyciągnieciu z wanny zrobił jakis protest-nie mogłam go posmarować ani ubrać-tuliłam w ręczniczku,ale sie nie uspokajał. tak z poł godziny marudził-a potem padł:)
 
Ewa znasz moje zdanie mnie juz by tam dawno nie bylo lepiej dogadaj sie z mama i zamieszkaj u niej albo cos A zrozumie albo przestaniesz wreszcie byc jednoosobowym zwiazkiem

Ja od jutra ma Panią raz w tygodniu do sprzątania. :rofl2::happy2:
Mój K. stwierdził, że tak nie może być, że ja nawet nie mam czasu głowy sobie umyć. Mam się zająć tylko małym i sobą ;-)

Ja tez tak chce :-D a tak powaznie u mnie nikt dlugo by nie popracowal mam tragiczny charakter ciezko mi dogodzic i sprostac wymaganiom Moj tez mi proponowal zebym wziela kogos chociaz na okres wakacji ale ja z tym zoś-samoś ja najlepiej zrobie wszystko sama potem ponarzekam sobie chociaz :happy2:
 
Ostatnia edycja:
lepiej dogadaj sie z mama i zamieszkaj u niej albo cos A zrozumie albo przestaniesz wreszcie byc jednoosobowym zwiazkiem

Oli dobrze masz...
My szukalismy kogoś ale albo chętnych brak albo takie stawki sobie krzyczą że już wole wieczorami sprzątać.
Ale ostatni nie nażekam, mała śpi, obiad przygotowany, nawet ciasto upiekłam :-)
Tylko pogoda do luftu i dziś raczej nici ze spacerku
 
Do nasma przychodzić dziewczyna, która przychodziła jak pracowałam. Fakt nie jest tak dokładna jak ja, ale trudno coś za coś przynajmniej będe miała i czas dla niunia i czas dla siebie. Ja płace 10 zł za godzinę. Zazwyczaj jest tak ok 4-5 godzin w tygodniu czyli jakieś 200 zł misięcznie. ;-)
 
hej dziewczynki
u nas nocka wcale fajna nie byla...mala sie obudzila o 3 i spac nie chciala, machala tylko tymi swoimi raczkami i stekala, jak jej raczki unieruchamialam to zloscila sie na maxa i co ty z taka zrobic... pozniej pobudka o 6 a pozniej o 8 i juz spac nie chciala, ja dzis padnieta ale i tak zrobilam cos dla siebie- poszlam na basenik poplywac troszke bo taka zasiedziala sie ostatnio robie,pozniej kumpelka mnie odwiedzila i jakos tak dzionek mija...ha zrbilam dzis porzadek z ubrankami malej i az sie za glowe zlapalam ile trzeba bylo odrzucic bo juz w nie nie wchodzi...po prostu dluga jest i tyle
ahhh Ewcia wspolczuje ci takiego obiboka...i podziwiam Ciebie ze daje sobie tak swietnie rade z nim i z ta jego mamuska...ahhh zuch dziewczyna
 
Ewunia ja na twoim miejscu uciekłabym jak najdalej z tego domu , twojemu A należy sie pożądny wpierdol , może by sie wtedy chłop życia nauczył .
przepraszam za brzydkie słowo ale jest już po 22 ( prawie):-p:-p:-p:-p
 
Ewunia ja na twoim miejscu uciekłabym jak najdalej z tego domu , twojemu A należy sie pożądny wpierdol , może by sie wtedy chłop życia nauczył .
przepraszam za brzydkie słowo ale jest już po 22 ( prawie):-p:-p:-p:-p
dobrze gadasz andzia :tak::tak:jak ja bym tego Twojego A w swoje ręce Ewunia dorwała to chodziłby jak w zegarku. Kurcze zawsze mówiłam wszystkim, że profilaktyczny wpierdol raz w miesiącu facetowi nie zaszkodzi. :sorry:
 
reklama
Do góry