reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

A ja dziewczęta, ponieważ moja cc była zaplanowana na konkretny dzień. Poszłam dzień wcześniej do fryzjera na manicuer pedicure, do kosmetyczki. Ogólnie do szpitala poszłam zadbana w sukieniusi :-D:-D - koleżanki się śmieją, że gwiazda. :-D:-D I teraz minęło 2 miesiące źle nie wyglądam, ale K. ma z małym zostać a ja się pójdę pieknić :-D:-D
 
reklama
Witajcie kochane

u nas nocka przespana, ale ja jestem zła, zrobiłam A awanturę wczoraj, bo jest nierób i tyle, przebimbał sobie cały lipiec i nie kwapi się, aby znaleźc sobie jakiekolwiek zajęcie!!! przy dzieciach mi nie pomaga, ja zapierdzielam na 3 etaty :angry:

przeszukuję giełdy pracy i jeśli coś znajdę będę dzwonić w jego imieniu i umawiać go na rozmowy. Bo ja już z nim długo nie wytrzymam, jest tak wredny że go mam chęc zabić!!! niech sie weźmie wreszcie za robotę!!!
 
Ewunia, szkoda nerwów na dziada. :wściekła/y::wściekła/y:
Bardzo mi Cię szkoda, zagoń go do roboty.:wściekła/y::wściekła/y:

A co się dzieje z MINUTKĄ??:confused::confused: tyle czasu do nas nie zaglądała
 
Oli, on to jest debil!!! znów dostał opierdziel przez tel, bo on mówi, ze w ibternecie nie ma ofert pracy, bawiłam się pół godziny i znalazłam 15 ofert pracy odpowiadających jego kwalifikacjom czy wykształceniu :angry: i to pełne etaty, i w miare blisko domu!!! takiego to zabic normalnie!!!

Minutka, nie ma za bardzo czasu na BB, jest sama, i pracuje aby utrzymać siebie i małą :tak:
 
Ewuniu ja sobie powtarzam od czasu do czasu że lepiej było by być chyba z kobietą :-D Chyba mają one bardziej zbliżoną mentalność podejście do życia....
Bardzo Ci współczuję, ale jednocześnie uważam że jesteś zuch dziewczyna że to wytrzymujesz

U nas nocka przespana, mimo 2 karmien, na szczescie mala je tylko 10 min i zaraz usypia. Nie mogę się napatrzeć jak maluch zmienia się z dnia na dzień :tak:
 
Oli, on to jest debil!!! znów dostał opierdziel przez tel, bo on mówi, ze w ibternecie nie ma ofert pracy, bawiłam się pół godziny i znalazłam 15 ofert pracy odpowiadających jego kwalifikacjom czy wykształceniu :angry: i to pełne etaty, i w miare blisko domu!!! takiego to zabic normalnie!!!

Minutka, nie ma za bardzo czasu na BB, jest sama, i pracuje aby utrzymać siebie i małą :tak:
Ech Ewunia to faktycznie ciężka sprawa z nim, pewnie mieszkanie u jego mamusi dolewa oliwy do ognia. :wściekła/y::wściekła/y:
Widzę, że ja nie mam powodów do narzekań. Mój K, pracoholikiem jest, bardzo dużo pracuje, a jeszcze przy małym mi pomoże. Wszystko przy synuniu zrobi. :confused:

Ale wy dziewczyny zaradne kobitki jesteście i silne. Macie największy skarb świata i nie ma co się palantami denerwować.
 
witam

Kamireszel udanej podrozy i wypoczynku.
co do tego fryzjera to ja tez sobie odpuscilam w ciazy i teraz na siebie patrzec dlatego nie moge.a i zebrac sie zeby pojsc do niego tez ciezko.
wlasnie gotuje obiadek niunia zasnela teraz.po obiadku mam zamiar wyjsc na spacerek o ile sie nie rozpada bo cos pochmurnie dzis.
Ewunia wspolczuje ci ,u mnie sie troszke poprawilo nie zachwalajac mojego mezusia bo zaraz znow sie co schrzani.no ale pod wzgledem pracy no to ten jezdzi o ile maja ta robote i niech maja bo jak siedzial 3 tyg w domu to mialam dosyc.jakos jak jestem sama w ciagu dnia to wiecej zrobie niz jak on siedzi w domu.
 
