reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

reklama
Marysiu, Wiktorio, Łukaszu, Robercie i Mikołaju - Rośnijcie zdrowo, cieszcie się wspaniałym beztroskim dzieciństwem!
Easy - przytulam. Zdjęcia cudne!
Czarnulko - świetna imprezka, torty rewelacyjne.
Lila - Gratuluję zdanego egzaminu i trzymam kciuki za obronę. To nawet lepiej, że tak szybko. Na pewno nikt się nie będzie czepiał, a Ty będziesz mieć spokojne wakacje.
Byliśmy dzisiaj na słynnym bilansie dwulatka. Waga: 12,5 (w sukience), wzrost 89 cm.Mała została oceniona jako rezolutna i bardzo rozgadana;-)Ma ładne ząbki, płaskostopie (ale to podobno normalne) i szmery w serduchu ani mniejsze ani większe niż ostatnio (Byliśmy już z tym u kardiologa, a teraz mamy kontrolę 25.06)

Mała ma jakieś uczulenie. Według mnie jest to uczulenie na słońce, ale byc może na coś innego - pyłki, czy inne dziadostwa. Po wyjściu na dwór dostaje kataru i łzawienia oczu. Nasza lekarka bardzo lubi na wszystko przepisywać jakieś lekarstewka, wypisała więc receptę na Zyrtec. Zastanawiam się, czy podawać to małej? Ma to jakieś skutki uboczne? Generalnie staramy się unikać medykamentów i nie stosować ich bez potrzeby...
Buuu upały nas wykańczają!
 
Hej, hej...
Wpadłam po "latach" i czytam...

Wszystkim Jubilatom, którym z powodu wyjazdu nie składałam życzeń drugourodzinowych składam je teraz:

Kochane Dzieciaki słodkiego życia!!!

Ponieważ Miss Mary ma urodziny dzisiaj, więc especially for her zdrowia, zdrowia, zdrowia, słońca, słońca, słońca, morza miłości rodzicielskiej i ogólnorodzinnej, wielu powodów do uśmiechu! Happy Birthday Mary:-)

A Ty Easy - Wspaniała Kobieto trzymaj się i nie rezygnuj. Może tym razem trafią nam się rówieśnicy:tak:
 
Lila- super ze ostatni egzamin zdany! Gratuluję. A co do zachowania Twojej promotorki to dla mnie to jakiś skandal :szok: W każdym razie życze owocnych przygotowań. Kiedy dokłądnie ta obrona? Znasz juz termin?
 
Marysiu, Marysieńsko z okazji Twojego świeta, życzę Ci aby rodzice nie dawali Ci się za bardzo we znaki, abyś zawsze miała powody do radości i przede wszystkim abys była zawsze zdrowa!!!


Beatko- no pech faktycznie Cię prześladuje. Ja myślę, ze już chyba wyczerpałaś limit takich przykrych zdarzeń i teraz to już będzie tylko lepiej.:tak:

Lila - no to ucz się ucz. Cjoś w te upały to chyba nauka nie jest tym co chciałabys robić. Ale to juz finisz więc na pewno dasz radę!

mamomisi- czy te szmery to przez niedomkniety otwór owalny w sercu? Pytam bo Wojtek tak miał. Teraz szmerów nie słychać, ekg i cos tam jeszcze ( nie pamiętam nazwy) było ok, ale chcieliśmy jeszcze usg serducha zrobić tak dla pewności. Ale dupa. Wojtek tak się drze u lakarza, ze usg nie wchodzi w grę. No generalnie lekarzy to mój Tusiek nie lubi.

A u ans przez 5 minut padało.... i to mają być te zapowiadane burze???
Nogi i kręgosłup coraz bardziej dają się we znaki. No ie upały też.

Życzę dobrej chłodenj nocy...
 
Rito - Szczerze mówiąc nie znam szczegółów tego szmeru:baffled:U kardiologa byliśmy w grudniu. Robiliśmy EKG - oj długo to trwało, długo, dużo papieru zmarnowaliśmy, bo nasze dziecko też z tych niepokornych;-)Lekarka powiedziała tylko, że nie jest to nic niepokojącego. Teraz mamy się stawić na kontrolę.
Życzę Tobie i reszcie ciężarówek dużo sił w te upały i jak najwięcej cienia
Jucia - Julek czadowy, że już nie wspomnę o morskiej scenerii....ech pomarzyć...
 
Jucia, Julek w podpisie boski! co Wy nad morzem byliscie??Umknelo mi cos??
Magdulku, Natko, Shirley, na foteczki przesliczne odpisalam Wam w e-mailu to sie nie bede powtarzac;-)
Agast, znam, znam, ale napisze Wam jak juz bede po, zeby nie zapeszac i takie tam, juz mi tak zostalo po poronieniu:sick: glupie to i chore, ale jakos tak narazie mam:baffled:No chyba,ze na gg Tobie powiem, zeby nie bylo wielkie halo:zawstydzona/y:Bo jak sie nie obronie to siara:szok:Lubie jak jestescie ze mna w ciezkie dni,ale wlasnie jakos po poronieniu wole byc sama w te trudniejsze chwile, nie wiem czy rozumiesz,ale mam nadzieje,ze tak.
Szkrabik, Rito, Mamamisi, Agast- dziekuje Wam, kochane jestescie!

Mykam spac, papa
 
reklama
Mary wstała dziś o barbarzyńskiej porze :wściekła/y:

Jucia, nie przesadzaj z tą "wspaniałą kobietą" ;-) Oczywiście, że nie rezygnuję... nawet mam plan :cool:
Lila, nie pogratulowałam zdanego egzaminu!!! Nadrabiam - GRATULACJE i od razu kciuki za obronę!
szkrabiku, a powiedz mi jak w pracy znoszą te Twoje zwolnienia ciążowe??? Bo powiem szczerze, że ja mam teraz cykora wrócić :szok: Cholera wie, co ten mój 'szef' wymyśli...
 
Do góry