reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Ariada moj maly tez czasami nie wie czego chce, a z placzu potrafi przejsc od razu w smianie i na odwrot. :confused:
Od kilku dni noce mam nieprzespane, caly czas marudzi ale spojrzalam w ten wykaz skokow rozwojowych i wszystko jasne...:blink:
Meva z ta asysta u facetow zajmujacych sie dzieckiem to u nas dokladnie to samo. Jak mowi ze idzie mu zmienic pieluche to wole czasami wziasc malego i to sama zrobic bo za chwile i tak by mnie wolal zeby mu cos podac:no:. A ta ksiazeczke to tez chetnie przeczytalabym mojemu malemu bysiowi. On chyba zbyt jest zajety ladowaniem kalorii na moich cycach zeby spac w nocy;-).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mój Adaś to straszny nerwusek-czasem juz nie wiem o co mu chodzi-mam wrażenie,że płacze,bo chce sobie pogadać i nie da sie go na chwilke nawet odłożyć-taka gaduła:). Chociaż jest juz lepiej-bo kiedys spał wciągu dnia po kilka minut-ciągle był niewyspany. A teraz ma godzinne drzemki. A dzis mnie zaskoczył spał od 13-16. No i pare minut temu znów zasnął. W sumie u nas nocki idealne w miarę. Zależy od tego kiedy mały zaśnie- ma 1-2 pobudki w nocy na jedzonko i pieluszke. Spi do 6. Potem wstaje na godzinke,pogaworzy i spi do 8-9. Czasem z przerwami na mały płacz. Nie jest z nim najgorzej. Czasem ma tylko takie chwile,ze nie polezy tylko chce na rękach byc jak mamusia siedzi przy laptopie:)
Aha no i płacze w ciągu dnia jak chce mu się spać-ma takie cieżkie zasypianie:)denerwuje sie sam na siebie no i trzeba mu wtedy cierpliwie podawac smoczka,ktorego co chwile wypluwa, i pieluszke.
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczynki
maly dalej robi mi na zielono ale pediatra powiedziala mi zeby sie nie przejmowac, ze moze sie przejada:dry:dziwne,
mam pytanko, ile spia wasze dzieci, mojemu Kornelowi cos sie przestawilo, i tak w nocy spi ciurkiem od 20.30 do 4 - karmienie potem tak do 7 -8, karmienie i zasnala dopiero o 15.30 na godzine i dalej nie spi, czy to normalne bo wychodzi mi ze spal tylko 13 godzin an 24 !!!

a i Ewcia co z twoim mezem, strescisz mi krotko bo nie dam rady przeszukac watku ,

 
czesc dziewczynki
maly dalej robi mi na zielono ale pediatra powiedziala mi zeby sie nie przejmowac, ze moze sie przejada:dry:dziwne,
mam pytanko, ile spia wasze dzieci, mojemu Kornelowi cos sie przestawilo, i tak w nocy spi ciurkiem od 20.30 do 4 - karmienie potem tak do 7 -8, karmienie i zasnala dopiero o 15.30 na godzine i dalej nie spi, czy to normalne bo wychodzi mi ze spal tylko 13 godzin an 24 !!!

a i Ewcia co z twoim mezem, strescisz mi krotko bo nie dam rady przeszukac watku ,

do kogo chodzisz do lekarza??
 
czesc dziewczynki
maly dalej robi mi na zielono ale pediatra powiedziala mi zeby sie nie przejmowac, ze moze sie przejada:dry:dziwne,
mam pytanko, ile spia wasze dzieci, mojemu Kornelowi cos sie przestawilo, i tak w nocy spi ciurkiem od 20.30 do 4 - karmienie potem tak do 7 -8, karmienie i zasnala dopiero o 15.30 na godzine i dalej nie spi, czy to normalne bo wychodzi mi ze spal tylko 13 godzin an 24 !!!

http://slub-wesele.pl/

Tacjanko moja niunia zaraz po przyjsciu ze szpitala budzila sie z zegarkiem w reku co 3 godz. Parę tygodni pozniej (nie wiem dokladnie 2 czy 3) zaczela zasypiac zaraz po kolacji (miedzy 19 a 20) i budzila sie po 4 godzinach, a teraz spi w nocy nawet ponad 6. W dzien bylo na poczatku spala nawet 3godz po kazdym jedzonku,a teraz poniewaz walczymy z brzuszkiem (skaza i uczulenie na gluten) to w ciagu dnia spi tylko trzy razy rano jakas godzinkę (między 6 a 8 ) później po nastepnym jedzonku zasypia miedzy 10 a 12 na 3-4 godziny i popołudniu jest tak samo jak rano :dry::dry::dry:
A najgorsze ze sama nie zasnie tylko trzeba kolysac na raczkach :-(
Wlasnie zrobilam dwa podejscia na dobranoc a ona wlasnie krzyczy w lozeczku - babsztyl wstretny.... rece mam do kostek a kregoslup mnie tak boli ze zwariowac idzie...
 
witam z wieczora ostatnio się jakoś nie udzielałam na forum ale ciągle was podczytuję ale na pisanie jakoś mi weny brak mój synek śpi bardzo mało zasypia ok 22 potem budzi się o24 i 2 potem o 4 dosłownie jak w zegarku ma swoje godziny i koniec, naje się o tej 4 z godzinkę fika oczy jak pięć zł potem znowu zje i potem to już cały dzień je i beczy na przemian śpi tylko na dworze jak wracam z nim do domu to odrazu się budzi także w domu zrobić nie mogę kompletnie nic czasem zrobię obiad ale na raty i to jak obieram ziemniaczki to on obierał je ze mną to zn obierając je musiałam nogami bujać leżaczek. Nie wiem skąd te moje dziecko bierze energie jak prawie nie śpi, bo ja już nie wyrabiam.
Oli widocznie Piotrusie mają to do siebie że takie małe beksy:-) też bym z chęciom kogoś wynajęła do sprzątania.
Ewuniu ale ty się masz z tym chłopem do tego teściowa czarownica może rzeczywiście przemyśl to co proponują dziewczyny szkoda twojego zdrowia z dwoma trutniami może mama ci jakoś pomoże a on niech w końcu zarabia na dziewczynki.
 
Ostatnia edycja:
Sylwia28 Piotrusie wcale nie są beksami, bo mój jest grzeczniutki i płacze tylko jak jest głodny, lub chce mu sie spać lub jak go coś boli :-)
 
reklama
Agato chodze do DR. Skiby (kobieta ) ale bylam tez prywtnie u dr. Szulakowskiej, a co znasz moze jakiegos lekarze ze Swidnika godnego polecenia, chociaz tu jest ich trzech na krzyż.

a co do spania, no wczoraj to moj miał kryzys bo marudzil caly dzieni tylko przysypial na cyckyna pare minut, nie bylo szans zeby go odlozyc, i juz sie zaczelam bac, ze cos mu jest ze caly dzien nie spi, ze moze jakis chory, a w nocy znowu mu sie poprzestawialo,ciekawe jak dzisiaj, az boje sie tych dni samej w domu :confused2:

buziaczki

 
Do góry