reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Agast My wybraliśmy ten fotelik chociaz Wiki nawet teraz nie waży 14 kg, tylko dlatego, że starcza na dłużej, potem robi się z niego samo siedzisko.
 
reklama
Minko- bardzo fajjny ten Wasz fotelik. Musze mu się przyjrzeć z bliska :tak:

Tekst z wczoraj:
H: Mamo czemu tata myje szybę?
Ja: Bo ptak zrobił kupę
H: To on nie wie że sie robi do nocnika? :-)
 
Tekst z wczoraj:
H: Mamo czemu tata myje szybę?
Ja: Bo ptak zrobił kupę
H: To on nie wie że sie robi do nocnika? :-)

:-D




Minko, a czy w tym Concordzie można też zapinać dziecko pasami samochodowymi???
agast, musze zwrócic uwagę na te szelki :dry: Bo ostatnio przeciez wyszło nam w rozmowie, że nasze córy podobne wzrostem, więc...

Dziś w Poznaniu święto rogali marcińskich. Jeżu jakie one są pyszne ;-)
Za oknem mokro i cały czas pada śnieg z deszczem, więc kiblujemy w domu, pijemy ciepłą herbatkę i zjadamy rogaliska :sorry2:
 
Easy mi mąż przywiózł rogale w piątek. Nakupił ich sporo w ten sposób żegnając się z Poznaniem :tak: Mary jak zwykle prześliczna, zresztą Ty też :-)
 
Easy Świetne zdjęcia, śliczna z was rodzinka, Marysia cały tata:tak:
Nie wiem czy w tym naszym foteliku można przypinać pasami samochodowymi, małza zapytam, to dam znać później.
Agast Polecam, ja mam jedyne ale to tego fotelika, to materiał, który jest pokryty, plusem jego jest przewiewność, ale nie każdemu może odpowiadać, zobacz go sobie na żywo, zresztą mozna wybrac chyba materiał, którym ma być pokryty, zobacz sobie na allegro:tak:

Dzisiaj miały przyjść 2 nianie i żadna nie przyjdzie, bo jednej nie odpowiadała stwka, a druga podobno znalazła juz prace koło siebie:baffled:, jutro i pojutrze mają przyjść 2, ale jakoś mój zapał opadł.
 
Minko, nie daj się. Takie sytuacje z nianiami to norma. Wierz mi, przerabiałam to już kilkakrotnie. Tylko się nie poddawaj!

Padam na twarz, więc się dzisiaj nie rozpiszę. Miłego wieczoru!
 
reklama
Do góry