reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Witam,
ja tylko na chwilkę, wybaczcie, że tak pobieżnie...
Agast, Easy, my mamy fotelik taki jak Minka - Concord Trimax X-line 9-36kg, jesteśmy z niego zadowoleni, Nadia sporo w nim śpi w czasie częstych, dłuższych podróży, główka nie ucieka. Jednak nie wydaje mi się by w wersji 9-18 kg można było w nim dziecko zapiąć pasami samochodowymi. My na razie problemu nie mamy, gdyż nasz Skrzat nim dorośnie do wersji 18-36 kg to chyba osiągnie pełnoletniość:szok: Nadal nie możemy "wyjść" z poziomu 1 regulacji wysokości zapięcia pasów:baffled:
Agast, teksty Hani super! Nadia też nam czasem serwuje takie, że...:szok: Jeszcze nie pochwaliłam dwóch pięknych Pań na zdjęciach, które wkleiłaś!! Śliczności!
Easy, również zachwycam się Twoimi zdjęciami. Mary urocza jak zwykle!:tak:
Minko, my naszej niani płacimy 6 zł/godz. Do jej obowiązków należy tylko opieka nad Skrzatem, jednak często dobrowolnie pozmywa naczynia i posprząta w kuchni (nie dostaje dodatkowych pieniędzy za to). A co do przejść z nianiami, oj, i my przeszliśmy wiele, ale udało nam się wreszcie znaleźć odpowiednią. Trzymamy kciuki!
Wreszcie udało mi się zebrać aktualne zdjęcia Skrzatowe, są już u Was w skrzynkach. Jeśli którąś z Was pominęłam, przepraszam:zawstydzona/y:, proszę dać znać, zaraz naprawię haniebne niedopatrzenie:tak:.
 
reklama
Easy- zajefajne fotki:tak:. powiem Ci, ze jak Ty tak rano wyglądasz (świeżo, niepotargana i z promiennym usmiechem) to Ci zazdorszczę. ja wyglądam całkiem odwrotnie:zawstydzona/y:. I zdradź mi jak Ty to robisz, ze udaje Ci się takie fajne ujęcia zrobić. Mój Tusiek chyba ma robaki w tyłku bo w życiu bym mu takiego zdjęcia portretowego nie zrobiła. Fajna z Was rodzinka.

Magdulek - wow co za zmiana w ava, tak drapieznie...

wiolinko- ponoć byłas uzalezniona, to gdzie jesteś hop hop

Naya - Skrzacik jest uosobieniem aniołka. Twoje zdolności fotograficzne przyprawiają mnie o niezdrową zazdrość. To juz nie fotografie ale arcydzieło. A tak z ciekawości to wasza niania starsza czy młoda jakaś?

A ja się teraz pochwalę (choć w sumie nie bardzo jest czym), ze wczoraj miałam urodziny i to już ostatnie z 2 na przodzie:-(. Pogoda była tak fatalna, ze zamiast iśc na paradę jak planowałam kisiliśmy się w domu. Ale za to w ramach świętowania urządziliśmy sobie dzikie harce z dziećmi ( głównie Wojtek brał w nich udział) a wieczorem pozwoliłam sobie na małego drinka i... inne przyjemności.


Myślicie już o prezentach świątecznych dla dzieci? Może macie jakieś fajne pomysły?
 
Hejka!!

Naya, przefantastyczne zdjecia robisz!!!!!!!!!!!!I przesliczny model, no po prostu jestem w szoku, jak z gazety!! Wysylalas gdzies kiedys zdjecia Nadii, do jakiegos czasopisma, do konkursow!!!!Masz talent!!!Pozdfrawiam goraco!!
Rito, wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek!!!
Magdulku, fajny ava!!:tak:
Minko, powodzenia z nianiami!!
Easy, Maryska boska, cala Wasza rodzinka fajnie sie prezentuje, buziaki sle!
Agast, hahahaha:-D Dzieki za wiesci o tym zatwardzeniu, wlasnie tez sie tego balam, jak narazie jestoki to juz mam nadzieje bedzie.
Mag, zdrowka zycze!!
Evik, jak po chrzcinach?? Wklej jakies fotki:tak:
Beatko, jaka Ty opalona na zdjeciu w ava, mnie juz tak brakuje slonca!!Ladne zdjecie :tak:

Mam nadzieje,ze wszystko i wszystkim:baffled: Buzka!
 
