reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

reklama
Beatusku- współczuję chorób i tego ze bedziecie uwięzieni w domu przez Swięta :-( Przytulaski i buziaki na pocieszkę przesyłam.
 
Magdulku i mi się tak wydaje. Ale w końcu musi byc lepiej, mam nadzieję, ze po tej ospie będzie jakas dłuzsza przerwa. W ogóle bardzo liczę na ten Nowy Rok.

Agast dzieki, wszelkie przytulaski bardzo mile widziane i z wdzięczonoscią przyjmowane.
 
Witajcie!
icon_biggrin.gif



Kochane Koleżanki nie wiem czy będe miała jeszcze okazje z wami popisać w tym Roku,tak wiec Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości,
Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów.
Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.
Wam wszyskie moje kochane składa czarnulka z rodzinką
icon_smile.gif
icon_santa.gif
icon_santa.gif
icon_santa.gif
icon_rendeer.gif
Kiss%20of%20love.gif
 
Jako że i my jutro wybywamy do rodziny, chciałabym już dziś złożyć Wam Wszystkim życzenia spokojnych, zdrowych i magicznych Świąt.
maildx9.jpg
 
Ja rowniez skladam Wam najlepsze zyczenia z okazji swiat Bozego Narodzenia i szczesliwego Nowego Roku!

Mag, sliczna karteczka z Maja!
Szkrabiku, kciuki zaciskam!
Beatusku, zdrowka zycze dla synka, duzo zdroweczka i dla Ciebie sily!
Easy, fajne foty!

Wczoraj minal rok od poronienia, smutny ten grudzien dla mnie, tym bardziej,ze nadal w ciazy nie jestem...

Buziaki!
 
Liluś, trzymaj, trzymaj!
Hm święta smutne dla Ciebie, pełne refleksji? Ale może i nadziei? Nie wolno jej tracić!

Z okazji zbliżających się świąt życzę wszystkim foremkom i dzieciaczkom (tym pod serduszkiem i tym poza maminym brzuchem) spełnienia marzeń, dużo radości, uśmiechu oraz ciepłej, rodzinnej atmosfery. I oczywiście ślicznych prezentów pod choinką!
 
wszystkim, którzy współtworzą i współtworzyli to forum - zacnym mamuśkom i wspaniałym dzieciakom - wszystkiego najlepszego. zdrowych, spokojnych świąt i dobrego nowego roku!!

mad&olka
 
reklama
Zdrowych, radosnych, śnieżnych Świąt, pachnących choinką i piernikami oraz duuuużo szczęścia w Nowym Roku wszystkim czerwcowym Dzieciaczkom, ich Rodzicom i Rodzeństwu życzy Świeżynka z dziećmi :-)
 
Do góry