reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

reklama
Beatko, Agast dość szybko macie te wyniki. Chyba tylko we Wrocku tyle się czeka. Rekrutacja zaczyna się u nas od 18.04, w wyniki 27.05. Dobrze, że przed samym sanatorium uda mi się złożyć oswiadczenie potwierdzające wolę rozpoczęcia nauki w szkole (o ile się dostanie). Pewnie zebranie dla rodziców będzie podczas naszego pobytu w sanatorium.
 
evik u nas rekrutacja zaczęła się 01.03. i trwała do 25.03. więc pewnie dlatego wyniki mamy wcześniej. Słyszałam,że mają utworzyć trzecią grupę zerówkową bo jest tyle zgłoszeń. Fajnie by było bo wtedy na bank M.się dostanie. A tak to nie wiem.
 
No to super, przynajmniej macie pewność ze Mati się dostanie!

A jak Szymuś? Na jakim jest etapie? Staje przy meblach? Ile wazy?
 
agast póki co zabiera się do raczkowania ale jeszcze pewnie z 2 tygodnie nim ruszy. Bardzo chce ale dupka trochę waży i nie chce się zbytnio od podłoża odkleić :-) A waży 11,5 kg. A Jagoda jak tam? Z tego co kojarzę miała 9 miesięcy jak ruszyła z miejsca, tak?Teraz to już pewnie stoi,co?
 
Beatko- Jagoda raczkowała jak miala 7 miesięcy :)) Teraz chodzi przy meblach, ale ona to waga piórkowa, choć je duuuzo. Wazy teraz 9800 :))
 
aa to widzisz popierniczyłam z Jagody raczkowaniem.
Szymek widać z pozycji raczkowania chce wstać na nóżki ale, że są jeszcze za słabe to się wkurza i wycofuje. Kurcze już by mógł z miejsca ruszyć może by tak nie marudził. Widzę,że najchętniej to by już za Matim biegał,stara się ale mu nie wychodzi i piszczy. Ten to nam w kość daje...masakra. Po weekendzie jestem bardziej klapnięta niż przed.
 
reklama
Do góry