reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Lila- mocno mocno mocno trzymam kciukasy!!!!

Aletko - świetne filmiki. Już Wam zazdroszczę tego raczkowania. Misiaś świetnie sobie radzi!

Megan- piekne zdjęcia dostałam. Tosia ma przecudne włoski i sliczne oczka. Fajnie, ze udaje Ci się zrobic takie wspólne zdjęcia rodzeństwu. Ja tez próbuje ale Wojtek zbyt ruchliwy

Magdulku- wysypka w trzydniówce, wcale nie musi sie pojawiać. nasza pediatra mówiła, ze tyko ok 30% dzieci ma wysypke przy trzydniówce
 
reklama
Dziekuje Wam dziewczynki za kciuki!!
Aletko, Minko tak mi piszcie:tak:;-)

Dzis test owu negatywny, jutro jeszcze z rana, ale chce ten zastrzyk, bo testy owu wychodzily przez tak dlugi czas i ciazy nie bylo z tego, tylko mam nadzieje, ze ten zastrzyk u nas dostane w aptece :baffled:
 
Dziękuję Rita :tak: podczas kąpieli zauważyłam też na nóżkach.
Lileczko trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aletko super synek:tak:
Megan ŚLICZNE masz dzieci:-)
Frotko zazdroszczę tych spacerów:-p wrzuć jakieś fotki
Minko dobrze, że Wiki już zdrowieje!dzielna dziewczynka:tak:
Wiolinko jestem w szoku, ze tak szybko dom pnie się w górę:szok:
Mondzi hop hop gdzie się podziałaś??????????
 
Cieszę się, że Wam się domek podoba :-D Trzymajcie mocno kciuki za pogodę, bo najbardziej nam zależy na zalaniu stropu, a do tego potrzeba jeszcze około 2 tygodni.

Agast, prześlicznie razem wyglądacie!
Oj, Frotko, teraz to szybko idzie, ale potem to się ciągnie... Z resztą Beatusek niech Ci potwierdzi :tak:
Beatusku, no ja mam nadzieję, że szybciej posprzątacie po tym swoim remoncie jednak!
Mad, tematy wieczornego zasypiania zbliżają się do nas wielkimi krokami, bo niedługo będę chciała odstawić Gabi smoczka... Potowarzyszymy Wam zatem. A Agusia też ostatnio rozpieszczona, bo codziennie po wieczornym czytaniu zostawiam jej lampkę i sobie jeszcze książeczkę ogląda... Tatuś się raz zgodził no i mamy :-) Miesiąc temu byłoby to nie do pomyślenia... Ale w sumie, co to szkodzi :tak::-D ? Jakby jeszcze nie przychodziła do nas codziennie w nocy... Efekt jest taki, że jak wstaję rano, to ona ZAWSZE też. Rano budzi ją dosłownie moje chodzenie po dywania :wściekła/y: (jak już uda mi się wstać z łóżka jej nie obudziwszy) No i Gabi też wstaje. A to jest ostatnie o czym może marzyć niewyspana Matka o 6:15 rano: ubieranie dzieci i gotowanie jajek, odpowiadanie na miliony pytań i rozmowy czemu te rajstopki a nie inne i że ta bluzeczka nie :rofl2: No... a w sobotę, jak nigdzie się nie wybieram to czemuż to niby miałyby dzieci nie wstać o 6, hę? Jakaś taka Matka naiwna jest... Budzi (?????) nas cały tydzień o 6 a potem w sobotę czy niedzielę chce pospać :-p Chyba z byka spadła :tak::-D:tak: Ech...
Aletko, no popatrz, to nie chce być Mikołaj w tyle za Gabrysią, a nawet ją przegonił, bo ja dopiero kilka dni temu pierwszego ledwo przebitego zęba zobaczyłam :tak::-D Gratki! A mi Gabi też postęp zrobiła, bo całkiem stabilnie już siedzi. Nawet posadzoną w wanience mogę chwilę zostawić. A, i Gabi też tak "wstawała" na nóżkach, do tego jeszcze zaczynała się bujać i zastanawiałam się zawsze, kiedy zaryje buzią w podłogę, co jednak ani razu nie nastąpiło :-) Jeszcze 2 tygodnie i będzie Ci Mikołaj zasuwał :-D Tak samo było z Gabi :tak::-) Szybkie te nasze dzieciaki :-)
Lila, nad parapetówą pomyślimy :tak::-D Przynajmniej będzie dużo podłogi do spania dla wszystkich :tak::-) A za Ciebie trzymam mocno kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Megan, no właśnie, mi też, tak jak Ricie, ciężko zrobić zdjęcie wspólne dziewczynek, bo Aga bez przerwy lata. :-D

Ufff... no to się rozpisałam :-D Papa, staram się jednak koło 23 kłaść, więc spadam.
 
Dziękujemy za wszystkie miłe słowa :tak:

Eviku, Jasio śliczny! Stale o Was myslimy i w duchu wspieramy, przejścia za słuzba zdrowia okropne :wściekła/y: Oby szybko ten etap pozostał dla Was tylko mglistym wspomnieniem. Piotrek tez ma etap buntu :no:

Aletko, no ja też jestem w szoku. :szok: Niesamowity Twój synek!

Agast, piękne zdjęcia, śliczne jesteście obie. I cieszę sie, że już wychodzicie z chorób.

