reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Jucia, no to łatwo niebyło. Ważne, że Julek jest super. Współczuję Ci przeżycia spadającego tętna, no chyba, że w czasie akcji o tym nie wiedziałaś. Ja się cieszę, że udało nam się bez takich atrakcji.

No i gratuluję schodząco - chodzącym, tudzież ząbkowym dzieciakom i idę spać. Jutro ważny dzień :)

Jeszcze Wam napiszę, że kupiliśmy prezent Natalce - basen, taki ze schodkami, przykrywany i strasznie duży. Sama sobie go wybrała, choć u niej doczekać się decyzji nigdy łatwo nie jest. Ten prezent wybrała zanim weszliśmy do Carefoura, bo stał rozłożony na polu. No i strasznie się cieszyła, a my z nią, dopóki nie powiedzieliśmy przy mojej mamie, co zostało kupione. Komentarz był niczego sobie: "a po co jej to? kto tam będzie wodę lał?" i takie tam. Odechciało mi się wszystkiego po takich kilku pytaniach.

Idę się kąpać, bo jutro kolejny trudny dzień.
 
reklama
Hejka,
Chyba za mna nie tesknicie :p Nie no zartuje ;D Wiem,wiem,ze tesknicie ;)

Heh,chyba sie upilam ;D Dzis urodziny mojego siostrzenca, ja wrocilam z mama, Arek zostal u siostry. Nie bede tam spala z mama w jednym lozku - nie cierpie ::), wole w domu, mama tutaj,a ja w sypialni, chociaz dziecko bedzie spalo spokojnie. Poza tym w szkole zaliczylam ten nieszczesny test wiec pozwolilam sobie dzis wypic dwa piwka, teraz sacze trzecie ;D a zaraz ide spac,ale zanim...

Wszystkiego najlepszego dla miesiecznicowych dzieciaczkow, wczorajszych i dziesiejszych!!!

Juciu - teraz musze do Ciebie!!Kochana!!W koncu masz w avatarku zdjecie Julka!!!Tak sie ciesze!!!Sliczny jest!!!A porod dobrze,ze sie fajnie skonczyl,no bo jak inaczej mogl,no nie??Kurka,a jak Ty fajnie wygladalas zaraz po pordzie!!!No buziaki dla Was ogromne!! ;D ;D
Evik - napisz sprostowanie, wiesz do wszystkiego moga sie przyczepic, trzymam kciuki za poztywne rozwiazanie tej sprawy!
Mondzi - buziak dla Tymka za ten upadek. Materac fajny,ale twardy,a jak mowisz twardego nie da sie tak schowac.Hmmm...Trudne zadanie ::) Butki tez kupilam, za 49,99, z zolta stopka, czerwone,fajne. No tekst niezly ::) A co jutro za dzien?? Bo chyba mowilas,ale ja nie pamietam ::)
Colletta - dzieki!!
Aletko - to super!Tez musze chyba wybrac sie z Mikim( powiem szczerze, ze teraz, piszac to, nie pamietam gdzie mam sie wybrac, bo zapisalam to w czwartek ::) Gratuluje!!No super!!A juz wiem!!Przypomnialam sobie- do dentysty ;D
Szkrabiku - ale masz fajnie!!A my drugi miesiac - pudlo, wlasnie mam okres ::)
Mamogosi - No nie gadaj!!Super!!Moj nie wola,bo robi jak jeszcze spimy :( Zdrowka Ci zycze!
Megan - hehe ;D Super!!
Beatusku - to sie ciesze z Toba!!Tez mam nadzieje,ze sie to w koncu pozytywnie rozwiaze!!
Nenyah - Ty nie jestes w ciazy :)?? :p
Beatko - A ja mieszkam :( Znaczy ona nade mna,ale to jak razem dla mnie ::) :mad: Gratki straty wagi!!
MagW- Maja na nocniczku super!!
Asiu - gratki zabka i postepow!!
Rito - hmm,no nie wiem,wlasnie tak rozmawiamy o prezentach( bo chyba o to pytalas). Co doradzic rodzicom?? ::) Moze niech cos zapropnuja,albo to co Wam sie podoba,jest potrzebne, fajne, pamiatkowe itp,itd.

 
Aletka pisze:
Asia gratki dla Roberta ;)) Kornelia tez sie rozkreca juz nie chodzi wyłacznie przy wózku ale tez za rece albo i jedną. Ale ma syndrom chodzenia na dworzu w domu sie jej on wyłacza :)

Aletko u nas jest własnie odwrotnie Robert w domku czuje się pewnie cały czas chodzi na nóżkach,a na dworze niebardzo boi sie i widzę że czuje się niepewnie.Dzisiaj wyciągnełam mu chodzik po Wanesce i na podwórku go w niego wsadziłam ale bidus niewiedział o co w tym chodzi :laugh: ,jak mu pokazałam to niebardzo mu sie spodobało...moze to i dobrze że chodzik go nieinteresi ::)

A my dzisiaj fajnie spędzilismy dzionek siedzielismy całe popołudnie z sąsiadami i pewnie dobrze bo widze ze jutro tak super niebedzie bo cholernie pada i jest taaaka burza.Wystraszyłam się disiaj strasznie do tej pory wszystko mnmnie swędzii sie rozglądam znalazłam w kuchni dwaolbrzymie pająki naprawde wielkie czarne i grube a ja tak się boję pająków ::) ale obszukaam wszsystko i narazie ich niewidac ale Maks mówi ze przed burzą i deszczem uciekają tylko czemu akurat do mnie??? :p

Mondzi najważniejsze ze Wam się podoba i Natalce ;) głowa do góry dla mnie prezent super sama bym sie cieszyła ;D
 
