reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2009

reklama
Hej dziewczynki :)
U mnie pogoda kiepściuchna, ale udało mi się wyrwać załatwić peselek dla Agatki :) Niestety nie wzięłam męża dowodu i nici z becikowego, ale co tam...nie ucieknie :))))
U mnie jakby maleństwo spokojniejsze, śpi czwartą godzinę :tak::tak::tak:
nocka o niebo spokojniejsza (ja na diecie beznabiałowej i bezglutenowej) - uffff
Wczoraj byłyśmy u lekarza- skaza białkowa + uczulenie pokarmowe, ale twardo będę karmiła niunię cycem ;-);-);-) bo w końcu mogę jeść: pieczywo ryżowe, drób,wieprzowinę, ziemniaki,makaron (?),ryż, szpinak, buraczki i jabłko (?) - to co ozn "?" to małe ilości - ale z głodu nie umrę - trzymajcie kciuki. Narazie mała tyje jak szalona- tzn 5200g

Niewiele mam czasu bo muszę posprzątać chatkę i przygotować obiadek, a do 23ej jestem samiuteńka :-(

Buziaki dla Was Mamuśki
 
A moje sprzątanie w lesie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Siedzę na kanapie i nogami bujam leżaczek :confused::confused: jak przestaję jest ryk :wściekła/y:
Oj charakterny ten nasz synek
I tak od rana sobie siedzę :sorry2:
 
A moje sprzątanie w lesie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Siedzę na kanapie i nogami bujam leżaczek :confused::confused: jak przestaję jest ryk :wściekła/y:
Oj charakterny ten nasz synek
I tak od rana sobie siedzę :sorry2:

fajnie Ci chociaz posiedzisz u nas Mala tylko na rekach albo ryk ;)
no i co do jazdy samochodem to nasza tez wogole nie spi - rozglada sie jak szalona i zaraz placz bo nie chce byc w foteliku - ciezko nam sie gdziekolwiek ruszyc ;-)
 
witam

co do jazdy samochodem to moja niunia tez w tedy nie spi ale jest spokojna jak narazie.teraz wlasnie spi na rekach oczywiscie bo jak ja poloze do lozeczka to oczka duze sie robia.
 
Cześć,

Pogoda do luftu. Siedze sobie, chałupka ogarnięta, obiad ugotowany, ja tez jako tako wyglądam, więc jest czas na sprawdzenie co u Was.
Jedynie psiaczek nie zadowolony bo nie może wyjść z piłeczką pobiegać
 
Cześć,
U mnie pogoda się troszkę pogorszyła, więc mam chwilkę zeby napisać, Michasia śpi a mąż w pracy.
Zazdroszczę że wam dzieciaczki tak ładnie spią, moja się budzi co 3 godzinki na jedzenie, czasami co 4 ale rzadko.
Michasia rośnie ślicznie i jest coraz mądrzejsza, a dziś nam się zaczął kolejny skok rozwojowy i jest płacz i zgrzytanie zębów.
Ja też tak mam że jak jestem sama w domu z Misią to zrobię więcej, niż jak mój mężuś jest w domku:). Jak on ma się nią zająć to do wszystkiego potrzebuje asysty, i ma pretensję jak ja chciałabym w tym czasie odpocząć.
Aktualnie moje największe marzenie to wyspać się porządnie.
W mojej mądrej książce piszą że dzieci pow. 5 kg są w stanie przespać noc bez budzenia, więc muszę tylko nauczyć Michasię czytać, żeby ona to też wiedziała:-).
Pozdrowionka
 
Hmmm też czytałam o wadze dziecka a przesypianiu całej nocy. Niestety jakoś u nas to się nie sprawdza bo Fifi waży już grubo ponad 5 kg a budzi się o 2 i 5-6. Ale za to chodzi spać o 19.30 więc może jakby spał od 22 to by przesypiał nockę.
 
Witam

Wczoraj tesc pojechal do domu :-D wreszcie i tak za dlugo byl ;-)

Dzis bylismy na szczepieniu i zdazylm posprzatac domek, ugotowac obiad i teraz relaksik z marudka na kolanach ;-)

Pogoda dzis nie zaciekawa pochmurno i lada chwila moze zaczac lac wiec siedzimy w domu.
 
reklama
Ja już jestem dziś zmęczona :-(
Wyobrażacie sobie, że nadal siedzę na tej kanapie :-:)szok:
Woda do mycia podłogi od rana czeka :-(, a teraz to nawet jak w końcu uśnie to ja już chyba nie mam siły na robienie czegokolwiek dziś :-(
 
Do góry