reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

124.jpg

Najserdeczniejsze życzenia:
Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego
ciepła i wielkiej radości,
Pod żywą choinką zaś dużo prezentów,
A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów.

życzy
Minka z rodzinką
 
reklama
Swiąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia.
 
Wesołych, pogodnych Świąt w rodzinnej atmosferze, fantastycznych prezentów, pysznych smakołyków, dużo czasu dla bliskich i szczęścia w Nowym Roku. Wszystkiego najlepszego!
 
Niech nadchodzące Święta będą dla Was czasem radości, miłości i bliskości, tak fizycznej, jak i duchowej z tymi, którzy są nam drodzy. Niech wraz z Bożym Narodzeniem narodzi sie także nadzieja a Nowy Rok przyniesie dobre dni pełne nowych perspektyw.

Megan z Piotrusiem i Tosią
 
Beatusku, mam nadzieję, że Wam Nowy Rok przyniesie szczególnie "zdrowsze" dni.
U nas sprawa przedstawiałą się tak:
Piotruś - waga urodzeniowa 3960 i 55 cm
obecnie około 14 kg i 95 cm.
Ja - waga urodzeniowa 2200 i 49 cm (ale byłam wczesniakiem) obecnie 159 cm i kilogramów dużo za dużo ;)
mój mąż - waga urodzeniowa 4050, cm 59, obecnie 176 cm i też troche za dużo kilogramów ;)

Eviku, o Was myśle codziennie. Buziaki.
 
W tym dniu radosnym, oczekiwanym,
gdzie gasną spory, goją się rany
- życzę Wam zdrowia, życzę miłości.
Niech mały Jezus w sercu zagości,
szczerości duszy, zapachu ciasta,
przyjaźni, która jak miłość wzrasta.
Kochanej twarzy co rano budzi
i wokół pełno życzliwych ludzi..
WESOŁYCH ŚWIĄT !
 
Szał życzeniowy trwa, więc i ja dołożę swoją „cegłę” w tej materii.

Wam Babeczki Czerwcowe i Waszym Rodzinom życzę fantastycznie banalnych, a przez to udanych Świąt Bożego Narodzenia – tradycyjnych, spokojnych, rodzinnych, pełnych miłości i wzajemnego szacunku, a w Nowym Roku spełnienia marzeń, realizacji zamierzeń i ambitnych planów, większych i mniejszych sukcesów w życiu zawodowym, możliwości oddawania się swoim pasjom,a w tym wszystkim czasu dla siebie i dla swoich bliskich, czasu na odpoczynek i miłość!

Pozdrawiam serdecznie
Justyna&Co.
 
Niech te Święta będą dla Was wszystkich czasem radości i spokoju,
niech życzenia się spełnią a postanowienia i decyzje - zmieniają życie,
Aby świąteczny czar trwał jak najdłużej, a w sercach pozostała
magiczna wigilijna moc spełnionych marzeń
- życzy Marta z rodzinką


Przepraszam Dziewczynki że tak rzadko do Was zaglądam i tak rzadko piszę. Buziaki!
 
reklama
Do góry