Lila no to podajmy sobie ręce wypiłam z sąsiadami do grila dwa piwka i ledwo siedzę i widzę zresztą widac to po moim ostatnim poscie przepraszam za literówke :p no ale u mnie to w sumie pierwszy raz zebym "az tak" popiła bo dla mnie to sporo :laugh: dobrze ze chociaz dzieciaczki mi śpią ;D
 
Haha, ja odkad moge pic to pije, ale upic sie nie moge jakos, no i nie bardzo chce,bo mam przeciez dziecko ::) :)
 
Dobranoc, padam,bo wstalam o 5,ale mama jest to rano wezmie Mikulca, a ja bede spac ;D
 
Ello ;)

Dzięki za gratki z powodu ruchów mojego maleństwa :)

Nenyah, moja koleżanka czuła już w 16 tc., a ja mam już 19 tc., więc na szczęście w normie :) Gratki wielkie dla Natiego, tak szybko robi postępy!!! :D

Aletko, dzięki za wyjaśnienie w kwestii lakierowania zęboli :) A sandałki kupiłam w końcu takie:
8579.jpg

za 69 zł. Z zakrytych zrezygnowałam, bo nie pasowały na Tymkową nóżkę. Trudno, w chłodniejsze dni ponosimy Gufo ;) Umiejętność Kornelii na pewno zaprocentuje. My mamy schody w domu (oczywiście z bramką), a także schodki przy balkonie i Tymek od dawna wie jak z nich zejść. Uwielbia szaleństwa na schodkach i gdyby nie to, że nauczyliśmy Go schodzenia tyłem nie raz zaliczyłby śliwkę... a przy okazji korzysta również przy schodzeniu z foteli i sof, więc sam pożytek :)

Juciu!!! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! Zarąbiste zdjęcia, nawiasem mówiąc  8) I nie wiem, co by tu jeszcze, bo aż mnie zatkało z wrażenia  :-[  ;D No te stopy mnie rozwaliły kompletnie  ;D

Mondzi, cieszę się, że się obkupiliście :) Co jakiś czas po prostu trzeba i już! Nam jeszcze nie oddali podatku :( A sandałki dla Tymka kupiłam po prostu większe. Stópki Mu szybciorem rosną, więc ma luzu tyle, że - mam nadzieję - wystarczy na całe lato, jeśli zacznie już tuptać na długich dystansach.

Easy, my dzisiaj skorzystaliśmy z pogody i pomknęliśmy na plażę  :p Tymek był zachwycony, zasuwał na czterech po piasku, brał w garść i przesypywał między paluszkami. Nawet niewiele go zjadł ;D

Lila, uwaga, będę się teraz powtarzała jak stara upierdliwa ciotka: i na Ciebie przyjdzie pora, też doczekasz swojego teściora  :p  ;D

Jeśli chodzi o pomysł na prezent na roczek to ja już mam: sandałki (kupione), pieluszki Huggies "Pull ups" (takie jakby majteczki, przydają się do nauki korzystania z nocniczka) no i nakładka na sedes. Też kupiona, ale jakaś dziwna. Niestabilna. Dlatego dokupię albo porządną nakładkę albo nocniczek.

Dobranoc. Padam na paszczu.
 
Juciu jeszcze raz swoj zachwyt nad Julkiem wyraze. Slodziak jest i juz. I nawet bardziej kudlaty niz Majka :) Teraz spokojnych nocek i duzo radosci.

Szkrabiku gratuluje motylkow w brzuchu i troche ich zazdroszcze. Ale chyba jeszcze troche poczekam na nowego lokatora w brzuchu poczekam, chociaz co chwila widze bociany. Mam nadzieje, ze to nie jest jakas wrozba, bo w zeszlym roku jak na trasie do Wawy naliczylam okolo 20 bocianow w nastepny weekend Maja zaczela kielkowac.

Agast sasiadow masz dziwnych ... dobrze ze nasi nie dzwonia nigdzie, gdy Majka ma napad kolki. No ale sa ludzie i parapety.

Witam nowa mame co ma coreczke imienniczke :)

Staram sie was podczytywac, ale taka ladna pogoda ze biegam na 5h spacery i po nich obie padamy. Dodatkowo spieklam sie na raczka, bo zapomnialam sie wysmarowac balsamem z faktorem i dorobilam sie uczulenia na slonce.

Milej niedzieli.

2qjnnynaagp5nzh3.jpg
 
Hej, hej

PO pierwsze Juciu JULEK miód malina. Jeszcze raz gratuluję syna!!!!Fajnie, ze do nas zajrzałaś bo już sie właśnie ostatnio zaczęłam zastanawiać co tam u Was.
PO drugie dzieki za gratki utraty wagi
A po trzecie moje dziecko zafascynowane w piątek krzaczkami samo stanęło ;D Postał sobie chwilkę ale jak sie tylko zorientował, że go nikt nie trzyma zaczął machac rączkami i trza go było ratować ;) Później próbowałam go jeszcze raz postawic ale już się nie dał oszukać. Myślałam wiec, ze to jednorazowy wyczyn ale wczoraj będąc z koleżanką na spacerze Mateusz zobaczył pieska zapatrzył się i znowu postał sobie chwilkę. Chyba mój Smerf zaczyna łapać równowagę.

A teraz znikam. Idę sie szykować bo niby miało u nas padac a piknie swieci słonce więc jak sie M. obudzi to śmigamy z mężulem na spacer
Życzę miłej niedzieli i do napisania.
 
reklama
Hejka,

Sto lat dla Magdusi!!

Szkrabiku - wiem ;D
Asioczku - sliczny masz podpis!
Beatko - gratki! Miki tez sam stoi jak nie wie,ze to robi ;D
 
Do góry