reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Rita pociesz sie ze nastepne dziecko przewaznie jest lepsze pod wzgledem jedzenia.
Niejadek jest jeden niepowtarzalny:dry::dry:
konrad kupe tez do nocnika:-) a jaki dumny z siebie:-)a ja z niego:-D:-D
 
reklama
Mondzi kochana,tak jak pisałam wczesniej nie byłam u lekarza :-( Poprostu nie mam mozliwosci :-( Nie mam nawet na chwile z kim zostawic dziewczynek ale załozyłam sobie pas rozgrzewający na to miejsce i juz prawie wogóle mnie nie boli :_) Teraz czekam na pierwszą okazje wolnego z pracy męża i lece do lekarki by mnie wysłała na jakieś badania :-) Bo bóle głowy tez mam częste i mnie to troszke martwi.
 
Eviku - gratuluję Tobie i malutkiemu Jasiowi! Trzymaj się kochana - będzie dobrze,musi być dobrze i już! Mocno trzymamy kciuki za zdrowie Twojego Synka!
 
Miło mi babolce;-) kofane,że jeszcze nas pamiętacie..
Za tak długą absencję powinnam zostać z mety zbanowana :-p

Mondzi ano z taką "wyedukowaną" babcią jest naprawdę bardzo dobrze:tak:. Coprawda jeszcze narysowanym kwiatkiem Miko mnie nie uraczył,ale tylko dlatego,że z niego niestety żaden artysta plastyk :laugh2: Za to urodzony tańcor,hehe. Między innymi to u babci zaczął siadać na nocnik, sam się rozbierać,nauczył pić ze zwykłego kubka itd..I to dzięki jej rozgadaniu,tak szybko i ładnie zaczął mówić. Bo ona na każdym spacerku z nim trajkota o wszystkim co się wokół nich dzieje. Ja tak nie potrafie:zawstydzona/y: Nie,no ogólnie taka babcia to świetna sprawa:tak:

Lila jak ostatnio dostałam foty ze spotkania Waszego z Aletką,to na niektórych z nich jeszcze było widać takie małe podobieństwo naszych Mikołajów Władysławów :-) Tzn,podobne minki robią,no i siwe obydwa są:-D Postaram się wrzucić zaraz parę ostatnich fotek.

Easy :* , jezdem jezdem,i mam nadzieję,że tym razem zagoszczę nieco dłużej na tym "łonie" chłe chłe:-p
 
Tilli, super masz tego synka i jeszcze chyba troche podobni, szczegolnie to zdjecie z drugich urodzin. Mamy taki sam namiot:-);-)Ciesze sie, ze zostajesz!!:tak:
 
o matulu a ja tu z wakacyjnymi fotami wyjeżdżam...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::sorry:

Jasieńku NIE DAJ SIĘ!!!!! WALCZ!
My będziemy też walczyć,modlitwą,pozytywnym myśleniem,czym tylko się da!
 
No właśnie i jak ja mam wklejać tutaj fotki jak takie wieści.....:-:)-:)-(
Jasiu walcz!!!!!


Aletko, Easy
nie będzie suwaczka.
Mieliśmy się starać od sierpnia o dzidzi, ale z wielu przyczyn starań nie będzie.
Nie zakładam, że Szymek zostanie jedynakiem, ale taka możliwość istnieje, niestety...

Mondzi no przyczyniłaś się, przyczyniłaś ;-)

Tilli super fotki!!! Nie wiem czy to mnie się tak zdaje, ale Miki to już wielki facet!
Gratuluję rozgadania, mój Szymek przez telefon też uwielbia gadać, ale jedyne co potrafi powiedzieć to "oooo".

Frotko
tylko pozazdrościć takich wakacji. Zdjęcia jak z bajki.
 
reklama
Do góry