Easy, Twoja fryzurka bardzo twarzowa i kolor też a Mary boska jak zwykle, no po prostu śliczna masz córeczke.

Minko, życzę Wiki, by jak najszybciej wyzdrowiała. A jak sie ma Twój Tata?

Lila, trzymam bardzo mocno kciuki!!!

Frotko, no aż mi sie zachciało nad morze, tym bardziej że i moim dzieciaczkom chyba by sie to przydało...

Beatusku, dobrze, że ospa przebiega łagodnie, gońcie ten kaszel.

Wiolinko, dom rośnie w imponującym tempie. Kciuki zaciskam, bo i nam na pogodzie zależy, ale prognozy niestety kiepskie, przynajmniej na najbliższe dni... :no:
Piotrek też do nas co noc przychodzi, dziś o piątej go odniosłam do łóżeczka, bo wiedziałam, że jak 5.50 budzik Łukasza zadzwoni, to będzie po ptokach...
Piotrek codziennie ma lampkę i może sie jeszcze w łóżku bawić, nie widzę w tym nic strasznego :-D Byle nie wyłaził i w końcu zasnął :tak:

Magdulku, spokojnego badania, mam nadzieję, ze to była rzeczywiście trzydniówka.
 
Dziekuje dziewczynki, a raczej nie dziekuje;-)

Megan, super foteczki, sliczna masz dzieci, zdjecia wspolne, z wiewiorka, na rowerku( mamy taki sam, Piotrek sam pedaluje??) i smiechu Toski sa po prostu fantastyczne!!!
Aletko ,no brawo, brawo, super sobie radzi Mlodzieniec!!
 
Zdjęcia ...
Agast, Easy, Megan - śliczne, dziękuję :-)
filmy...
Aletko - Wyrazy uznania dla syneczka. Na marginesie pragnę zaznaczyć, że masz bardzo ciepły i przyjazny głos :tak:
zdjęcia inwestycyjne ;-)...
Wiolinko - nawet mój mąż zagląda mi z uznaniem przez ramię, kiedy pojawiają się foty Waszego przyszłego domku. Musisz wiedzieć, że sam dokumentuje budowę dosłownie "centymetr po centymetrze"...To będzie wspaniała pamiątka, taki fotoreportaż z budowy.
zdjęcia poremontowe ;-)...
Bo będą takowe, Beatusku, prawda?? Jestem bardzo ciekawa efektów tak szeroko zakrojonego remontu.

Magdulku/Minko - życzenia zdrówka dla Waszych córeczek!
Beatusku - zdrówka również dla Igorka, fajnie, że ospa przebiega tak łagodnie. Pamiętam jak cały nasz dziecięcy 3 osobowy skład latał po domu udając indian z malowniczymi mnogimi plamami w modnym kolorze lila...a no właśnie
Lila ;-) - potwierdzam mocne zaciśnięcie kciuków i ślę gorące życzenia powodzenia!!
Mondzi - no właśnie, ja też się pytam, kiedy wracasz?
A Natka, Colletta, MamaMisi, Paula?? Brakuje mi tu Was!

Zastanawiam się, czy jest jakaś szansa na to, iż Maj mój nie załapie ode mnie przeziębienia :eek: Jestem zdaje się w środku swojej infekcji, mąż właśnie zameldował mi, iż go zaraziłam, bo i go bierze, a zuch...jeśli znakiem tego, że również coś jest na rzeczy była dzisiejsza wrogość do kąpieli i cyrk jaki w związku z nią wyprawiła, to będzie nieciekawie. No cóż zobaczymy jutro.
Póki co jeszcze tylko

Najserdeczniejsze życzenia dla Misiasia Aletkowego z racji półmetku do Roczku !
 
hej:tak:

Mag, ja Was czytam regularnie ale powiem szczerze nie umiem sie zmobilizować by pisac tak jak przedtem przynajmniej.
U nas ogólnie bez zmian,Karola dalej bierze lactuloze,co rusz nam cos wypada(albo Karola pozdziebiona ,albo mi cos wypada albo lekarza nie ma i na manometrii jeszcze nie była.....a moze i nie bedzie?sama nie wiem )a co do mnie to tez bez zmian.
Życie jakoś leci szybkim pędem i nie mam tyle czasu by porządnie przeczytac,porządnie się skupic i odpisac...:zawstydzona/y:

przy okazji napiszę że serdecznie dziekuje za fotki mailowe!!!!!

i serdecznie Wszystkich pozdrawiam :tak:
........................................

Lila,trzymam kciuki!!!!!!:tak:
 
Hej ja wruciłam,ale niestety moje panny sie rozchorowały i muszę wiecej uwagi na nie zwracac! do napisania ;-)

Lileczko bede trzymała cały czas kciukaski :-)

Aletko silny synaczek! Gratuluje ;-)
 
reklama
Witam

Mikołajowi z okazji ukończenia pół roczku życzymy dużo zdrówka i uśmiechu na codzień!

Liluś, kciuki nadal zaciśnięte. Co do rowerka, to Piotrek raczej pedałuje, ale tez róznie to bywa. Czasem sie leni i czeka, żeby go pchać ;-)

Mag, zdrówka!!!!

Czarnulko, zdrówka dla Twoich dziewczynek!
 
Do góry