reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Dla Wiki, Mikołaja i Robercika wszystkiego co najlepsze z okazji ukończenia dwóch latek!


Rito
- o sliwkach wiem, ale nie sądzę zeby Hania je jadła bądz piła kompot, z maslanką zas spróbuję, a nuż zadziała. Citropepsinu nie daję bo Hanka za chiny ludowe nie chce tego wziąć do ust a teraz tym bardziej nie dam jak mówisz ze to przyspiesza przemianę materii, bo i u nas nie tu tkwi problem. Jeśli chodzi o witaminy to daję multisanostol ale nawet nie sprawdziłam czy tam jest zelazo :eek: Kaszel jest zdecydowanie mokry, a powietrza nie nawilżam bo jak wstawilismy nawilazcz to Hania miała z kolei katar ciągle, no błędne koło po prostu :wściekła/y:
Bunt dwulatka jak na razie jest mi obcy, ale w kwestii nocnika pocieszę Cię ze zanim Hania zaczęła sikać do nocnika to tez sygnalizowała tuż po zrobieniu w pieluchę. Kupsztala w majtkach też już zaliczyłysmy, ale u nas teraz kupa to święto więc i tak się cieszyłam, hehe:-D
 
reklama
tak rzadko bywam (wybaczcie, ale ta ciaza ciezsza jest), ze powinnam zlozyc zyczenia zbiorcze...
wszystkim dwulatkom juz tym w pelni i tym ktore beda nimi wkrotce zyczymy by zawsze byly najwiekszymi skarbami swoich rodzicow, by kazdy kolejny dzien byl dla nich nowym ciekawym odkryciem, by zawsze czuli ze sa kochani i by prezenty przynosil nie tylko Mikolaj :tak:

Agast - wiem, ze martwisz sie waga bo odbiega ona znacznie od wzrostu, ale powiem szczerze, ze jak ogladam zdjecia Hani to ona naprawde na zaglodzona nie wyglada,
mysle ze masz po prostu bardzo energiczna coreczke... Inga wazy jeszcze mniej (wiem ze to male pocieszenie, bo tez nizsza jest)... inna sprawa ze przy takiej pogodzie to niejedzenie rzecz normalna - wazne zeby duzo pila

Natka - zdjecie synkow slodkie

Megan - ja mam jeszcze ponad 2 razy tyle co ty, a chodzic juz nie moge :-( ... bola piety, wszystko jakies trudne sie zrobilo - szybko sie mecze, no i brzuchol wiekszy niz przy pierwszej ciazy - jak dalej bedzie taka temp to nie wiem jak to zniose

Lila - obronisz sie, wrzucisz luz i zobaczysz ze bocianek ci podrzuci ... male conieco ... (i byc moze z pipeczka ;-) - ja jak obiecalam odesle ci swojego jakos na poczatku sierpnia

Easy - przytulam... nie smuc sie... - po nocy nadchodzi dzien

Rita - u nas z nauka nocnika podobnie ... i przyznam ze sama nie kumam o co biega ...: Inga gdzie sie robi siku ? "do nocnika", a gdzie nocnik ?, "tam", chcesz siku ? "nie" ..., siedzi na nocniku i nic a doslownie minuta pozniej kaluza na panelach i Inga tapla sie nogami w niej ...
 
Witam :-)

Składam najserdeczniejsze zyczenia dla wszystkich cudownych dwulatków! Życzymy wiele zdrówka i uśmiechu na buźce :-)

My również Bardzo dziękujemy wszystkim kochanmym cioteczkom za pamięć o urodzinkach Wikusi :-) :tak::-)

Wklejam kilka fotek z urodzinek Wikusi :-)Które trfały dwa dni :-);-)Nie wyszło wszystko tak jak powinno przez pogode:wściekła/y:,bo miał być grill:tak:,ale i tak było super! ;-) Dobrze że teściowie mają duże mieszkanko i nas uratowali przez te dwa dni :tak::-)

2-gie Urodzinki Wikusi z rodzinką - Sobota

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)



2-gie urodzinki Wikusi z Mamusiami i dzieciczkami ze Śląska bb :-) - Niedziela

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)


Dodam jeszcze że torciki są dziełami mojej teściowej :-)
 
Poczytałam pobieżnie. Wszystkie zdjęcia prześliczne. 2-latkom, którym jeszcze nie życzyłam, życzę niniejszym: zdrówka, słodkości, pociechy z mamusi ;-) i beztroskiego dzieciństwa
tort.jpg


Wybaczcie, że tak lakonicznie i hurtem, ale do niczego innego się nie nadaję. Zaprzyjaźniłam się z miską, zamiast z białym uchem ;-)

Easy...

Dobranoc.
 
DLA ŁUKASZA,WIKI,MIKOŁAJA I ROBERTA SPÓŻNIONE ŻYCZENIA WSZYSTKIEGO NAJ.... Z OKAZJI 2-GICH URODZIN. 100 LAT!!!!

Easy bardzo mi przykro:-(
 
Wszystkiego Najlepszego Dla Mary z Okazji 2 Urodzin!!!!
Easy ,pozdro!

Rita,Karola od czasu do czasu też nas sprawdza na ile moze sobie pozwolić.
O ile w domu to jeszcze wygląda spokojnie i wszystko da się wytłumaczyc spokojnie ,to na dworzu trochę gorzej.
Ostatnio na procesji w Boze Ciało prawie cały czas zachowywała się super.
Dopiero przy ostatnim Ołtarzu znudziło jej się to i chciała poraczkować sobie między nogami innych(tu cisza,skupienie,ksiądz przemiawia,ludzie się modlą)-a Karola upatrzyła sobie jakiś parasol i mi ucieka wsród tych wszystkich nóg.
Kiedy ją stamtąd zabrałam rozwrzeszczała się i dopiero po paru minutach tłumaczenia,się uspokoiła.
Już trochę rozumie co to znaczy "grzecznie" ale nie zawsze jej pasuje by grzeczną być.:tak:

Czarnulko ,fotki fajniutkie :-),ile zgubiłaś kg?(jesli wolno zapytac)
 
reklama
Dla cudnej , prześlcznej Marysieńki Easy , wszystkiego co najcudowniejsze w życiu , słonka i całusków od mamuni i tatusia każdego dnia życzą Biesy 2 :****
 
Do góry