reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

DLa OLKI I MATIEGO SAMYCH SłONECZNYCH DNI!

Megan
, czy chodzisz z Piotrusiem na jakiś specjalny basen dla małych dzieci, czy na taki zwyczajny, ogólnodostępny? Cieszę się, że udało Ci się skorzystać ze zmiany pań w rejestracji :-);-) No i wiem, że będziesz miała córeczkę, a Ty pewnie wiesz, że Ci zazdroszczę (ale tak w miarę pozytywnie, chyba ;-)). Cieszę się bardzo Waszym szczęściem. I daj znać, jak się zacznie coś dziać... Będziemy Cię wspierać myślowo :tak:

Beatko
, po tej ostatniej wizycie u doktorka mam wrażenie, że powinnam pozbawić Tymcia podstawowych przyjemności życiowych. No bo nie dość, że arbuza nie zje, to jeszcze do wody go nie włożę :wściekła/y: Miałam dzisiaj wyciągać nasz mały basenik, ale wieje, więc się wstrzymam. Udanej imprezki! Czekamy na relację. Pamiętasz jak byłaś najbardziej przeterminowanym jajem :-) No sorki, ale mi się przypomniało :-)

Mad, a Ty gdzie jesteś, jak Cię nie ma, co?

Zła jestem od rana, bo chłop z łaską wielką piasek do piaskownicy Tymkowi przywiózł, a ja z Tymciem pojechałam do Tesco, jako że miały być na promocji piaskownice i d... Dwie ostatnie sztuki, na dodatek uszkodzone :wściekła/y: Porażka.
Wszelkie plany dały w łeb i ja chyba też powinnam się z lekka walnąć...
Która Wam się wydaje lepsza? Zgłupieję za chwilę :zawstydzona/y:

- JUST FUN - PIASKOWNICA SŁONECZNIK 114 cm, XXL (203617219) - Aukcje internetowe Allegro

PIASKOWNICA OGRODOWA DLA DZIECI NP2 PRODUCENT, SOD (205301506) - Aukcje internetowe Allegro

NO właśnie - drewno czy plastik?
 
reklama
Ale piękny wierszyk znalazłam :-)

Gdy przyszedłeś na ten świat
moje życie całkiem rozjaśniało...
Jesteś moim światełkiem-
tak przecież być musiało!
Dziękuję Ci że jesteś,
że śmiejesz się i płaczesz,
że czasem tak na mnie patrzysz...
tak jakoś pięknie,inaczej.
Dziękuję Ci, że czasem
jestem przy Tobie zmęczona.
Dziękuję,dziękuję,dziękuję,
że mogę Cię trzymać w ramionach!!!!


Noż kurcze, śliczny jest, nie?
 
Serdeczne życzenia dla Magdusi, Hani, Oli, Szymka i Mateusza – STO LAT :-):-):-)

Juciu – śliczne zdjęcia z wyjazdu nad morze :cool2:

Easy – super, że Marysia ma zdjęty gips :tak::-)
I gratuluję wygranej :-D

Lila – u nas smoka nie ma już od stycznia a z butelką pożegnaliśmy się w maju :tak:. Poszło łatwo i bezboleśnie (butelka) a wieczorne mleczko Maciuś wypija przez słomkę ;-). Jest tego ok. 180 ml. W nocy na szczęście się nie budzi, ale jakby mu się to zdarzyło podałabym wodę :tak:
Dużo zdrówka dla Mikiego :tak:

Wiolinko – witaj po wojażach :tak:! Czekamy na zdjęcie ;-)
I ja też chciałabym odpocząć czasem od dzieciaczków :tak:. Póki co prawie nierealne, chyba że opiekunka lub dziadek wezmą ich razem na spacer. Ale wtedy to ja zaczynam krzątać się po domu a nie odpoczywać ;-). Ale żeby nie było tak źle, to wychodzę czasami sama ze znajomymi :-D
Działeczka zlokalizowana rewelacyjnie :tak:. A widok na las – godny pozazdroszczenia :laugh2::tak:

Czarnulko – gratuluję 20 kg :szok::tak:

Rito – wg mnie najlepszym prezentem będzie rowerek :tak:. U nas Maciuś dostał na urodziny i jeździ już sam :cool2:. Tylko czasem, głównie na krzywych chodnikach trzeba mu pomagać (popychać). A kółka mają 14 cali :tak:
Megan - fajnie, że podobały Ci się zdjecia moich małych mężczyzn :tak:. Dzięki :-D
Współczuję przejść ze słuzbą zdrowia :wściekła/y:


Mondzi - my mamy piaskownicę plastikową (podobną do tej z alegro) tylko mniejszą (tak mi się wydaje ;-))

