reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

TAU - a gdzie Ty te noce przesypujesz:confused:;-):-p:-p:-p:-D
Heh, w swoim pokoju, w swoim wciaz niewygodnym lozku! ;-)
Maly budzi sie co prawda dwa razy w nocy, ale picie mleczka zajmuje max 15min i spimy dalej :-). A jak ma dobry sen to budzi sie tylko raz, a wtedy rano wstaje z bolaca glowa, bo za dlugo spalam :-D:szok::-D:szok:
 
reklama
Tau ,Martusia doskonale was rozumiem ja tez nie mam czasu na nic jedyny wolny czas to jak zasnac niemoge w nocy cisza spokoj wszyscy spią ale wtedy jest masa rzeczy do zrobienia wpadam tylko zerknac czy wszystko ok i znikam zaraz :)
 
Tau ,Martusia doskonale was rozumiem ja tez nie mam czasu na nic jedyny wolny czas to jak zasnac niemoge w nocy cisza spokoj wszyscy spią ale wtedy jest masa rzeczy do zrobienia wpadam tylko zerknac czy wszystko ok i znikam zaraz :)
Agata, to nie tak ze ja nie mam czasu, bo i dom ogarniety, ja w nienajgorszym stanie wizualnym (znaczy mam czas aby o siebie zadbac ;-)), do tego bo moj Michas potrafi sie godzinami sam bawic na macie, ale ja poprostu wtedy lubie lezec razem z nim i sie np na niego tylko patrzec :-). W dniu pojawienia sie na swiecie mojego krasnala, zmienily sie tez moje priorytety :-). Po co mam patrzec w monitor, jak moge na wlasnego syna, patrzenie na niego sprawia mi wiecej radosci! :-)
 
Agata, to nie tak ze ja nie mam czasu, bo i dom ogarniety, ja w nienajgorszym stanie wizualnym (znaczy mam czas aby o siebie zadbac ;-)), do tego bo moj Michas potrafi sie godzinami sam bawic na macie, ale ja poprostu wtedy lubie lezec razem z nim i sie np na niego tylko patrzec :-). W dniu pojawienia sie na swiecie mojego krasnala, zmienily sie tez moje priorytety :-). Po co mam patrzec w monitor, jak moge na wlasnego syna, patrzenie na niego sprawia mi wiecej radosci! :-)

swięte słowa ;-);-);-)
dzień dobry bardzo :) miłego dzionka zyczę

ps a tak na marginesie, moje dziecko śpi drugą godzinę - uffff... dieta zadziałała ...
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kochane...
Tau, święte słowa :tak::tak:

u nas nocka przespana, Ania, spała do 6 a potem do 10 :szok:, a Julka do 8 bez pobudki :-D mała własnie drzemie, a Julka szykuje sie do spania. U nas piekne słonko, pewnie jak male wstaną, to uderzymy na plac zabaw, aż żal marnować taką pogodę :tak:

udanej niedzieli kobitki :-)
 
hej

my dzis znow dzionek na dworzu spedzilismy.Oliwka juz spi,ja zaraz tez mykam do wanny no i pomyc naczynia bo wczeniej mi sie nie chcialo.kurcze musze sie zebrac i isc do fryzjera bo juz nie moge na siebie patrzec tak mi wlosy urosly i wyplowialy:szok:
 
No to dziewczyny przyszlam sie pozegnać. O 5 rano wyjedzam z domu-lece do PL. Podejzewam ze szybko tu sie nie pokaze jak rodzinka weżmie w obroty mojego Fifiego- jeszcze nikt poza babcią go nie widział.
Dobra spadam..... nerw mnie taki trzepie ze szok :szok::szok::szok::-:)-:)-( Jak to zawsze przed podroza ale teraz badziej mnie nosi bo to bedzie 1 szy lot malego i nie wiem jak go zniesie. 3majcie kciuki. papatki
 
Kami, trzymamy za Was kciuki, oby Filip to wszystko dobrze zniósł :tak::tak:

Życzę Wam udanego urlopu, wróć do nas szczęśliwa i wypoczęta!!! będziemy tęsknić!!! powodzenia i szerokiej drogi :-D
 
reklama
Ja już zapomniałam co to fryzier-w ciąży przestałam farbować włosy,a teraz sama nie wiem co robić,bo nie wygląda to wcale źle. Może tylko obetnę włosy.
Kamireszel- małemu napewno lot się spodoba,dzieci lubią takie rewolucje, dźwięk samolotu pewnie go uspokoi.
 
Do góry