reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

reklama
Minko - Gratulacje!!!! przyznam się, że jak ostatnio pytałam co u Was, to chyba trochę na TAKIE wieści czekałam ;-)
Tilli - zdrówka
Paula - zdrówka i dla Was. Wcale się nie dziwię, że narzekasz, masz do tego pełne prawo. Ja gdybym była w takim stanie i jeszcze z sesją na głowie, chodziłabym jak bomba zegarowa albo jak furiat. Obrywałoby się wszystkim na pewno :zawstydzona/y:
Agast - U nas też jutro Dzień Babci przedszkolny. U nas wybierają się moi rodzice, w sumie zapomniałam się zapytać, czy ja też mogę być...zapytam może rano, bo też chciałabym zobaczyć tego mojego ancymonka....
 
helloMinko gratuluję i spokojnej ciąży życzę.Kurczę też już bym chciała ale małż się coś z myślą oswoić nie może no i ten mój kręgosłup buuuTilli, Paula - zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówkaMag - trzymam kciuki żeby Maleńka szybko Wam wyzdrowiałau nas też cały czas chorobowo także nie będę Was zanudzać bo jeśli chodzi o tę kwestię to cały czas beznadziejnie.Antybiotyk za antybiotykiem....Czekam na wiosnę....
 
ciekawe jak Lileczka :confused:

Tilli - dużo zdrówka!

Beatko - dla Was również :tak:

Paula - Wy też się kurujcie :tak:. I najgorsze jest to, że maluchy chorują kiedy mamy najwięcej obowiązków :-(.
I jak trzeba to nam marudź ;-) - zawsze łatwiej jak się komuś wyżalimy :tak:

Minko - serdecznie gratuluję :-):-):-)

U nas nadal chorobowo :-(. Michaś od niedzieli (mimo brania antybiotyku) ma temperaturę i dzisiaj idę z nim do lekarza :eek:
Paweł też jest nadal chory - dzisiaj idzie kolejny do lekarza (w ciągu 2 tygodni - był 4 razy).
Maciuś bierze antybiotyk, ale na szczęście jest poprawa :tak:
Mam nadzieję, że mnie nie dopadnie
 
Dzięki dziewczyny:-)

Dzisiaj był dzień babci i dziadzia w przedszkolu, Wiki nic nie powiedziała nam w domu, że będzie jako jedyna mieś solowy występ :-D Podobno wyszła na środek na początku imprezki i powiedziała wierszyk powitalny, moja mama się popłakała, dziakowie byli wzruszeni, a Wiki bez żadnej tremy czy zażenowania powiedziała z gestykulacją i ukłonem na końcu, no w szoku jestem, bo nic sie nie zdradziła z taka niespodzianką :-D
No i u nas katar, Oby w nic się nie zamienił :no:
 
reklama
Minko, gratulacje!

Wszystkim potrzebującym zdrowia życzymy!

Mag dziękuje za wszelkie wyrazy troski. Wieści z wczoraj są takie, że poprawy nie ma i Lila miała dostać mocniejszy antybiotyk.

Idę czekać na księdza.
 
Do góry