Moje wlosy tez blagaja o fryzjera, ale na razie ze stylem zycia naszej Gwiazdy to moge o tym tylko pomarzyc :)
Nasza Mala wczoraj w ciagu calutkiego dnia od 7 rano do wieczora przespala tylko dwie godziny - dwa razy po godzince - za to jak usnela o 20 to sie obudzila dzis o 6.30 rano - przespala 10 i pol godziny :) Probowalam ja nawet budzic na jedzenie, bo normalnie w tym czasie budzi sie dwa razy na jedzenie, ale nie bylam w stanie jej dobudzic wiec sie poddalam i pozwolilam jej spac :) Zobaczymy jak bedzie wygladal dzisiejszy dzien ;)
 
Lenka Adaś był złoty bo daje głowe uciąć ze dziadkowie na rękach go nosili,bujali kołysali dlatego mialas złote dziecko znam to z autopsji moja Ola jak wracała ze szkoły myk małego na ręcę a do 15 był koszmar nic nie mogłam zrobić bo ciagle wył ograniczyłam przemeczylam sie dzien dwa i teraz zakaz brania na rece na kazdo zawołanie Cwaniak popłakuje kilka minut sprawdza czy ktos przyjdzie i jak sie nikt nie zjawia zasypia :) terorysta malutki :baffled:
Agatka...mialam dokladnie tak samo jak sie rece do noszenia znajdywaly to i spokoj byl...tez cwaniara jak byla odkladana to w ryk ale jak przeczeka sie ten wymuszany krzyk nie raz potrafila sie sama uspokoic bo widziala ze nikt nie reaguje, na szczescie juz babcie i inni goscie pojechali sobie to moge niunke szkolic ze nie bedzie bez przerwy na raczkach, ale jestem normalnie w szoku takie male i takie cwane!
kamireszel- udanej pozdrozy i baw sie fajnie w PL
Ewcia- ja to Ci wspolczuje i ten cholernej tesciowej i do tego jeszcze mezus zawodzi!z jednej strony szkoda nerwow ale z drugiej strony jak go nie zagonisz to leń bedzie obijal sie i myslal ze pieniazki same przyjda!
nie odpuszczaj mu...a tak apropo kiedys moj mezus tez stracil prace przez swoja glupote, ale nic mi nie powiedzial tylko wychodzil codziennie rano i robil sobie kanapki z tymze wychodzil szukac pracy! ha ale i tak sie dowiedzialam i i dalam mu popalic jednak z drugiej strony troche mnie rozmieszyl...
ale Ewcia nie odpuszczaj co on sobie mysli
U nas weekendzik jakos minal...pogoda byla naprawde ladna wiec zrobilismy sobie grila w sobote, pozniej podjechalismy na malutkie party bo znajomi do PL wracaja a w niedziele mezus poszedl pilke kopac a ja z malutka w ogrodku siedzialysmy.
a tak w ogole to nie pochwalilam sie moja niunia w czwartek wazyla 5.5kg :) czyli perfekcyjnie z stosunku do siatki centylowej jak to polozna stwierdzila...a ja niestety nabawilam sie zapalenia piersi i przyjmuje antybiotyki, ale uczucie straszne...te dreszcze, wyska temperatura...juz jest o wiele lepiej ale jeszcze prochami sie faszeruje.
no nic uciekam pogrzebac na ebay'u bo mezusiowi prezencik jakis chce kupic bo za miesiac mamy druga rocznice slubu a dziewiata bycia razem :) mozliwosci finansowe mam troche skromne ale moze jakis ladny perfum...moze hugo boss element :)
do pozniej dziewczynki
 
reklama
Angelika, to pieknie Ci ślicznotka pospała :-D:-D:-D gratulacje :-D moja spała od 22 do 5, zjadła i spała do 9.

Oli, Ariada, Kasiu, Gosiu, moja mama miała chyba rację mówiąc, że ja to chyba robię za chłopa w tym związku, ja za wszystko odpowiadam, ja musze o wszystkim i o wszystkich myśleć :tak: poszukałam (30 minut zabawy), na 3 portalach internetowych, i znalazłam 15 ofert pracy. Zadzwonił przy mnie do trzech i jutro ma rozmowy... więc cholera jak się chce to się może!!! :angry: bo jemu nikt nie da roboty na gadu gadu czy na skype... mówi że szuka, ale z tego nic nie wynika, musiałam ja zareagować i od razu są wyniki... czasami to mnie to wkurza ta jego lekkomyślność i nieodpowiedzialność wrrrr

niby mamy te nasze skarby, u mnie nawet dwa, ale ja sama nie dam rady na nie wyrobić i ich wyżywić. A u niego nie ma takiego zapału

Gosiu, na zeszłe urodziny kupiłam mu zapach Paco Rabanne "one million" mmmmm boski :-p:-p:-D ładne zapachy ma jeszcze Lacoste, np czarna albo niebieska :tak:;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry