reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Aletko - a zgapil zabawy w trawie od Kornelki ;) No i fajne sa taki nocki, u nas tez sie zdarzaja :)
 
reklama
Wpadłam tylko na chwilę. Dobiegła końca dzisiejsza wizyta "Teściowej Dobrej Rady" i muszę odetchnąć. Wrzucam więc trzy weekendowe fotki...

Nasz śpiący kotek...
609ix.jpg


Ile można czekać, aż mama mnie ubierze (czy ta kobieta nie może robić tego szybciej?)...
690nq.jpg


Werandujemy się...
676al.jpg
 
hej
u nas dziś fajny dzionek - basen z dziadkami ;D (wszystkim się podobało) a potem spacerek po ogrodzie botanicznym!
fajnie było... szkoda, że jutro znów do roboty... ::)
boszszsz... kiedy ja pierdalnę 6 w tego totka, hę??? na razie znam jednego co wygrał, ale tak się złożyło ,że ta kasa to mu zupełnie niepotrzebna była i jest... sprawdza się zatem powiedzenie, że "biednemu zawsze wiatr w oczy" ;)

nie wiem czy dyskutowałysmy już na temat menu roczkowego? dziewczyny, które przewidują kawkę i kolację - co przyrządzacie na kolacyjkę??? bo się miotam...

asioczku - Maja jest słodka jak miód! I nie dziwię Ci się z tymi spacerami - pogoda piękna, mleczarnie przy sobie masz, dziecko pewnie jak aniołek grzeczne... żyć nie umierać :) !!!
Juuuuuuciaaaa jak Twoja "szanowna" szwami ozdobiona? lepiej się czujesz??? I jak Julek?
O! Móiwę i mam - cześć Jucia!!! Ślicznie wyglądacie! Napisz co ciekawego "teściowa dobra rada" wymyśla! ulży Ci... ;)
 
Witajcie kochane babolce ;D

Melduję się po powrocie!
Własnie popatrzyłam ile czeka mnie nadrabiania,ale najpierw chciałam się przywitać i pozdrowić wszystkie czerwcowe dzieciaczki!!!
Wczasy mieliśmy super udane,pogoda dopisała w całej okazałości,nonstop słoneczko grzało ;D Mikołaj od rańca tj 7.30 hasał po dworzu,praktycznie do domu wchodziliśmy tylko przebrać się i spać :) Wogóle mogłabym teraz pisać i pisać,ale czasa mam mało bo czeka mnie rozpakowywanie toreb,czyli wielkie pranie 8) No i chałupke musze jako tako ogarnąć. Powrzucam teraz kilka fotek a później spróbuje was doczytać i napisać coś więcej.
SKLADAMY MOC NAJSERDECZNIEJSZYCH ZYCZONEK MIESIECZNICOWYCH WSZYSTKIM MALYM JUBILATOM :)
P.S. Jucia już nie moge się doczekać twojej relacji z porodu no i zdjątek Juleczka :) Zaraz "przekartkuje" babybooma i dopadne twoje babystory ;D

No to nasze foty:
tu w nieodłącznym śliniaku(niestety :() ...a zębów jak nima tak nima :mad:
dsc00815resize2tv.jpg


ogólnie jestem przeciwna chodzikom,ale tam uratował nam życie...bo Miko jeszcze sam nie chodzi a na czworaka non stop na ziemi to nie za bardzo..
dsc00833resize5uw.jpg


tu na "osławionej" ;) ulicy Teleexpressu Misiek z tatusiem
dsc00873resize7jn.jpg


na lodach..
dsc00878resize1gt.jpg


moja piłka,i nie oddam jej ;)
dsc00892resize9go.jpg


tak wyglądała moja codzienna toaleta :laugh: pod chmurką..
dsc00939resize9qt.jpg


nasze łóżeczko niestety zamiast do spania posłużyło małemu jako placyk zabaw...a w nocy spał z nami :p
dsc00895resize4ff.jpg


ulubione zajęcie Mikołaja :laugh: przejażdżki na różnych buczących,wierzgających machinach ;)
dsc00923resize6gj.jpg


dsc00928resize7qp.jpg


dsc00930resize4ww.jpg


dsc00932resize2mi.jpg


nie ma to jak zabawa w piasku....czyli piasek wszędzie,w buzi, w nosie,we włosach,i nawet w pampersie ;D szczyt szczęścia
dsc00921resize7bl.jpg


przywitanie morza :)
dsc00911resize9yc.jpg


z mamunią 8)
dsc00918resize2pm.jpg


a tu mamunia sama,plażowa sesja zrobiona przez małża ;)
dsc00851resize3mn.jpg


dsc00859resize5uw.jpg


dsc00854resize9iv.jpg


JESSUUU,ale tego nawrzucałam :-[ Sorki za rozwalenie strony,ale nie lubię wysyłać mailem,i tak połowa nie doszłaby :( Więc uraczyłam was tutaj zdjątkami :p Jakby co to jeszcze sporo mam,gdybym was nie zanudziła,dajcie znać,wkleje reszte ;D

A teraz zmykam do obowiązków,w międzyczasie postaram się podejrzeć finały Tańca z Gwiazdami 8) ;)
To naraska!!!!!
 
