reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Dla przecudnej urody Marysi w dniu Jej święta wszystkiego naj, naj, naj, zdrówka, dużo uśmiechu i pięknych prezentów!!

Easy- jak tam jubilatka się czuje?
 
reklama
DLA MARYSI NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA URODZINOWE WSZYTSKIEGO NAJFAJNIEJSZEGO :tak:,NAJKOLOROWSZEGO CO TYLKO SOBIE WYMARZY :rofl2:
I MOC BUZIAKÓW OD OLIWKI Z RODZICAMI
P.S
TRZYMAM KCIUKI ZA JUTRZEJSZE ZDJĘCIE GIPSU

DLA WIKTORII,ROBERTA I ŁUKASZA SPÓŹNIONE ŻYCZENIA URODZINOWE.100 LAT
 
Jak mogłam???Zapomniałam złożyć naszej Marysi życzenia urodzinowe:szok:

MARYSIU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI SKOŃCZENIA 2 LAT. ROSNIJ MAMIE I TACIE ZDROWO!!!!

ale tu dzisiaj cicho i pusto
 
W imieniu Mary dziękuję ślicznie za pamięć i życzenia!!!

Pytacie jak się miewa Jubilatka..?
Mary jest w świetnej formie, pomimo utrudniającego jej poruszanie się gipsu. Dziś dziadek nauczył ją chodzić w gipsie, co nie było zbyt mądrym posunięciem - po pierwsze ze względu na samą nogę, a po drugie ze względu na zwiększenie sie ruchliwości Mary ;-) Generalnie od piątku Mary spędza czas na siedząco, co i jej i nam zdążyło się już znudzić. Na szczęście humor dopisuje, więc nie mogę na nią narzekać!!!
 
Wszystkiego najlepszego dla Marysi kochanej!!!!!!!!!!!!

Egzamin zdany, teraz czas zakuwac do obrony:baffled:

Czarnulko, slcizne foty, torty tez:tak:
Mongea, dziekuje!!
 
Dla Łukasza, Wiktorii, Roberta, Mikołaja i Marysieńki - najserdeczniejsze życzenia dwulatkowe składamy.

Lila, gratuluję zdanego egzaminu. Bardzo się cieszę :)
 
reklama
Do góry