reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Minko, to ciekawe, co Wam mówił laryngolog. My też dostaliśmy wskazanie udania sie do laryngologa, bo wprawdzie podejrzewają alergię, ale ten nieszczęsny trzeci migdał to ponoc druga możliwośc. Żaden lekarz nie postawi diagnozy póki Wojtek nie wyzdrowieje więc zaraz jak wrócimy do lekarza, ze zdrowym gardłem, lecimy do przychodni - oby zdążyc, zanim sie znowu rozłoży, tfu tfu. Co do niani, to ja, rozglądając się za nianią, rozmawiałam z kilkoma i każda liczyła sobie mniej więcej 10 zł/h lub stawkę miesięczną (za 8 godzin dziennie) mniej więcej 1600 - 1800 zł. Nie wiem jak szczegóły, czyli wakacje, nadgodziny itp.

Agast, wracamy we wtorek. Szybko zleciało, to prawda. My kupiliśmy fotelik Maxi Cosi Rodi XR i jest ok - wygodny, stabilny. Ale nie widziałam innych, kierowałam się opiniami sprzedawców i innych użytkowników. Niezła Hania z Hondą, ma gust dziewczyna :-D.
 
reklama
Agast, my już od kilku m-cy mamy te większy fotelik dla Tymka. Chicco Max 3S, taki, tylko inny kolor:

68380.15.jpg


Wadą takiego fotelika jest to, że nie można w nim wygodnie spać (głowa leci). Dlatego na czas drzemki wozimy Tymka w poprzednim foteliku, Chicco Vector:

69293.22.jpg

ustawiamy w pozycji półleżącej i Tymkowi jest wygodnie. Fakt, że kończyny ma już za długie, ale do spania Mu nie przeszkadzają.

Resztę pozdrawiam. Dobranoc!
 
Agast- przykro mi z powodu Waszej fatalnej nocy, całe szczęście ból brzucha juz za Wami. Hania ma świetne teksty:tak:

Frotko, Agast - stawki warszawskich nianiek sa przerażające. Ja wiem, ze to odpowiedzialna i wcale nie taka lekka praca ale ile musi zarabiać mama, zeby było ją stać na wynajęcie niani i normalne żecie???

Mondzi - tak mi się przypomniałao w kwestii trudnych dzieci w przedszkolu. W klubie malucha do którego chodzi Tusiek, jest taki chłopiec. Nie chodził od samego początku, potem kilka razy go nie było ale teraz to z zajęć na zajęcia zachowuje się coraz gorzej. Te Panie sobie całkiem z nim nie radzą. Nie wykonuje żadnych ćwiczeń, nie uczestniczy we wspólnych zabawach tylko biega jak szalony po sali, wchodzi po stół, próbuje uciekać z sali a do tego jest agresywny. Jak "ciocie" chcę go od tych drzwi odciągnąć to je bije. No i oczywiście jest popychanie innych dzieci i takie tam. Ale do czego zmierzam... mama tego chłopca jakos nie specjalnie widzi problem. Jesli jest na sali to nie reaguje na jego zachowanie. Nasza niania oceniła po jednych zajęciach, ze chłopiec jest chory. A mnie sie po prostu wydaje, ze ma pozwalane na wszystko. W każdym razie rozumiem teraz jak musiałas się czuć mając takie dziecko w grupie. W klubie malucha sa 2 opiekunki i zostaja niektóre mamy a nie jedna Pani jak w przedszkolu i dzieci jest ok 12 a nie 25, a i tak cięzko zapanowac nad nimi.
 
Szkrabiku, Frotko- dzieki za odpowiedz dotyczącą fotelika. Ja właśnie zastanawiam się pomiedzy Chicco Key a Maxi Cosi Rodi XP i chyba wygra Chicco bo jest 200zł tańszy od Maxi Cosi. Poprzedni tez mielismy Chicco i dał radę :tak: A jeśli chodzi o spanie w foteliku to zdaża się to Hani baaaardzo sporadycznie a własciwie ze 2 razy do roku jak jedziemy na wakacje czy gdzieś indziej dalej. Tylko to przypinanie zwykłymi pasami jakoś mnie nie przekonuje :confused:
Ten Chicco wyglada tak
key%202%20sunset.jpg
 
Upss:zawstydzona/y: to fakt mamy od 9-25 i 9-36.Czy jakoś tak
Choinka chyba mi się źle przeczytało.Sorki:zawstydzona/y:
Miało być od 15.Takiego nie posiadamy:zawstydzona/y:
To chyba skasuję te zdjęcia:zawstydzona/y:
 
Eee no bez jaj nie kasuj ;-) Każda opinia się na forum przyda :tak:

--------------------------------------------------------------------------------------------
No i skasowała baba jedna:)
 
reklama
My Mateusz też już zapinamy w tych fotelikach normalnie.Fakt, że zapinamy go zapięciem nie od razu przy foteliku tylko od drugiego pasażera bo skubaniec raz Piotrowi się odpiął i przesiadł się na przednie siedzenie:szok:
 
Do góry