Dla Madzi wszystkiego naj!!! :D

Tilli Fotki śliczne! Miki widać zadowolony z wyjazdu. Mamusi sesja fajowa! :)
Juciu Ale masz słodkiego synka, a jaki śpioszek! :D A ty wyglądasz ślicznie, dumna mama! :)
Szkrabiku Buciki bardzo ładne! :)
 
Juciu - no takiego slodziaszka masz w domu,ze moglabym go schrupac!!Malenkie cudo :angel: Slicznie wygladasz i te widoki za oknami...
Tilli - no pewnie,ze chce jeszcze!!Brat blizniak superasny!!No i morze...Oj musze tam pojechac w tym roku chocby na stopa ::) A Twoja sesja swietna!
Minko - podpis nowy i jak zwykle sliczny!!
 
A Easy!!Ja tam nie wiem jeszcze co i jak z roczkiem, chcialabym zrobic grilla w ogrodku pod domem,ale nie wiem czy zdaza ogrodzic nasz teren ::) A ten Twoj znajomy z totkiem to bliski znajomy ;)? ;D
 
Magdalenka dziękuje za życzenia :)

Tilli sliczne zdjęcia !!! ależ super urlop!!!

Easy ja nie planuje wielkiej imprezy. Będzie tort, pewnie jakies ciacho, szampan i tyle.
U nas bedzie mało gości, moi rodzice, zaprosze też chrzestnych małej ale czy przyjda nie wiem.
A na prezent chce kupic taki jeździk (dzisiaj byłam u kuzyna, którego ćóreczka ma takowy i małej sie spodobał- szczególnie klakson).

Juciu śliczny ten Twój synek!!!!!!!
 
Witam po weekendzie, który spędziłam w połowie w szkole i w połowie na spacerkach z Hanną i mężem.
Wczoraj potwierdziło sie powiedzenie ze głupi to ma zawsze szczęście. Otóz jakis czas temu zapomniałam pójsc na zajecia do szkoły. Nie wiem jak to sie stało ale pomyliły mi sie weekendy i zrobiłam sobie niechcący wagary. Wściekła byłam bo akurat zaczął mi sie nowy przedmiot i wczoraj miałam miec z niego zaliczenie. A wczoraj w szkole sie okazało ze ten sam przedmiot tylko o troszke innej nazwie juz kiedys miałam i to z tym samym wykładowcą i szanowny pan przepisał mi 5 ze starego indeksu ;D Jak tak dale j pójdzie to dostanę to cholerne stypendium naukowe ;D
Po za tym wcale nie płacze z tego powodu ze weekend sie konczy bo ostatnio w pracy jest (odpukać) całkiem przyjemnie :D A w domu jakos tak nudą powiewa... Oczywiscie chwile z Hnai są niezastapione, ale wiecie o co mi chodzi ( mam nadzieje).

Tilli- super fotki! Gdzie sie urlopowaliscie jesli mogę spytac??

Juciu- Julek jes Boooski i Ty tez kochana! Tak sie bałaś ze nie schudniesz a tu juz nam sie super laska prezentuje! Gratuluje.

Szkrabiku- buciki wyglądają na wygodne :D

Mondzi- super ze zakupy sie udały. Mi ona zawsze poprawiają nastrój :D Nam co prawda jeszcze podatku nie zwrócili ale jak juz to zrobią o całą sumkę muszę wpłacic do szkoły za obronę pracy mgr :mad: . Wymyśłili se opłate 1500zł!!!!! Złodzieje. Ledwo co wyskrobałam na letni buty w tym miesiącu. ::)

Aletko- gratuluje chodzącej na dworzu Kornelii. Na następnym naszym spotkaniu bedą się z Hanką bawić w berka ;D

A teaz spadam bo muszę poprasowac ::) Przepraszam za ewentualne błedy ale właśnie odsączyłam 2 piwko ;D

Na koniec kilka zdjęć z naszego dzisiejszego popołudnia

Schowaj sie matka z tymi białymi gicami
pola17dr.jpg


To moja sesja, spadaj!
pola24mv.jpg


pola30oz.jpg
 
reklama
Agast ja wiem  ;) :)  ;D Zdjecia super :)

Jak zwalczacie cellulit?? Znaczy z takich latwiejszych i tanszych sposobow ::) Jezuuu co sie ze mna porobilo,nic mi sie nie chce, nawet mam szczoty do masowania, ale nie chce mi sie ::), buuu. Moze jakas masc albo cwiczenia w domu??

Dobranoc

 
Do góry