reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

A my wruciliśmy niedawno z nad wody Wiki to z wody by wcale nie wychodziła A ja też sie pomoczyłam troszke w koszulce
Było bajecznie!!!

MagW Fotki pierwsza klasa! poprostu BOMBA :)

PaulaC Cieszę sie że zajżałaś do mnie na bloga :D Mam nadzieje że sie wpisałaś ;) No i jeszcze nie mam wprawy,bo to pierwsza moja stronka :) Ale z czasem będzie super :)
 
reklama
Po pierwsze primo - agast GRATULACJE!!! Mundra babka z Ciebie i nie ma to tamto ;D
Po drugie primo - Junonka no lubię Cię kobieto, wiesz? ;)
Po trzecie primo - MagW ależ fajne zdjęcia :) Super się wybyczyłyście, a Twoja córka to chodząca słodzizna :)
Po czwarte primo - najdelikatniej jak potrafię wyrażam swe rozczarowanie faktem, że nie dane mi było przeczytać postu Asi... Wykasowanie postu to kolejny krok/posunięcie, którego ja sama bym nie wykonała...
I niestety nie zgodzę się z MagW, że obietnica która złożona została przez Asię jest nie do cofnięcia - zbyt wiele osób zostało w to wmieszanych, żeby nie wyjaśniać sytuacji do końca.

Howgh.
 
easy i ja tyż Cię lubię ;D
Co do kasowania postów zgadzam się !! Skoro zostało coś napisane to niech zostanie coby wszyscy wiedzieli o co chodzi.I co do obietnicy to tez się zgodzę.Bo dlaczego chronić kogoś kto tak namieszał? Pierdół nagadał? Ja też czuję się baaaardzo pokrzywdzona bo było niebyło o mnie w tym chodzi!! I sama chętnie napisałabym bardzo delikatnie :p osobiście tej przesympatycznej mieszajacej osóbce co o tym myślę!!!!Ale nie mogę bo nie wiem komu zawdzieczam tę śmierdzącą sytuację!!
Kurna a miałam nic o tym nie pisac więcej ::)........
A teraz włączam olewatora................

Beatko dobrze ,ze opuchlizna zchodzi!!

A ja przed kompem nie siedzę bo mnie oczy napier-bolą ,ale małż zadzwonił ,ze mam coś mu sprawdzić to se zerknęłam co tu popisałyście.
A teraz mykam szykować się spać

Lilek hop hop jestes ?

Narka
 
heloł

pozwólcie, że nie wypowiem sie na temat afery bo szkoda mi mojego czasu i paluszków ;)

modzi - witaj z powrotem. Widzę,ze my podobnie raz jesteśmy a raz nas nie ma.

MegW - zdjęcia jak z bajki. Córcia jak mała księżniczka śliczna.

junonka - wielkie gratki dla zdolniutkiej Oliwii, bardzo dużo juz slówek mówi. Mozesz sie tylko cieszyc ze dziecko zęboli nie ma bo przynajmniej nie jestes podgryzana przez córcie hihi

szkrabikowski - ale masz powera!!!non stop na obrotach ;)

Moje dziecię kochane zaczyna kumac co nieco z chodzenia trzymany pod paszkami, sam przemieszcza sie lekko na boki i ładnie juz wstaje przy fotelu, wersalce, wannie. Mówi tylko baba a mama to jak sie zapomni.
Jedno mnie niepokoi, ze jak chodzi to prawa stopa ucieka mu na zewnatrz.czy wasze też tak miały na poczatku chodzenia?

Bardzo lubie ogladac zdjęcia waszych pociech kochanych. Ogladam je po kilka razy i nie moge nie nadziwic jakie sa one fantastyczne, pogodne po prostu cudowne

 
Zawadko - Miki tez tak na zewnatrz ktoras ze stopek wykrzywia, ponoc tak samo chodzil Arek :) Weic sie nie martwie,zreszta chodzil przy pediatrze i mowila,ze slicznie ;D
Mondzi - Ty lepiej napsiz co u Was slychac!! ;D
Junoko - mial byc ignor,ale jak tu nic nie napisac, jak moje kochanie denerwuje sie bardziej ode mnie!!OLej to kochana i juz, ja na miejscu Asi juz dawno bym powiedziala kto to i z glowy, skoro nie chce powiedziec, po tym wszystkim odpowiedz nasuwa sie sama i wiem,ze duzo z nas o tym mysli,ale nie napisze. KONIEC!!

A ze Oli gada jak najeta??!!Oj gada,gada i to jak!!Super jej to wychodzi, najlepiej we wlasnym jezyku ;D

Szkrabiku,az mi wstyd,ale co wieczor tyle osob mnie zagaduje na gg,ze szok normalnie ;D ;D ;D Lubia mnie czy jak?? ;) ;D

Zaraz wysle chociaz do Ciebie dzis :)
 
Teraz dalej,bo normlanie dzis ni9e zapisalam na kartce ;D

Mag - zdjecie przefantastyczne!!!!!!!!!Sliczne!!Cudne!!!

Jezuuu i nie pamietam nic wiecej!!

Dziekuje za komplementy!!

Ide te foty powysylac!!
 