Hania chyba jednak złapała tego wirusa od Patrycji. W nocy zaczeła wymiotować, teraz do tego doszło rozwolnienie :wściekła/y::wściekła/y:

Naya- zdjecia zaperają dech, przepiękne!
 
Hej

Easy fajniutkie te Wasze zdjęcia są:tak:
Naya boski Skrzat i boskie zdjęcia.
Lila,easy dzięki:zawstydzona/y:Taką mam Lila karnację tzn szybko się opalam i czy tego chcę czy nie ściąga mnie w błyskawicznym tempie
Rita myślę,myślę a czy coś wymyślę...choinka wie. U nas jakoś się w rodzinie przyjęło, że prezenty robimy tylko dzieciaczkom a że się ich ostatnio troszke nazbierało to myśleć mam nad czym. Jesli zaś chodzi o prezent dla Mateusza to od jakiegoś czasu chodzi z gazetką i wszystkim pokazuje, że by chciał taki zestaw muzyczny (pianino z mikrofonem i krzesełkiem). To jednak dostanie na Mikołaja.Ostatnio u kuzynki np siedział nad takim laptopem edukacyjnym.Fajna sprawa.Ogólnie szukam czegoś co by go i bawiło i uczyło za jednym razem. Mateusz ma też taki mini komputerek.Jak nadusi na guzik to na monitorku wypada jakaś figura lub auto,liczba itp a on na klawiaturze musi odnaleźć to co akurat wypadło i na to nadusić.Wtedy są brawa i takie tam.Lubi tego typu zabawy. Zobaczę na allegro może coś fajnego dostanę. Piotr też coś wspominał, że by chciał mu kupić na gwiazdkę taki tor do samochodów bo na ich punkcie ma fioła. Jak na razie tor robimy z tych dużych klocków wadera. Mateusz pomiędzy nimi jeżdzi albo budujemy garaż itp.Niestety klocki ciupkę się już zużyły i się już tak siebie nie trzymają więc i je musielibyśmy mu sprezentować bo nimi akurat lubi się bawić. Pralka też była na liście ale ją już mu wczoraj zamówiłam i czekam aż przywiozą. Jeszcze do tego by chciał odkurzacz nono i pewnie inne akcesoria sprzątające więc listę mamy długą.
Agast zdrowka dla Hani!!!!
 
Hej :-)

Zdrówka życzę wszystkim maluszkom :-) Moje niunie nadal chore :-( Emilka w weekend strasznie się dusiła i strasznie płakała a więc nocki miałam nie zaciekawe :-( Wczoraj w nocy Wikusia strasznie się żucała :-( Oby szybciutko im to przeszło :-(

Neya dziękuje za przepiękne foteczki! Są naprawde rewelacyjnie zrobione!
 
reklama
Agast, mam nadzieje, ze to nie wirus, zdrowka zycze!!
Beatko, tezmamytaki komputerek, o ktorym Ty piszesz:tak:A karnacji zazdroszcze!!:tak:
Czarnulko, zdrowka, zdrowka, zdrowka!!
Rito, my chcemy albo cos z lego duplo, ma juz troche tego, gospodarstwo, miasteczko, ciuchcie, albo z wadera, bo tez ma te wszystkie auta i droge, albo z fisher price, bo ma juz takie cos nowa wielka KOLEJKA FISHER PRICE GEO TRAX + PILOT (263997261) - Aukcje internetowe Allegro, ajestodgroma rzeczy, ktore mozna do tego dokupic.
 
Do góry