Byliśmy na bilansie 2 latka. Maciuś waży 15,5kg :szok: a mierzy 93cm :tak:. Generalnie jest na 90 centylu a więc wszystko ok :tak::laugh2:. Tylko lekarka mi się nie podobała, a nic nie pytała ani nie uzupelniła książeczki :no::wściekła/y:. Byłam przygotowana na drobiazgowe pytania a tu kompletnie nic :sorry:

I na koniec jeszcze się pochwalę :tak:;-). Od poniedziałku Maciuś chodzi bez pieluchy i używa sedesu :tak:;-):cool2:. Pieluchę zakładamy tylko do spania choć i tak często jest sucha :tak:. Nocników nie używa :no:
 
Mi się podoba ta drewniana piaskownica. Super jest.

Przepraszam, że tak krótko, ale mi wcięło mega posta i tak się zeźliłam, że już nic nie napiszę. Przynajmniej na razie.
 
wpadam i wypadam. dzięki za pamięć i życzenia dla mojej olki. od poniedziałku będę pewnie na bieżąco.
pozdrówki dla wątku!
 
W imieniu syna bardzo dziękuję za wszystkie życzenia

Mondzi he he a no pamiętam. Nie da się tego zapomnieć!

Kilka fotek

tort
tort2kh8.jpg

zdmuchiwanie świeczek
dmuchanieua3.jpg

dmuchanie2sz2.jpg

z prezentem teletubisiem
zteletubisiemfl6.jpg

daję mu buzi
buziuc5.jpg

bawię się
samochdta9.jpg

bawimysidw7.jpg

bawimysi3qa6.jpg


buzi,buzi, przytulaski
taki jest mój Smerf całuśny
przytulaskisu3.jpg
 
Natko, dużego masz Synka ;-):-) I jakiego dorosłego... Cieszę się bardzo, że pięknie sika na sedes. No super! Gratuluję sukcesu! Co do bilansu, to u nas też było trochę "byle jak" :wściekła/y: I też nie mam żadnych notatek w książeczce, a że przywiązuję wagę do takich spraw, to pewnie się o to upomnę, jak do owej pani doktor pójdziemy, bo w czasie wizyty zupełnie mi to z głowy wyleciało. Jak się sprawdza ta Wasza piaskownica?

Szkrabik
, nie złość się :-) Dzięki za wyrażenie swej opinii. Cały czas byłam nastawiona na drewnianą, ale jak sobie pomyślę, że kto wie, czy psisko nie upodoba sobie owej piaskownicy do załatwiania swych potrzeb (nawet po jej zamknięciu, bo zwyczaj ma taki, że kupkę robi z dupką do góry :zawstydzona/y:), to jakoś plastik wydaje mi się bardziej higieniczny. No i może mrówy nie nawchodzą... Pewnie jak się zdecyduję, to się sezon piaskownicowy skończy.

Mad, no dobre i te cztery zdania :tak: Czekamy na poniedziałek.

Beatko,
czy ten gość na zdjęciu z teletubisiem widoczny za Mateuszem, to Twój ślubny? Strasznie Mateusz do niego podobny... No i głodna się zrobiłam po oglądaniu tych zdjęć z Waszej imprezki.

Magdulku
, na razie widzę dwa śliczne zdjęcia. Pewnie to jeszcze nie koniec. No i napisz coś więcej o Waszym świętowaniu...
 
reklama
Dla Olki i Mateusza moc uścisków!!!!

Mondzi- jak dla mnie piaskownica plastikowa bedzie bardziej higieniczna:tak: A zdjecia w kapeluszu zaraz bedą specjalnie dla Ciebie!

Natko- no to spory chłopak z Maciusia! No i wielkie gratulacje z okazji "odpieluchowania" :-)

Magdulku- śliczna dziewczynka z Magdusi. Bardzo ładne fotki ;-)

Dzisiaj moje dziecko po raz pierwszy odkąd jest na świecie nie spało w dzień :szok: i powiem szczerze ze nie cieszy mnie to zbytnio. 3 razy ja kładłam bez skutku. Zależało mi zeby się przespała bo na 18 szlismy na ślub znajomych i bałam się ze będą jady w kosciele a tym czasem moje dziecko było jak by się szaleju najadło. Wiekszość mszy spędziliśmy zatem przed kosciołem bo jak Hania pusciła 2 razy mega bąka i jeszcze się zaczeła z tego głośno smiać to miarka się przebrała i wyszliśmy.

A teraz fot pare z dzisiaj.

s1qi8.jpg


s2ea7.jpg


s3of3.jpg


s4el1.jpg


s5vb8.jpg



 
Do góry