reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

cd ...bo mi post za szybko poszedł(zamiast podgląd zrobiłam wyslij :p)

Czarnulko gratulacje dla Wiki!!! No i masz uzdolnioną teściową,tort thebeściak  8)

odnosnie pytań Mondzi
spacerki - jak mam wolne to 2 ,3 razy dziennie,zależy od pogody,ale ja zaliczam do spacerq wszelkie wybycia z domu ,nawet po zakupy,drałujemy wózkiem więc na powietrzu jest,a jak jestem w pracy to przeważnie raz mąz z nią idzie na 2 h ,bo dla mojej Mamy dzwiganie :wozek i Karola to ponad jej siły...
mycie główki - codziennie jest kąpiel i codziennie mycie główki,Karoli w tych upałach głowa się poci i nie protestuje przy myciu głowki,więc to jest standard
pasteryzowanie zupek- nie stosuje,jak mi wyjdzie więcej to zamrażam,ale obecnie robię na tylko 2-3 dni,dziś podaję świeżą a jutro i pojutrze z lodówki,czasem -rzadko daję jakiś słoiczek kupny,ale to tylko dla urozmaicenia,teraz np nakupowałam słoiczki z rybą(hippa i gerbera)
zachowanie w kościele-rzadziej bywamy  ostatnio :-[,chodzimy do dwóch(obecna parafia i moja parafia przed przeprowadzka-mam do niej sentyment) ,ale to zależy od kościoła , w jednym jest niegrzeczna-przypuszczam że się nudzi ,nie może usiedzieć spokojnie,a w drugim śpi albo zaciekawiona się rozgląda....
jak nie chce się uspokoić to po prostu wychodzimy ,chrupek nie dajemy,ew.herbatkę
złość-no zdarzają się takie sytuacje,jak cos bardzo chce a ja jej tego nie chcę dać,popiszczy" iiiiiiii" albo "daj" (dobrze że jeszcze nie tupie nóżkami :D :laugh: ) mowię do niej,albo odwracam uwage i jest ok,są to raczej krótkotrwałe napady złości ;)
gryzienie- nie gryzie,nie bije nas(na razie ::)) nie ciągnie za włosy,bardziej się interesuje swoimi włosami niż moimi  8)

Asiu trzymam kciuki!!!!



 
reklama
Magdusiu!!!
Wszystkiego najlepszego. Stoliczka zaczarowanego. Co spełni wszystkie: sny, marzenia i pragnienia!

28.jpg


Easy!
Z okazji urodzinek!!!
Wszystko o piękne i wymarzone
niech w Twym życiu będzie spełnione.
Niech życie słodko płynie,
a wszystko, co złe niech szybko minie.

25.jpg
 
Magdusiu wszystkiego najlepszego, zdrowia, radości z poznawania świata i uśmiechu na co dzień.

Easy dla Ciebie też najlepsze życzenia urodzinowe - 100 lat w szczęściu i radości.

Dziewczyny jesteście kochane. Dziękuję za ciepłe słowa. Dziękuję Ci Frotko za info na gg, aż sie popłakałam.

A ja dziś w domku siedzę, nazywa sie to urlop, ale właściwie sie kuruję. Rano upiekłam biszkopt z przepisu podawanego kilka stron wstecz, ale mi nie wyszedł  :( albo to wina piekarnika, albo dlatego że mam @, albo nie umiem piec ;) Najprawdopodobnej spędzimy jutrzejszy dzień we trójkę, brat (chrzestny) z małą Anią nie przyjdzie bo boją się że ich pozarażamy, moi rodzice raczej też nie przyjdą, a dziadkowie ... w takim złym stanie że szkoda gadać. No nic jakoś to będzie.

Dziś się wkurzylam i ściełam Hani grzywkę. Wchodziła jej do oczek, a spinek i gumek mała nie toleruje - błyskawicznie ściąga i zjada  ;)
Tak teraz wyglądam
2b915a012a2b6f54med.jpg

8a5a89a98586b948med.jpg


widzę że mam w aparacie źle date ustawioną, bo zdjęcia robiłam dziś rano ;)
 
Dla Magdusi STO LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A naszej Easy z okazji Jej święta życzę by zawsze była tak pozytywnie nastawiona do świata i życia, zdrówka, zadowolenia z kochanej córy i wielu słonecznych dni!

Lila- nie pocieszę Cie w kwestii egzaminów, bo ja już prawie wszystkie zaliczyłam :p Został mi banalny pisemny z etyki i ekonometria której na 100% nie zaliczę ale juz się z tym pogodziłam i bede się martwiła we wrzesniu ;)

Aletko- gratuluję nocek. U nas też od tygodnia noce są po prostu suuuuper!!! (Mam nadzieje ze nie zapesze) Hania tez spi po 12 godzin i je dopiero rano. Trzymam kciuki zeby naszym córom juz tak zostało. A w weekend przenosimy Hanke wreszcie do jej pokoju i mam nadzieje ze to nie wpłynie negatywnie na jej sen 8)
 
Evik Hania w grzywce wygląda genialnie!!! :D :D :D
Trzymam kciuki za poukładanie twoich spraw! :)
Aletko, Agast SUper, że wasze córy przesypiają nocki! :)
U nas to samo, juz od jakiegos czasu, może ze 2 miesiąca :)
Mongea Przykro mi z powodu wypadku Ingusi! :(
 
Aletko- ale Wy przenieśliście Kornelię do innego pokoju? czy Wy wyprowadziliście się ze swoim łóżkiem od Niej? Bo my przenosimy Hankę z naszej sypialni do Jej docelowego pokoju i boje sie ze zmiana otoczenia z różowego na żółte może nie być bez znaczenia ::)
 
Agast u nas podobnie jak u Aletki wyprowadzka z Hani pokoju i pozostawienie jej samej poprawiło zdecydowanie nocki, mała często przesypia je w całości, no chyba że ząbki, albo katarek jej dokucza. Jestem ciekawa czy Twoja Hania w swoim pokoiku będzie dobrze sypiać. Dla niej to rzeczywiście może być duża zmiana, nie dość ze sama w pokoju to na dodatek w innym niz dotychczas. Ale pewnie szybciutko sie przyzwyczai.
 
Wszystkiego najlepszego dla Magdusi z okazji urodzin!!!!!

Easy sto lat!!!

Też bym chciała wyprowadzic Gosie do wlasnego pokoju, ale poki co go nie mam, buuu. Narazie musimy jednak mieszkac w naszym małym mieszkanku, prznajmniej jeszcze dwa lata, a potem zobaczymy, jak to bedzie wygladalo, najprawdopodobniej zamienimy sie z moja mama, która ma duże i mieszka pietro wyżej, z tym, ze jedyna przeszkoda u nas sa sakramencko strome schody - 17 stopni na wysokosci 3,5 m, ktorych moja mama sie strasznie boi, a będzie przeciez tylko starsza. Zobaczymy.
 
reklama
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MAGDUSI Z OKAZJI PIERWSZYCH URODZIN!!!

EASY STO LAT, STO LAT!!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!


Agast to trzymam kciuki za bezproblemową przeprowadzkę.

Asiu trzymam kciuki za Twoją pracę.

Frotko ja też uwielbiam czytać opowiadania o Twoich kotach.  ;D

Evik Hania super wygląda po obcięciu grzywki.

A ja właśnie wróciłam z USG i zabieramy się z Tomkiem za przyspieszanie.  :-[  ;)
Za niedługo zaczną mnie brać skurcze, ale dopiero po 18 zbierzemy się do szpitala.
Ciężka noc przede mną... ;)
 
Do góry