reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

reklama
Mimo niezbyt wesołego nastroju na forum spróbuję coś jednak napisać...

Paula, witaj ponownie, stęskniłam się za Tobą! Mam nadzieję, że teraz częściej będziesz zaglądać! Ostatnio wspominałam jak to było, jak rozszerzałyśmy dietę naszych maluchów i podsuwałaś wtedy różne fajne przepisy na zupki. Ostatnio zastanawiałam się, kiedy dałam Adze buraczka a kiedy zupkę ogórkową no i nie pamiętam kompletnie! Jak to szybko się zapomina!!!
MagW, wow, jaki avatarek!!! A zdjęcie Maja w podpisie piękne!!!
zQo, no ładnie, 13 lat mam czekać aż Aga pozna się na pomidorach :-D :szok::-D;-)
Frotko, powtórzę, że zdjęcia bombowe!!!
Czarnulko, śliczna pocztóweczka w podpisie!
Tili, strasznie długo Cię tu nie było! Mikołaj bardzo wyrósł! Pogratuluję Wam też spania bez pieluchy. A kupkanie myślę, że samo się wyreguluje :tak: Dzięki za gratulacje, Gabi w niedzielę skończy już pół roku! :tak::-D
Lila, Paula, Aga dziś ze mną robiła ciasteczka :-) Ma własną stolnicę i wałek :tak: Ale to ciasto co jej dałam to właściwie więcej zjadła niż wywałkowała :-D
Mondzi, pogoda dziś rzeczywiście super :tak: A z dresami to mam szczęście, bo niedawno dostałam 3 pary po dziewczynce z rodziny. :-D A Evik na pewno już wstaje, po cc podobno się wstaje po 8 godzinach?
Asioczku, zdrówka życzę!
Lila, Tili, jakie tam siwulce z Waszych Mikołajów - moja Aga ma takie włoski i ja ją żartobliwie nazywam "Dziewczę o włosach białych jak len" To jest po prostu zarąbisty blond :tak::-D:-D
Junonko, Coletta, dawno Was nie było! Co u Was?
Ifa, to, co opisałaś daje dużo nadzieji! Mam nadzieję, że u Evik lepiej!!!

Evik, trzymajcie się dzielnie!!!
 
reklama
Do góry