reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Dla Wiktorii i Wojtusia najlepsze życzenia urodzinowe. Radości, uśmiechu, rodziców mających zawsze dla Was czas, dobrej zabawy i samych pięknych dni.
 
reklama
Wiktorii i Wojtusiowi wszystkiego najlepszego z okazji ukonczenia roczku.
Niech Wasze zycie będzie pełne radości i miłości


tulipany7ao.jpg
 
Aletko - u nas podobnie,ale poopowiadam jak bede miala czas.

Dzis nie nadrobie,ale wiem, ze zyczonka byyl i dziekuje, poczytam, poczytam!!

A nie nadrobie,bo:
1. Mam jeszcze gosci,
2. Dzis urodziny ma Arek,
3. zmarl nasz dziadek i jedziemy na pogrzeb( dzis sie dowiedzielismy, ojczym mojej mamy :( )


No ale co ja o sobie!! ;D


No to Was zastrzele:

Dzi o 4:12 MINKA urodzia Wiktori!!!
Malenka ma 3200g i 53 cm dugoci!!!
Obie Panie czuja sie dobrze!!!( Easy)

(Frotka)
Allo, witam z powrotem ale... ju nie 2 w 1. May Wojtus urodzi sie w piatek, 3 czerwca, dosta 10 pkt, ma 55 cm i way 3340 g - gdzie sie to wszystko pomiescio ???? Jest absolutnie liczny no i troszeczk absorbujcy, szczeglnie w nocy, std ta pora. Caa operacja miaa miejsce tak szybko, o tym, e bd rodzi dowiedziaam si w paitek rano a o 11.25 urodzi si Wojtus


Życzę Ci rzeki i piasku przy rzece na wspaniałe,
piaskowe fortece. I poziomek w leśnych kotlinach,
drzew, na które dobrze się wspinać..


Dla Wikuni i Totulka wszystkiego Naj!!!
 
WIKI, TOTULKU

SUKCESÓW W ŻYCIU, SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI
DUŻO UŚMIECHU, DUŻO RADOŚCI
SPEŁNIENIA WSZYSTKICH NAJSKRYTSZYCH MARZEŃ
SAMYCH PRZYJEMNYCH W ŻYCIU ZDARZEŃ!


311kj.gif


Szkrabiku zdrówka życzę.
A jakby fotel postawić na jakimś dywaniku?

Lila, Aletko no to czekamy na relacje.

Lila wszystkiego najlepszego dla Arka!
Przykro mi z powodu śmierci dziadka.

Megan dziękuję za kciuki, jutro się wszystko wyjaśni.
Dzielny z Piotrusia podróżnik!  :)
 
Dla Wikuni spełnienia wszystkich marzeń, i tych dużych i tych malutkich. Zawsze pogodnego uśmiechu i radości z każdej chwilki. Sto lat!!!

Totulek pięknie dziękuje za wszystkie życzenia. Przeczytam mu je później, bo póki co, jak zaczynam je czytać sobie, to ryczę, że już mam takiego dużego syna. Kobieca logika ::)

Lila, ojej :( tak mi przykro :( Ale Arkowi złóż życzenia od nas, dobrze?

Aletko, świństwo!!! Nie przyjść na urodziny do dziecka? Powiem Ci, że u nas babcia Rafała też odwołała w ostatniej chwili ale Ją rozumiem, mówi, że się kiepsko czuje a ma 80 lat i ostatnio przechodziła grypę.

No to ja dodam jeszcze, że Wojtuś był u fryzjera i spadam, robić tort serowy na zimno ;)
 
Wikusiu i Wojtusiu WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE W TYM SZCZEGóLNYM DNIU, ZDRóWKA, DUZO UśMIECHU I SłONECZKA życzy Hania i ciotka Agast.

Lila- strasznie mi przykro z powodu smierci dziadka :( I do tego wszystkiego zbiegło się to z urodzinami Mikiego :( Przykre...
A dla Arka wszystkiego najlepszego.

Aletko- a ja Ci mówie ze Kornelia bedzie miała taką imprezę urodzinową jakiej swiat nie widział!!! I dzieci tez będą ;D ;D



 
Przepraszam za to niedociągnięcie i swoją ospałość, ale dni przy Julku biegną jak szalone. Dopiero zdałam sobie sprawę i już sie poprawiam, że już czerwiec i czerwcowe maluchy mają urodziny!


Kornelko, Mikołajku, Wiktorio i Wojtusiu wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia roczku od Julka i ciotki Juci!!!!

kartka1366.jpg
 
USŁYSZAŁAM GŁOS PTASZYNY ,ZE WIKTORIA I WOJTUŚ MAJĄ PIERWSZE URODZINY  :laugh: Z TEJ OKAZJI ŻYCZĘ WAM KOCHANE SZKRABY WSZYSTKIEGO NAJCUDOWNIEJSZEGO I CIĄGŁEJ ZABAWY  :-*

Lila przykro mi z powodu dziadka.
100 lat dla Arka  ;)

Aletko no o przykra sprawa z tymi gośćmi,nie lubię czegoś takiego,a już wogóle odwoływania na ostatnią chwilę,ale nic nie poradzisz ,a urodziny Kornelki będą napewno wystrzałowe.czekam na relacje

Ja jestem CHORA JAK PIES więc spadam się kurować.Moja mama sie zlitowała nad nami (mąż też pociągający) i zabrała Oliwię do jutra ,byśmy się szybko kurowali.Korzystam z tego jak najbardziej.Tymbardziej ,ze od poniedziałku zostaję sama z moją panną przez tydzień.A na to wszytsko dostałam jeszcze @!!! Nie powiem -ucieszyłam sie ale tyle tej krowy nie było i musiała przyleźć akurat dziś ehhh.... spadam do łóżeczka
 
reklama
Do góry