Cześć, tu słonik wieczorową porą :D

Junonko, ale Oli nadaje :D Fajnie się słucha, co? ;)

PauloC, Amelka miewa się całkiem nieźle (znosi upały lepiej niż mama :p), właśnie mnie delikatnie podkopuje. W ciągu dnia dała ostro czadu. Myślałam, że mi brzuchol odleci  :o :D

Zawadko, chyba mi się włączyło wicie gniazda czy cuś ;D Owszem, Tymkowi jedna nóżynka odlatywała w kosmos. Jeszcze czasami jedna musi drugą gonić i zdarza się, że nie nadąża i jest bam :D

Lila, nie gadaj tyle, tylko dawaj foty :p ;D ;D ;D

Ha. Jeszcze nie śpię :p

------------------------------------------------------------------------------------------------------

A Lila mi wysłała super foty ;D No słowna dziewczyna jest  8) Liluś, dzięki raz jeszcze ;)
To teraz mykam lulać. Dobranoc :)
 
HeheSzkrabiku w koncu!!

Dzis wyslalam tez Ance, reszcie jutro,bo nie wdizie juz na oczy,

aa Froteczko fotki przecudne!!Slciznego masz synka!!

Dboranoc
 
Dziękuję wszystkim za gratulacje dla Maciusia. Jestem teraz z niego taka dumna.
A tak w ogóle to wkurzyła mnie  :mad: dzisiaj baba jak byłam z Bąbelkiem na spacerze. Maciuś szedł w szeleczkach i ja go prowadziłam. A tu słyszę komentarz „prowadzi go jak pieska”. Nie zdążyłam nic odpowiedzieć bo jechała samochodem. Ale mi ciśnienie się podniosło. Przecież te szelki są dla naszej wygody i bezpieczeństwa dzieci. Mnie nie bolą plecy od ciągłego schylania się i jestem pewna, że w razie upadku Maciusiowi nic się nie stanie bo go podtrzymam. A wiadomo że stan chodników jest różny i o upadek u tak łatwo. Ech, szkoda słów.

Lila – piękne zdjęcia! Widać, że super wypoczywaliście. Jak to miło poczytać, że Miki waży tyle co Maciuś (12,2 z pieluchą). Już się martwiłam, że jest za gruby. Nawet ostatnio pytałam o to pediatry a ta ze śmiechem kazała mi się postukać w głowę   ;D . Zresztą świetna z niej lekarka i mam do niej 100% zaufanie. Przy rozsyłaniu zdjęć proszę o mnie nie zapomnieć

Paula – teraz dopiero miałam chwilkę czasu dla siebie i już zdjęcia wysłałam. Nie było kiedy bo niestety od dwóch dni już pracuję. I fajne butki kupiłaś.

Mondzi – bardzo się cieszę, że wróciłaś.  :D Już zaczynałam się niepokoić, bo brakowało mi Ciebie. Co u Was, gdzie w końcu wyjeżdżacie na wakacje (może pisałaś a ja przeoczyłam)? Jak Tymek?

Czarnulko
– super brzunio! I jaki niski przyrost wagi. Tylko pozazdrościć

MagW – witaj w gronie pracusiów. Ja wróciłam do pracy we wtorek a czuję się jakbym harowała z miesiąc. Ja chcę jeszcze urlop!
Zdjęcia rewelacyjne i Majeczka piękna. A i Maciuś ma taki sam basenik,

Beatko – współczuję guza u Matiego

Basiu – zdjęcie Michałka urocze! A sam poród – krótszy chyba być nie może!  :laugh:

Biesy – cieszę, się że zmieniasz pracę. Pamiętam to uczucie satysfakcji gdy w poprzedniej pracy oznajmiłam, że odchodzę do innej lepszej. Aż im kopary opadły  :p . A tak w ogóle to skąd jesteś, że jedziesz do Warszawy podpisać umowę?

Junonko – ale masz zdolną córcię! Maciuś stale gada ale głównie po swojemu. Wprawdzie mówi: mama, tata, umie zawołać kotkę (ci, ci, ci), naśladować kurę (ale zamiast ko ko mówi to, to), i takie tam (sia, si, fa) i ne, które w zależności od sytuacji oznacza tak lub nie (i weź tu zrozum małego człowieczka). I to chyba wszystkie jego słowa
 
reklama
Witam z samego raneczka

Natka1977 - co za babsztyl,ze nie rozumie,że te szelki jak napisałaś sa dla bezpieczeństwa.Moj bobasio jeszcze nie chodzi ale tez planuję "prowadzać" go za szelki, a to po pierwsze dla bezpieczeństwa a po drugie j ja do niskich osób nie należę i ciągłe zginanie się odczuwałabym na pewno.

Czarnulko - pieknie się prezentujesz z brzusiem no i wagi tylko pozazdrościć ;)
szkrabikowski, Lila - dzięki wielki za odpowiedź, troszkę mnei uspokoiłyscie bo już jakieś czarne wizje miałam odnośnie tego wykrzywiania nóżki.

Beatka25 - podjamy sobie rączki bo ja tez walczę z pozostałymi kg po ciąży. Nie zostao juz ich duzo ale w ciuchy głównie w spodnie sprzed ciązy nie wchodę.

Annka1974 - jak sie ma Bertuś?Już gorączka spadła?Czy to trzydniówka?

miluśnińskiego dzioneczka życzę i dużo chłodnego cienia

Dzisiaj i jutro ma byc taki u nas skwar ze jak tylko wyjdę z pracy biegne do domciu po synka pakuję go w autko i uciekamy do dziadków na wieś bo w mieścinie nie ma czym oddychac. a jutro jak ma byc ok 40 stopni to chyba juz z ranka mężyk wywiezie brzdca do dziadków, bo tak jakby klime w domciu mieli fajniuchno chłodniutko jest.


buziołki dla waszych skarbów najsłodszych i dla ich kochanych rodziców
 
Do góry